Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Malwina Rowińska

Może kogoś zainteresuje teraz, a może kogoś za kilka lat...

Poniżej wklejam cytat z opisu meczu Malwiny z Anastazią Bozową z mistrzostw Polski do lat 14.

>> Reakcja małżonki, tzn. Pani Adrianny Rowińskiej, była po stokroć bardziej agresywna (...) odgrażanie się pięścią czy pokazywanie środkowego palca w stronę mojej 14 letniej córki (cytując „Ja Ci kur** załatwię, że to będzie Twój ostatni mecz w Polsce”). W trakcie całego incydentu ze strony ojca Malwiny padały wrzaski typu „Polska dla Polaków” - napisała Bozova. <<

A jak ktoś chce przeczytać artykuł i komentarze pod nim, to odsyłam pod adres: http://www.sport.pl/tenis/7,64987,25027 ... =BoxOpImg3.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Malwina Rowińska

Niestety chamstwo wkracza i na korty tenisowe i jesteśmy tego świadkami jak zachowują się nasi rodacy w kraju i za granicą. (:]
Dobrze że za takie zachowanie zostały wyciągnięte konsekwencje i mam nadzieje że to tylko incydent.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Malwina Rowińska

No ale żeby z tego powodu zakładać wątek poświęcony Malwinie?! W nagrodę za ciężkie dzieciństwo?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Malwina Rowińska

:::gd:::
TomPL pisze:No ale żeby z tego powodu zakładać wątek poświęcony Malwinie?! W nagrodę za ciężkie dzieciństwo?
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Malwina Rowińska

TomPL pisze:No ale żeby z tego powodu zakładać wątek poświęcony Malwinie?! W nagrodę za ciężkie dzieciństwo?
Proszę, zwróć uwagę, że tylko podałem info o fakcie. Ktoś to potem może uznać za "ciężkie dzieciństwo" i dawać jej plus, że mimo to wyrosła na kogoś normalnego. Ktoś inny będzie mógł powiedzieć, że "od początku tak się zapowiadała". Zobaczymy.

Milczeć o czymś takim i zamiatać pod dywan na pewno nie powinniśmy.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Malwina Rowińska

Nie powinniśmy ale to się powinno znaleźć jako info w dziale: "Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje..."
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Malwina Rowińska

TomPL pisze:Nie powinniśmy ale to się powinno znaleźć jako info w dziale: "Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje..."
Myślę, że nie, bo to dotyczy Malwiny (której nikt tu jeszcze nie oceniał) i za parę lat może to być ciekawe dla kogoś, kto będzie zainteresowany początkami jej kariery.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Malwina Rowińska

To dotyczy rodziców Malwiny, nie mieszajmy dziewczyny do tego...
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Malwina Rowińska

TomPL pisze:To dotyczy rodziców Malwiny, nie mieszajmy dziewczyny do tego...
To było na meczu Malwiny, a nie na jakiejś demonstracji czy wiecu politycznym. I z takim zachowaniem będzie musiała się w przyszłości liczyć każda przeciwniczka Malwiny.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Malwina Rowińska

TomPL pisze:Nie powinniśmy ale to się powinno znaleźć jako info w dziale: "Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje..."
Był gdzieś wątek o KOR, pasuje jak ulał.
Animal pisze: Milczeć o czymś takim i zamiatać pod dywan na pewno nie powinniśmy.
Ja myślę, że jako naród powinniśmy ogólnie biczować się siedem razy dziennie, przy każdej okazji.
#NKrising
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Malwina Rowińska

HeadShot pisze:
Animal pisze: Milczeć o czymś takim i zamiatać pod dywan na pewno nie powinniśmy.
Ja myślę, że jako naród powinniśmy ogólnie biczować się siedem razy dziennie, przy każdej okazji.
Rozumiem, że cham przestanie być chamem, jeśli krzyknie "Polska dla Polaków", tak?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Malwina Rowińska

Animal pisze: Milczeć o czymś takim i zamiatać pod dywan na pewno nie powinniśmy.
HeadShot pisze: Ja myślę, że jako naród powinniśmy ogólnie biczować się siedem razy dziennie, przy każdej okazji.
Dokładnie, też mi Gazetą Wyborczą zaleciało. Napiętnować, potępić, dodać jeszcze, że to na pewno katole, "ten kraj", etc.

Chamstwo jest chamstwem i tyle, po cholerę strzępić jęzor i na dokładkę przyklejać smarkuli łatkę za sprawą pierdalniętych w mózg rodziców.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Malwina Rowińska

Animal pisze:
TomPL pisze:To dotyczy rodziców Malwiny, nie mieszajmy dziewczyny do tego...
To było na meczu Malwiny, a nie na jakiejś demonstracji czy wiecu politycznym. I z takim zachowaniem będzie musiała się w przyszłości liczyć każda przeciwniczka Malwiny.
O ile coś z niej będzie. Może przepadnie i nawet ciężko będzie mówić, że była taka zawodniczka.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Malwina Rowińska

A oczywiście druga strona - rodzice "poszkodowanej", to pewnie wręcz aniołki? …
KOR i nic więcej, zapewne z obu stron. Olać, i tyle.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Malwina Rowińska

Czytam i oczom nie wierzę, co wy za duchy wyciągacie z piwnicy: naród, samobiczowanie, Wyborcza??? I wszystko z powodu chamskiego zachowania rodziców pewnej 14-latki. Zboczeńcy jesteście...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Malwina Rowińska

TomPL pisze:Czytam i oczom nie wierzę, co wy za duchy wyciągacie z piwnicy: naród, samobiczowanie, Wyborcza??? I wszystko z powodu chamskiego zachowania rodziców pewnej 14-latki. Zboczeńcy jesteście...
Nie, to raczej taka narodowa ciągota do martyrologii z byle czego ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malwina Rowińska

Gary pisze: 26 lip 2019, 17:16 O ile coś z niej będzie. Może przepadnie i nawet ciężko będzie mówić, że była taka zawodniczka.
Na razie przepadła w pierwszej rundzie juniorskiego AO.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”