Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Polecane i nie polecane piłki sezon 2020

Może już trochę późno na taki temat, ale sezon też zaczął się z poślizgiem.

Polecane - niezmiennie Tecnifibre Club - dobra cena z kartonu (22) przede wszystkim grywalność, żywotność, komfort i dobry odskok przy ostatnio ciągle namiękłych kortach.

Niepolecane :
- Wilson USO - grałem nimi ostatnio 2 turnieje deblowe, piłka bardzo nieprzewidywalna ( raz odchodzi od rakiety raz nie, to samo z odskokiem), grający żądali zmiany piłek po 2h plumpania (piłki były otworzone dzień wcześniej). Kiepski komfort - nadgarstek i łokieć dały znać o sobie.

- Tretorn serie+ (granatowe opakowanie) - kolega przyniósł raz grane i były to ciężkie flaki, wzięte z braku innych 3 razy grane Tecnifibry Cluby przy Tretornach były jak "nówki". Zagrałem kilka dni później debla (2h) świeżo otworzonymi i 3 dni bólu nadgarstka i ćmiący łokieć. Żeby nadać tej piłce trochę prędkości trzeba naprawdę się mocno przyłożyć. Kolega grający nimi kilka dni wcześniej zwalał problem na nowo wciągnięty naciąg, dopóki nie zagrał innymi piłkami.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Polecane i nie polecane piłki sezon 2020

Lechu67 pisze: 7 lip 2020, 21:48
Polecane - niezmiennie Tecnifibre Club - dobra cena z kartonu (22) przede wszystkim grywalność, żywotność, komfort i dobry odskok przy ostatnio ciągle namiękłych kortach.
To nasze piłki ligowe w tym roku. Mnie one pasują, ale zdania o nich są podzielone. Dwaj moi koledzy oddali kartony po zagraniu nimi - obaj uskarżali się, że twarde, ciężkie i łokieć je czuje.
Lechu67 pisze: 7 lip 2020, 21:48
Niepolecane :
- Wilson USO - grałem nimi ostatnio 2 turnieje deblowe, piłka bardzo nieprzewidywalna ( raz odchodzi od rakiety raz nie, to samo z odskokiem), grający żądali zmiany piłek po 2h plumpania (piłki były otworzone dzień wcześniej). Kiepski komfort - nadgarstek i łokieć dały znać o sobie.
Dla mnie ok. Grane na 3 (!) gry, komfortowe, jakieś takie miłe dla ręki.

Wróć do „Piłki”