itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

TECNIFIBRE CLUB

Jestem mile zaskoczony trwałościa tych pilek. Byłem przywiązany do Head Gold. Okazuje się, iż TECNIFIBRE CLUB wg. moich obliczeń dłużej wytrzymują na korcie. Gram często rano w pierwszych godzinach otwarcia balonów kiedy jest jeszcze zimno i wilgotno. Przy mojej grze heady traciły swoje właściwości w okolicach 4-5 godziny. Tecnifibry starczają mi na 8 godzin. 7 i 8 godzina szalu nie ma ale latają lepiej niż pomaranczowe na Tenis10:) Fajna piłka za rozsądne pieniądze. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TECNIFIBRE CLUB

Były naszymi piłkami TF-owymi parę razy... Dla mnie OK, ale nie grałem nimi "w cywilu".
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TECNIFIBRE CLUB

Nie grałem nimi już dobre kilka lat. Niemniej to co pozostało w mojej pamięci to fakt, że nigdy nie straciły na jakości i zawsze jak po nie sięgałem trzymały poziom, co niestety w ostatnich latach nie jest domeną innych piłek …. (choćby wspomniane Head Gold).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: TECNIFIBRE CLUB

hohvar pisze: 4 sty 2020, 22:15 Były naszymi piłkami TF-owymi parę razy... Dla mnie OK, ale nie grałem nimi "w cywilu".
Są tacy co grają nimi od lat nie chcą zmieniać :D .
Z zalet dodam jeszcze bardzo dobry komfort i "grywalność" - jakby więcej wybaczały i wymiany wydają się dłuższe.
Yonex fan
Aleksev
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: TECNIFIBRE CLUB

Po dwóch grach jestem z nich bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że są podobne do Soderlingów White Edition pod względem grywalności. Zobaczymy jak z wytrzymałością, RS padły kompletnie po 6h.

Wróć do „Piłki”