Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

No właśnie Sasza pokazał w pierwszym czemu niewielu wierzy w jego wygraną :) On sam chyba nie do końca wierzy
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Tenisówka pisze: 3 cze 2022, 16:43 Nie wiem jakim cudem On wygrał ten pierwszy set O_O . Vamos dziadku !!!!
Zes...ny, niereformowalny kretyn po drugiej stronie, oto cała tajemnica, nie musisz dziękować. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

No to naprzełamywali się w tym secie.
.. Rafa przy sieci :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

9 gemów drugiego seta za nami i 8 przełamań. Widział ktoś kiedyś coś podobnego w męskim zawodowym tenisie?
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Nadal umierający kładzie się do trumny zamyka wieko a gość z goldem na szyi otwiera wieko i mówi chodź jeszcze pograć. To jeszcze chwilę pogram 😂
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

picnic pisze: 3 cze 2022, 17:58 Nadal umierający kładzie się do trumny zamyka wieko a gość z goldem na szyi otwiera wieko i mówi chodź jeszcze pograć. To jeszcze chwilę pogram 😂
rotfl

3 godziny i jeszcze nawet 2 setów nie ugrali...
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

picnic pisze: 3 cze 2022, 17:58 Nadal umierający kładzie się do trumny zamyka wieko a gość z goldem na szyi otwiera wieko i mówi chodź jeszcze pograć. To jeszcze chwilę pogram 😂
W rzeczy samej :D . Zverew pod kątem pierdołowatości (suma możliwości fizycznych i technicznych, umiejętność wykorzystania nadarzających się szans na skończenie poszczególnych piłek, gema, seta itp.) przewyższa nawet Hurkacza rotfl .
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

I po meczu...
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Biedny Sasza :(
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Smutny koniec półfinału....Szkoda, oby Sasza szybko wrócił do sprawności, ale na pewno nie dziś.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Lipa :(
Szkoda, bo mecz świetny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Makabra. Biedny Sasza.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

ayshe pisze: 3 cze 2022, 14:43 Tenisistą się bywa, Zworkiem się jest, ale z braku laku życzę powodzenia.
No tak, rozumiem, przecież serbskiego kmiota już nie ma ... ;)
A kto go wyautował? No tak, wszystko jasne :lol:
Ale pamiętasz czym dla mnie jest pseudo "RG20" ;) Tam też wygrał Rafa :)
Czyli po vividowemu to Fed, Rafa, serbski kmiotek - 20, jak Rafa teraz wygra to do odrabiania 2 a nie 3 (by być samodzielnym liderem) rotfl

Starzeje się Twój faworyt, z Australii go władze musiały na zbity pysk wywalić, na RG22 wystarczył stary Rafa ... :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Vivid pisze: 3 cze 2022, 18:26 Czyli po vividowemu ...
Nie musisz mi tłumaczyć, że żyjesz w świecie równoległym :D .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 785
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Rafa zasługuje na ten tytuł. Bogowie mu sprzyjają i z jakiegoś powodu wszystko układa się po jego myśli. W finale dostanie Cilicia i pokona go w 3 setach. Będzie GOAT-em. A Djokovic okazał się słaby, pod każdym względem - tenisowym, mentalnym i egzystencjalnym. Przegrał wszystko a brak stanowczej krytyki Rosji za rozpętanie wojny i ludobójstwa w Ukrainie kompromituje go jako wybitnego sportowca ale i człowieka. Ktoś taki nie może być największym tenisistą w historii i dlatego los nie układa się po jego myśli. Ja wierzę w siły nadprzyrodzone, niekoniecznie te związane z wiarą chrześcijańską. Nie wiem w jakie siły. Jednak któryś raz z kolei spotykam się z ingerencją losu w prostowaniu ważnych spraw.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Gdzie zmysł taktyczny, finezja etc. pytam, podobno tak ma być w męskim tenisie? Tenisowe galery zakończone uszkodzeniem ciała, coś w sam raz dla coraz to bardziej krwiożerczej publiczności, mnie też się podobało :::gamer:::
Suma lat finalistów(Cilic?) to będzie chyba coś koło 70 rotfl
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

ayshe pisze: 3 cze 2022, 18:37
Vivid pisze: 3 cze 2022, 18:26 Czyli po vividowemu ...
Nie musisz mi tłumaczyć, że żyjesz w świecie równoległym :D .
:::gd:::
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Jak już się wydawało, ze Rafa zaraz zemdleje albo co inne , a w najlepszym razie groziły mu z dwie godziny zanim go wyniosą z pomocą przyszedł mu „duch kortu centralnego„ i złapał przeciwnika za nogę - dosłownie . Oby kontuzja nie okazała się długotrwała .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Jak na razie bliżej finału Norweg Ruud. Myślę że dla Rafy byłby on mimo wszystko łatwiejszym przeciwnikiem. Pierwszy finał wielkoszlemowy, na przeciwko żywa legenda. No nie oszukujmy się. Narobilby w gacie przed meczem.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: WIELKI SZLEM: Roland Garros 2022

Nie no z tymi galernikami to żartowałem, ktoś się przykuł do siatki O_O

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”