Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Może tak być jak w tytule ale założyłem wątek, tak jak poprzednio, głównie po to by było gdzie pisać o różnych rozgrywkach WTA...
Np. teraz oglądam sobie debelek Gauff/Pegula-Chan/Chan (WTA1000, Dubai) i Chinki grają fenomenalnie! Bardzo aktywnie przy siatce i zarazem z wielkim wyczuciem, świetne w obronie a kończące loby to po prostu palce lizać :::gd::: Świetnie się to ogląda :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Oglądałem w zeszłym roku mecz deblowy z udziałem jakiejś chińszczyzny. Jedna "normalnych" względnie rozmiarów. Druga jak Gary, ledwo zza siatki wystawała :P I właśnie tę pigmejkę skośnooką przeciwniczki za diabła nie potrafiły przelobować ...
Lepiej już szło mijanie. Tak czytała zamiar lobowania, i była tak dynamiczna i zwinna, że za każdym razem dawała radę dać na wsteczny i zasmeczować. Imponujące :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Vivid pisze: 23 lut 2023, 13:26 ...
Przejdźmy do konkretów. :::@#$!:::
Czy teza postawiona w tytule wątku stanie się faktem? :mrngpress:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Sabalenka by chciała ale... spuchła z Krejcikową?!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 23 lut 2023, 19:11
Vivid pisze: 23 lut 2023, 13:26 ...
Przejdźmy do konkretów. :::@#$!:::
No właśnie, nie ociągaj się, kiedy przedstawisz raport z odzyskiwania skradzionych na Ukrainie sedesów? :twisted:

W Dubaju Sabalenka i Rybakina wyautowane. To ma szanse wygrać ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Pegula zmęczona, zresztą wygląda tak od finału w Doha, Krejcikova po wygranej z Sabalenko nakręcona jak na bateryjkach - i który ekspert przewidzi jak będzie wyglądał jutro finał Dubai WTA1000 z Igą?
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 24 lut 2023, 18:38 ... i który ekspert przewidzi jak będzie wyglądał jutro finał Dubai WTA1000 z Igą?
Buki już to przewidziały... rotfl

Obrazek
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Buki są gupie...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 24 lut 2023, 21:24 Buki są gupie...
<Buki>, o których często wspominam to nic innego jak matematyczne podejście do zdarzeń sportowych. Ja gram już kilkanaście ładnych lat i jeszcze nie wygrałem większych pieniędzy. I nie wygram. Dlaczego? Dlatego, że traktuję zakłady bukmacherskie jako zabawę, zainteresowanie, zabicie nudy lub wypełnienie aktualnie wolnego czasu. I nie mam przy tym zamiaru zastawiać większych pieniędzy bo uznałem, że mam inne priorytety co do ich wydawania. I co dostaję w zamian? Bezstresową zabawę z nutką niepewności co do wyniku zakładu, a przy tym bieżące śledzenie interesujących mnie wydarzeń sportowych. Bo gdybym podszedł do obstawiania na poważnie, czyli wyciągnął na stół 20 tys. i grał na niskie kursy końcowe przy max. trzech zdarzeniach - podniecałbym się profitem kilkutysięcznym raz czy drugi raz. Ale po co? Ostatecznie szargając własne nerwy i doświadczając stresu wyszedłbym na zero a najprawdopodobniej byłbym do tyłu. I to nie <Buki> by mnie pokonały ale właśnie matematyka. Dlatego już dawno to zrozumiałem, że z nim (czyt. matematycznym porządkiem świata) nie można wygrać.
A konkluzja z tego osobistego wywodu jest jedna - jutro wygra Iga Świątek. :::gd:::

... tak jak Ruski niestety :]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 24 lut 2023, 21:24 Buki są gupie...
Buki nie są gupie tylko cwane. O kursach decyduje ile ludzi stawia na Świątek a ile na Krejcikovą.
Jeśli jest 1.12 na Świątek a 6.40 na Krejcikova tzn. mniej więcej że na jednego stawiającego na Krejcika jest 6.4 stawiających na Świątek. Dla buka wszystko jedno kto wygra, buk kurs ustala (i zmienia) tak aby zarobił swoje 10%. Reszta 90% wkładów to jemu obojętne czy Derler sfinansuje wygraną TomaPL czy TomPL sfinansuje Derlera.

Jak smarkula z paletkom nie będzie zbyt zasmarkana to dziś chyba wygra, trudno uwierzyć że Krejcikova da radę fizycznie, po maratonach z Sabalenką, Pigułą czy Kasatkiną. Ale gdy świeża, to nieźle przebija.

E: Iga rozegulowana, nie potrafi utrzymać swojego serwisu, czyżby wizyta tatusia ją rozregulowała?
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Szykuje się przegrany finał, znowu z Barborą, przy czym w Ostrawie Iga grała lepiej pomimo choroby, tutaj zdaje się nie ma żadnych wymówek, choć na wywiadzie wczoraj była bez głosu. Krejcikowa umiejętnie neutralizuje Igę.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 24 lut 2023, 21:51
TomPL pisze: 24 lut 2023, 21:24 Buki są gupie...
<Buki>, o których często wspominam to nic innego jak matematyczne podejście do zdarzeń sportowych. Ja gram już kilkanaście ładnych lat i jeszcze nie wygrałem większych pieniędzy. I nie wygram. Dlaczego? Dlatego, że traktuję zakłady bukmacherskie jako zabawę, zainteresowanie, zabicie nudy lub wypełnienie aktualnie wolnego czasu. I nie mam przy tym zamiaru zastawiać większych pieniędzy bo uznałem, że mam inne priorytety co do ich wydawania. I co dostaję w zamian? Bezstresową zabawę z nutką niepewności co do wyniku zakładu, a przy tym bieżące śledzenie interesujących mnie wydarzeń sportowych. Bo gdybym podszedł do obstawiania na poważnie, czyli wyciągnął na stół 20 tys. i grał na niskie kursy końcowe przy max. trzech zdarzeniach - podniecałbym się profitem kilkutysięcznym raz czy drugi raz. Ale po co? Ostatecznie szargając własne nerwy i doświadczając stresu wyszedłbym na zero a najprawdopodobniej byłbym do tyłu. I to nie <Buki> by mnie pokonały ale właśnie matematyka. Dlatego już dawno to zrozumiałem, że z nim (czyt. matematycznym porządkiem świata) nie można wygrać.
A konkluzja z tego osobistego wywodu jest jedna - jutro wygra Iga Świątek. :::gd:::
Mam nadzieję, że raz na zawsze zapamiętasz - Buki są gupie! :] :D :twisted:
A w sporcie oprócz matematyki są jeszcze inne ważne czynniki :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

arttenis pisze: 25 lut 2023, 15:46
TomPL pisze: 24 lut 2023, 21:24 Buki są gupie...
Buki nie są gupie tylko cwane. O kursach decyduje ile ludzi stawia na Świątek a ile na Krejcikovą.
Jeśli jest 1.12 na Świątek a 6.40 na Krejcikova tzn. mniej więcej że na jednego stawiającego na Krejcika jest 6.4 stawiających na Świątek. Dla buka wszystko jedno kto wygra, buk kurs ustala (i zmienia) tak aby zarobił swoje 10%. Reszta 90% wkładów to jemu obojętne czy Derler sfinansuje wygraną TomaPL czy TomPL sfinansuje Derlera.
Ze 3 lata temu o tym rozprawialiśmy i dyskusja skończyła się niczym, bo nie przedstawiłeś żadnych dowodów na te swoje tezy...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 25 lut 2023, 18:23
Derler pisze: 24 lut 2023, 21:51
TomPL pisze: 24 lut 2023, 21:24 Buki są gupie...
<Buki>, o których często wspominam to nic innego jak matematyczne podejście do zdarzeń sportowych. Ja gram już kilkanaście ładnych lat i jeszcze nie wygrałem większych pieniędzy. I nie wygram. Dlaczego? Dlatego, że traktuję zakłady bukmacherskie jako zabawę, zainteresowanie, zabicie nudy lub wypełnienie aktualnie wolnego czasu. I nie mam przy tym zamiaru zastawiać większych pieniędzy bo uznałem, że mam inne priorytety co do ich wydawania. I co dostaję w zamian? Bezstresową zabawę z nutką niepewności co do wyniku zakładu, a przy tym bieżące śledzenie interesujących mnie wydarzeń sportowych. Bo gdybym podszedł do obstawiania na poważnie, czyli wyciągnął na stół 20 tys. i grał na niskie kursy końcowe przy max. trzech zdarzeniach - podniecałbym się profitem kilkutysięcznym raz czy drugi raz. Ale po co? Ostatecznie szargając własne nerwy i doświadczając stresu wyszedłbym na zero a najprawdopodobniej byłbym do tyłu. I to nie <Buki> by mnie pokonały ale właśnie matematyka. Dlatego już dawno to zrozumiałem, że z nim (czyt. matematycznym porządkiem świata) nie można wygrać.
A konkluzja z tego osobistego wywodu jest jedna - jutro wygra Iga Świątek. :::gd:::
Mam nadzieję, że raz na zawsze zapamiętasz - Buki są gupie! :] :D :twisted:
A w sporcie oprócz matematyki są jeszcze inne ważne czynniki :wink:
Chodzi o statystykę. Gdyby wszystkie "pewniaki" wchodziły to wystarczyłoby wstawić w kupon 10 pozycji z kurem 1,12 i zgarnąć 3-krotną przebitkę.
Przyznam jednak, że nie spodziewałem się dzisiejszej porażki Igi. :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Tytuł WTA a tu rekiny hazardu piszą o pierdołach . Dla przypomnienia Bolek grał w Totalizatora Sportowego w Zakłady Piłkarskie a nie w Totolotka.
Odnośnie dzisiejszego meczu to wynik finału już był wiadomy wczoraj jak Natalie powiedziała , kto jutro będzie na meczu.
Czuję nosem , że Pani Dorota pomyślała :" po co ten Stary pcha się do Dubaju . Po to pewnie by poddenerwować córkę".
W sumie nie jest źle , konkurentki z czołówki w Rankingu były gorsze.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Jak nie Muchova to Krejcikova :P
No cóż, czeska pała większa tym razem, do tego serwis taki jak widać, a to recepta na przegraną. Nie łomot, ale wyraźnie zaakcentowana przegrana.

Jeżeli stofler nie odzyska szybko kilku sedesów to nie wiem co będzie ... :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2023, 20:52 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Magdalena Maria Kordaś , Matkowski Marcin.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Jedna z najlepszych deblistek po rocznej przerwie wróciła do gry i mimo 37 lat nadal świetnie gra :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 26 lut 2023, 21:43 Jedna z najlepszych deblistek po rocznej przerwie wróciła do gry i mimo 37 lat nadal świetnie gra :)
W deblu to akurat jeszcze nie problem. Daniel Nestor był już chyba po 40-tce i grał w deblowym WTF.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Pamiętasz zapewne nasze wojny medialne z " Viwusiem " w cudzysłowie logo wizualne " haker" :D no cóż Ciebie zapamietałem jako bezstronnego miłosnika tenisa i pozdrawiam , ne wiem czy on jeszcze tu pisze ? , Często wskazywałwm talent Igi i pewnie Twoje przweidywania co do kariery Igi się sprawdziły i nie pokrzyżowała ich Muchowa czy inne :D Czyli jesteśmy dobrymi analitykami w przeciwiwństwie to autora Viwusia "bez skryptu" logo haker , prawie Boga Wszechmogącego na tym Forum.
Jak byś chciał podzielić się swoimi myślami na PW to co myślisz , o wszystkim , co w tenisie bez garnic :D Może coś skorzystamy nawzajem ?
Pozdrawiam
Tadek
Teraz będę oglądał Vakic z Caroline Garcia za 20 minut
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”