Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA Rzym 2020

I po Hurkaczu, konus górą ...
Czy jak to jeden powiedział - niemiecki żyd z argentyńskim paszportem rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Co za klimatyczny mecz się tu rozgrywa. Diego ma 6:2 z Nadalem, na trybunach nowa miłość, a w tle grają cykady. Wreszcie się na coś przydał brak publiczności na trybunach. Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA Rzym 2020

ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Majorka pisze: 19 wrz 2020, 23:01
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Majorka, ale zobacz jaka to piękna historia. :D Miłość góry przenosi i pokonuje Rafę na ziemi. :wink: Do zobaczenia na RG. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA Rzym 2020

ayshe pisze: 19 wrz 2020, 23:45
Majorka pisze: 19 wrz 2020, 23:01
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Majorka, ale zobacz jaka to piękna historia. :D Miłość góry przenosi i pokonuje Rafę na ziemi. :wink: Do zobaczenia na RG. :wink:
To prawda - grał jak natchniony :angel:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA Rzym 2020

ayshe pisze: 19 wrz 2020, 23:45
Majorka pisze: 19 wrz 2020, 23:01
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Majorka, ale zobacz jaka to piękna historia. :D Miłość góry przenosi i pokonuje Rafę na ziemi. :wink:
Gór przenosić nie musi, ważne jest, że przeniosła Nadala poza turniej. :wink: To doskonała wiadomość na koniec dnia.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Gary pisze: 19 wrz 2020, 23:59
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 23:45
Majorka pisze: 19 wrz 2020, 23:01
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Majorka, ale zobacz jaka to piękna historia. :D Miłość góry przenosi i pokonuje Rafę na ziemi. :wink:
Gór przenosić nie musi, ważne jest, że przeniosła Nadala poza turniej. :wink: To doskonała wiadomość na koniec dnia.
Jak dla mnie to już druga tak "doskonała" dzisiaj.
Oglądałeś mecz z Crystal Palace dzisiaj? No. :dvl(:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Majorka pisze: 20 wrz 2020, 00:02
Gary pisze: 19 wrz 2020, 23:59
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 23:45
Majorka pisze: 19 wrz 2020, 23:01
ayshe pisze: 19 wrz 2020, 22:46 ..Napieraj argentyński świerszczyku , napieraj. :::gtr:::
A ty Rafa - oprzytomnij😡
Majorka, ale zobacz jaka to piękna historia. :D Miłość góry przenosi i pokonuje Rafę na ziemi. :wink:
Gór przenosić nie musi, ważne jest, że przeniosła Nadala poza turniej. :wink: To doskonała wiadomość na koniec dnia.
Jak dla mnie to już druga tak "doskonała" dzisiaj.
Oglądałeś mecz z Crystal Palace dzisiaj? No. :dvl(:
Nie, grałem w tenisa, a po powrocie do domu skupiłem się na udzielaniu porad bratu, który postanowił awansować swoją konkubinę na narzeczoną, a docelowo na żonę i pytał, na co zwracać uwagę przy organizacji wesela. :wink: Ale wynik widziałem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Rafa grał aż tak słabo czy Diego zaliczył życiówkę?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP & WTA Rzym 2020

El Diablo pisze: 20 wrz 2020, 00:56 Rafa grał aż tak słabo czy Diego zaliczył życiówkę?
Życiówka Diega uczyniła Rafę bezradnym :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Zobaczymy co dalej ugra.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP & WTA Rzym 2020

El Diablo pisze: 20 wrz 2020, 00:56 Rafa grał aż tak słabo czy Diego zaliczył życiówkę?
A to w sumie jakaś niespodzianka?
Wiele razy widziałem El Peque psującego krew graczom z topu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP & WTA Rzym 2020

CFA pisze: 20 wrz 2020, 14:10A to w sumie jakaś niespodzianka?
Wiele razy widziałem El Peque psującego krew graczom z topu.
Nadal wygrywał z nim 9 razy na 9 spotkań. Na 24 rozegrane sety "mikrus" wygrał 2.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Oj naraził się dziś mocno mojemu chłoptasiowi egipski sędzia. Nie był to jakiś wybitny mecz Novaka pod względem regularności, ale statystki pierwszego podania miał imponujące. Jestem zdania, że to co zrobił Goran z serwisem Serba zasługuje na osobną gablotkę w jakiejś galerii wybitnych trenerów. Niezły arsenał tu się ładuje na RG, ale wolę nie zapeszać, niech tam papa Marian robi swoje w spokoju. :::silencium:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP & WTA Rzym 2020

El Diablo pisze: 20 wrz 2020, 15:51
CFA pisze: 20 wrz 2020, 14:10A to w sumie jakaś niespodzianka?
Wiele razy widziałem El Peque psującego krew graczom z topu.
Nadal wygrywał z nim 9 razy na 9 spotkań. Na 24 rozegrane sety "mikrus" wygrał 2.
W 80% tych spotkań nie był tłem a często tworzył świetne widowisko i nawet jak przegrywał sety, to po walce i dość widowiskowo w sensie czysto tenisowym. Ja akurat specjalnie oglądałem, bo się spodziewałem.
A może mam sentyment do graczy z hiszpańskiej strefy językowej, którzy nie grają klasycznego oklepywania.
Gdyby z kimś znaczącym wygrał F. Lopez, to też bym uważał to za normalne.
Poza tym "Nikt nie wygrywa 10 razy z rzędu..." :-)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Super oglada się Szapovalova. Ta jego lewa ręka i znakomity bekhend. Ataki. Gra po liniach. Przy sieci. Miodzio..
Tyle że godzinę łapie koncentrację. A jak już złapie - to w najnmiej odpowiedniej chwili musi zgubić, choc na chwilkę :/
Dlatego nie widzę go wygrywajacego z Djokovicem. Nawet slabszym Serbem,a takim mi się wydaje.
A Schwartzmana widzę. Na pewno nie jako faworyta,ale zbytnio zdziwiona nie byłabym.
Tym niemniej życzę młodemu sukcesu. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Majorka pisze: 20 wrz 2020, 21:31 Super oglada się Szapovalova. Ta jego lewa ręka i znakomity bekhend. Ataki. Gra po liniach. Przy sieci. Miodzio..
Tyle że godzinę łapie koncentrację. A jak już złapie - to w najnmiej odpowiedniej chwili musi zgubić, choc na chwilkę :/
Tym niemniej życzę młodemu sukcesu. :)
No niestety, Denis S. to trudna miłość, taka powiedziałabym - toksyczna. Dla mnie jest już za późno, więc mogę jedynie wierzyć, że Jużny odstawi mamusię młodego na bocznicę i jakoś opanuje ten pierwotny żywioł, zanim szlag mnie trafi do reszty. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Mecz fajny, ale co zwróciło moją uwagę, Szapovalov popełnia na początku tb podwójny błąd serwisowy, patrzy w stronę swojego boksu i pokazuje palcem na głowę. Wymowniej uwydatnić problemu się chyba nie da. Zrozumiałbym, gdyby to był ktoś, kto na światowych kortach pokazał się niedawno, jak np. Sinner, ale ten gość, pomimo młodego wieku, krząta się w okolicach szeroko pojęte czołówki od dłuższego czasu. Ciekawe jakich rozmiarów byłby pampers, gdyby po drugiej stronie stał np. Federer. :rolleyes:
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Barti pisze: 20 wrz 2020, 22:51 Ciekawe jakich rozmiarów byłby pampers, gdyby po drugiej stronie stał np. Federer.
Może w ogóle by tego pampersa nie bylo. Wcale nie mało graczy o sporych umiejętnościach, talencie, lecz słabej głowie (i piszę tu zarówno o zawodowcach, jak i o juniorach, a nawet amatorach) w meczach, w których nie są faworytami grają na luzie, gorzej z równymi sobie, a czasem nawet slabszymi. Z takim Fedem presja byłaby w TB na Szwajcarze, Denis mógłby sobie mówić "graj swoje, i tak zagrałeś dobry mecz, postawiłeś się legendzie, jak się uda wygrać, to już w ogóle super, ale nic nie musisz" i w ten sposób zdjąć z siebie ciśnienie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA Rzym 2020

Barti pisze: 20 wrz 2020, 22:51 Mecz fajny, ale co zwróciło moją uwagę, Szapovalov popełnia na początku tb podwójny błąd serwisowy, patrzy w stronę swojego boksu i pokazuje palcem na głowę. Wymowniej uwydatnić problemu się chyba nie da. Zrozumiałbym, gdyby to był ktoś, kto na światowych kortach pokazał się niedawno, jak np. Sinner, ale ten gość, pomimo młodego wieku, krząta się w okolicach szeroko pojęte czołówki od dłuższego czasu. Ciekawe jakich rozmiarów byłby pampers, gdyby po drugiej stronie stał np. Federer. :rolleyes:
To jest niestety największy problem Shapo. Bardzo lubię oglądać jego grę. Ofensywa, szalony jednoręczny bh, bardzo dużo wygranych piłek, fajne akcje wolejowe, ale ogromna ilość niewymuszonych błędów. Brakuje mu zimnej krwi w decydujących momentach, czy to z uwagi na stawkę meczu (walka o finał 1000), czy z uwagi na klasę rywala (nie dałbym mu większych szans, gdyby to on w finale grał z Novakiem). Może naiwnie wierzę, że w końcu Shapo poskleja do kupy piękność ofensywnego tenisa ze skutecznością....Federerowi w początkach zawodowej kariery też nie było z tym łatwo, ale w końcu zaskoczył. Jak dla Feda przełomem było pokonanie Samprasa na Wimbledonie, tak Szapo może przełamać niemoc tkwiącą w gorącej głowie, gdy wygra z kimś z Big 3 w turnieju wielkoszlemowym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”