Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP Finals 2019

Gary pisze:Zverev zrobił wczoraj to, co miał zrobić (wyeliminował Nadala) i wystarczy, dobrze, że odpadł. :]
Serwis mu nie siedział :wink:.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

A ja wolalabym Saszkę w finale. Ale cóż.. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2019

Sierściuch kontra Uszaty w finale? Egzotyczny duecik :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Finals 2019

W całym tym układzie szkoda mi tylko Nadala. Niestety wtopa na starcie ze Zworkiem zadecydowała.

Niespodzianki turnieju, dla mnie, to:
- wygrane Thiema;
- wygrana Federera z Djokovicem;
- wygrana Zwieriewa z Nadalem;
- wygrana Berrettiniego z Thiemem po tym jak ten ostatni ograł Djokovica i Federera.

Skład finału, przepraszam za określenie, względnie "sprawiedliwy".
Nie zagrają w nim zawodnicy, którzy byli oklepywani w meczach grupowych.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP Finals 2019

W końcu jakiś atrakcyjny finał. :wink: To pierwszy finał turnieju mistrzów obu graczy operujących jednoręcznym backhandem od 2006 roku, gdzie w finale spotkali się Federer i James Blake.
https://www.youtube.com/watch?v=obFDQRDW7I8 Brakuje mi tamtych czasów. :(
Szkoda też, że w 2021 nie będzie już tego turnieju w Londynie tylko w Turynie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2019

Jak dla mnie oczywiście na plus występ obu finalistów. Natomiast lekki niedosyt Berrettini i duże Niedźwiadek. Misiek miał świetną końcówkę sezonu i jakoś przygasł.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP Finals 2019

Tenisfan pisze: Grek gra naprawdę fajny ofensywny tenis, który jest na wymarciu
Nie ma co mówić - to się naprawdę dobrze ogląda. Takich ofensywnych graczy jest w całym tourze może kilku.
Przebijactwo króluje.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

Wygląda na to, że Polsat w ogóle nie będzie transmitował finału debla. Masakra jakaś. Transmitowali wszystkie mecze grupowe i półfinałowe (niektóre z poślizgiem), a finału nie. Ok Kubot odpadł w półfinale. Ale żeby zamiast finału debla ATP Masters puszczać retransmisję beznadziejnego meczu Izrael-Polska? Wczoraj co prawda zapowiadali, że finał debla o 16.30 będzie, ale póki co w programie w internecie tego nie widać :::bd::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP Finals 2019

Program a transmisje to abstrakcja w Polsacie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP Finals 2019

Tak czy inaczej nie transmitują, być może po zakończeniu eliminacji ME podłączą na szybko jako zapychacz. Niestety dla nas priorytet dla polszmatu to piłka nożna i siatkówka. Tenis to wypełnienie, bo na szczęście dla nich poza Europejskimi turniejami jest w mniej atrakcyjnych porach niż pozostałe sporty
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

hokej pisze:Program a transmisje to abstrakcja w Polsacie.
Masz rację, jest transmisja na żywo w Polsacie Sport.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP Finals 2019

Brawo Francuzi! W całym turnieju grali na bardzo wysokim i równym poziomie. A Herbert to powtórzę - rewelacyjne czucie gry deblowej i sensacyjnie efektywny serwis. Może bym też tak dziwnie spróbował serwować... ;)
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

TomPL pisze:Brawo Francuzi! W całym turnieju grali na bardzo wysokim i równym poziomie. A Herbert to powtórzę - rewelacyjne czucie gry deblowej i sensacyjnie efektywny serwis. Może bym też tak dziwnie spróbował serwować... ;)
Też Im gratuluję! Bardzo lubię oglądać tą parę. Dla mnie z tej pary Mahut jest takim „klasycznym” deblistą z niesamowitym przeglądem sytuacji na korcie i miękkim kierunkowym wolejem. Rzadko wbija brutalne „ gwoździe”, raczej gra sprytnie, z czuciem i pewnie. Herbert też oczywiście gra bardzo ciekawie. Strasznie dziwacznie składa się do serwisu, ale jest w tym elemencie bardzo skuteczny. Wygrali zasłużenie pokonując wszystkich bez straty seta. Należało im się także za dramatyczny przegrany finał ATP Finals z ubiegłego roku z Bryanem i Sockiem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP Finals 2019

Mahut, oprócz wszystkich innych solidnych uderzeń, gra świetne loby (z FH) gdy przeciwnicy atakują przy siatce. Zrobił to wczoraj i dzisiaj kilka razy rewelacyjnie!
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

TomPL pisze:Mahut, oprócz wszystkich innych solidnych uderzeń, gra świetne loby (z FH) gdy przeciwnicy atakują przy siatce. Zrobił to wczoraj i dzisiaj kilka razy rewelacyjnie!
Zgadza się. To wynika ze znakomitego przeglądu aktualnej sytuacji na korcie i nie są to loby obronne a winnery.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2019

Co jest Panie i Panowie? Rozumiem, że w finale nie ma nikogo z Big 3, ale nie oglądacie tego meczu? Bardzo wyrównany mecz na wysokim poziomie. Dwa błędy Greka w tb zadecydowały o losie pierwszego seta.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:Co jest Panie i Panowie? Rozumiem, że w finale nie ma nikogo z Big 3, ale nie oglądacie tego meczu? Bardzo wyrównany mecz na wysokim poziomie. Dwa błędy Greka w tb zadecydowały o losie pierwszego seta.
Szkoda robić przerwy na gadanie. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Finals 2019

Oglądam, poziom wysoki, ale... czegoś mi brak...

Feda? Rafy? ;)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2019

Roger pisze:Co jest Panie i Panowie? Rozumiem, że w finale nie ma nikogo z Big 3, ale nie oglądacie tego meczu?..
Tak częściowo szczerze mówiąc.. Na Eurosporcie jest finał Northern Irland Open w skladzie O'Sullivan - Trump czyli jakby grali Roger z Rafą... :wink:
No to ja trochę tu trochę tam..
A jak tak skaczę to nie chcę pisać bo to troche niepoważnie..
A na kolanach mam nową książkę Krajewskiego.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP Finals 2019

Trump przestrzelił 15 czarną w max allercie :D 2 próba dziś nieudana ! Akurat to było ciekawsze niż 2 set finału panów T. Ogólnie mecz fajny, ale jednak brak intensywności, wydaje mi się, że obaj grają bardzo zachowawczo (porównując do ich wcześniejszych meczów) z uwagi, że to właśnie finał

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”