Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Cześć.
Szukam torby na 8-9 rakiet.Ważne aby torba komory na rakiety miała po przeciwległych stronach, komory termo(min 1szt), komora na buty, szelki i rączkę do noszenia.Zależy mi aby była wykonana z trwałych materiałów(mój obecny Pacific po prostu się kruszy) jakości premium a ergonomia była na najwyższym poziomie.Proszę o Wasze propozycje?
Myślałem o Dunlopie Cx Performence 9rkt, ale trochę martwi mnie brak jakichkolwiek wszywek na elementach leżących na korcie typu spód torby.
Fajny był Babolat Pure Aero x9, ale to już było....
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Tak z ciekawości - zauważacie jakikolwiek wpływ komory thermo na chociażby stan naciągu w rakiecie?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

rafbat pisze: 15 lip 2020, 08:15 Tak z ciekawości - zauważacie jakikolwiek wpływ komory thermo na chociażby stan naciągu w rakiecie?
Nie, ale ja wrzucam torbę do bagażnika i jadę na kort, jak wracam torba do domu.
Jeżeli ktoś podróżuje dłużej komunikacją publiczną, czy chce trzymać torbę w bagażniku na stałe, to ....
W pierwszym przypadku termo ma wpływ jak nie ma dużego mrozu i jedzie się do godziny (tyle pamiętam z młodości). W drugim nie pomoże, kicha ze strunami gotowa.
Pamiętam jak kiedyś pojechaliśmy za młodu tramwajem na trening na MKT, pokrowce pojedyncze, bez termo. Na hali nie dało się grać jakieś 15 minut, piłki nie dolatywały do siatki (sic!), taki makaron. Jak się sprzet zagrzał to poszło. :P
Ale to były wczesne lata 90-te, inne naciągi ... i mrozy. rotfl

Jak mocno pocą się komuś dłonie to też warto po powrocie przynajmniej otworzyć komorę z rakietami. Wilgoć z "odparowujących" owijek znajdzie ujście. Chyba że zmienia się owijki co 1-2 gry, wtedy nie ma sensu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

A jakieś sugestie co do toreb?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
msq
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2010, 20:34

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Tomkyw pisze: 15 lip 2020, 21:39 A jakieś sugestie co do toreb?
Kupiłem miesiąc temu tę:

https://www.decathlon.pl/torba-pure-9r- ... 07203.html

Spełnia wszystko, co wymieniłeś.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Użytkowałem kilka termobagów Babolata. Wzornictwem jakoś nie powaliły, przemyślanym rozkładem kieszeni też, taki standard. Ale na pewno były solidne i długo służyły. Ponoć i Tecnifibre są OK. Wilsony i Heady nie grzeszą trwałością, zamki są słabe, bywają słaaaaaabiuuuutkie. :P

Sam używam Nike Court Tech 1. Ergonomia noszenia nie powala, ale jak wrzucasz do bagażnika samochodu to w sumie jakie to ma znaczenie? ;) O tej torbie mogę powiedzieć, że jest jak Adidasy Barricade (te pierwsze generacje) - no nie do zajechania. :::gd:::
Kumpel kupił ostatnio Head Gravity Duffle Bag. Wygodna i przemyślana torba. Wygląda też solidnie, jak pożyje to jednak nie wiem ... Zamki nie wyglądają ani na jakieś solidne, ale i nie na gówniane.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Kupiłem używanego Babolata French Open z 2015 na 6rkt, ma delikatne przecierki żółtego koloru tak nienaganna przynajmniej na fotkach,ale co ważne wykonana naprawdę porządnie.Poza tym zapłaciłem 120 PLN zamiast 350 za Dunlopa
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

To długiego użytkowania! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Wyczuwam ironię 😆 nawet jak się rozsypie to jest to wkalkulowane w ryzyko zakupu używki, ale przy tej cenie myślę że warto to ryzyko podjąć,

Torba jest w świetnym stanie ale no właśnie podobno miała być na 6 rakiet a mieszczą sie 4 o co chodzi i czy to norma że ilości katalogowe są zawyżone?
Czy jak bym chciał zmieścić 6rakiet muszę kupić 9 a jak 8-9rakiet to mam kupić 12?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”