Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

5 par to chyba każdy z każdym meczyk, a później Grande Finale. Ustalimy na miejscu.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

No niestety żelaznej dziesiątki też nie będzie. Decyzja Lecha67 uruchomiła pewien ciąg zdarzeń, który powoduje, że zmuszony jestem również zrezygnować. Mój partner deblowy był niezastąpionym ogniwem w logistyce całej wyprawy do Łodzi. W chwili obecnej nie mam w sobotę technicznych możliwości, aby przybyć na turniej.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

karjar pisze:No niestety żelaznej dziesiątki też nie będzie. Decyzja Lecha67 uruchomiła pewien ciąg zdarzeń, który powoduje, że zmuszony jestem również zrezygnować. Mój partner deblowy był niezastąpionym ogniwem w logistyce całej wyprawy do Łodzi. W chwili obecnej nie mam w sobotę technicznych możliwości, aby przybyć na turniej.
Niedługo zamiast „żelaznej dziesiątki” zostanie „fantastyczna czwórka”. O_O No dobra, nie kraczmy, bądźmy twardzi, żeby rodzący się w bólach deblowy TF jednak się odbył. Zamiast Karjara zakontraktowałem Bogdana Szalonego. Zobowiązałem go do zarejestrowania się na Forum do soboty. Mam nadzieję, że to koniec dramatycznych wycofań. :?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Dramaty jak u Alfreda … nie stoflera :P … Hitchcock-a. ;)

Co do formuły to faktycznie chyba sensownie to zagrać każda para z każdą, a potem dwie z najlepszym bilansem finał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

No to jutro kupuję pucharki. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Clapton pisze:No to jutro kupuję pucharki. :D
Kit ze "szkłem", ważne co wlane. :P ;)
I czy będzie kontrola antydopingowa? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Mam prośbę do kolegi WIDGETa - mógłbyś w jakikolwiek sposób potwierdzić udział w turnieju (w tym wątku forum, na priv lub telefonicznie - mój numer przesłałem na priv). Uzyskany drogą „operacyjną” numer Twojego telefonu okazał się nieaktualny.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Przepraszam za zwłokę ostatnio mnie nie było na forum :) - POTWIERDZAM że będę
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Pogoda nam coś się psuje :( , czyżby tylko pozostały korty kryte?
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Roger pisze:Mam prośbę do kolegi WIDGETa - mógłbyś w jakikolwiek sposób potwierdzić udział w turnieju (w tym wątku forum, na priv lub telefonicznie - mój numer przesłałem na priv). Uzyskany drogą „operacyjną” numer Twojego telefonu okazał się nieaktualny.
Z WIDGETem skontaktowałem się telefonicznie, ma przyjechać na turniej (dzięki TomPl za namiary). Na ten moment mamy domkniętą listę 10 uczestników, z których mamy 3 uzgodnione pary deblowe oraz 4 solistów do rozlosowania (lub dogadania) w kolejne dwie pary. Aktualna lista uczestników przedstawia się następująco:
1. 2. Roger/Walter W.
3. 4. HeadShot/DUN I LOVE
5. 6. Złośliwy Gnom/Bogdan Szalony
7. CLAPTON
8. VIVID
9. PIOTR 69
10. WIDGET.

Żelazny rezerwowy został uzgodniony i zakontraktowany (tubylec), ale mam nadzieję, że nie będzie musiał grać.
Koszt wpisowego ogłoszę wieczorem, gdy Clapton poda ostateczną cenę pucharów (8 pucharów dla 4 najlepszych par). Jest o co walczyć, tylko jedna para będzie bez pucharów :D
Przy pięciu parach jedyny sensowny system rozgrywek to mecze każdy z każdym. W tej sytuacji będzie do rozegrania 10 meczów, przy 2 kortach wychodzi po 5 meczów na jednym korcie. Będziemy grali do 2 wygranych setów poczynając od stanu 2:2. Przy remisie w setach ST do 10. Na miejscu zdecydujemy, czy gramy na normalne przewagi, czy decydujący punkt. Na godzinę 15.00 zamówię 4 duże pizze z pobliskiej Pizzerii, na które złożymy się na miejscu, chyba, że nam zostanie kasy z wpisowego. Koszt wpisowego jest zależny od tego, czy będziemy grali na kortach ziemnych na powietrzu (30 zł za godzinę za jeden kort), czy w na sztucznej trawie w hali (50 zł za godzinę za jeden kort) oraz ceny pucharów. Przy wariancie deszczowym i konieczności gry w hali cena wpisowego nie powinna przekroczyć 120 zł. Ostatecznie podam koszt wpisowego wieczorem. W ramach wpisowego opłacimy wynajem kortów, koszty 8 pucharów i piłki (ostatecznie o tym, jakie piłki wybierzemy zdecydujemy na miejscu w zależności od nawierzchni, pogody itp. - gospodarz obiektu dysponuje wszelkimi możliwymi rodzajami piłek). Przewiduję, że na każdy mecz będą przygotowane po 2 nowe piłki.
Przypominam adres kortów: Łódź ul. Szczecińska 8. Rozpoczęcie turnieju w sobotę 28 września br. o godzinie 11.30.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Puchary już są! :::yay:::
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Drodzy, najmocniej Was przepraszamy, ale dziś zarówno u mnie, jak i u DUNa (zmowa jakaś czy co...) pojawiły się prywatne zawirowania, przez które, mimo najszczerszych chęci, nie damy rady pojawić się na turnieju. :(
#NKrising
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

8 pucharów 4 pary. No nowoczesne wychowanie, nagroda za sam udział, wynik nie ważny :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Widzę że żal d... ściska, że się nie zapisałeś rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Jakuboto pisze:8 pucharów 4 pary. No nowoczesne wychowanie, nagroda za sam udział, wynik nie ważny :).
Tak dobrze nie będzie (:] Musi być jakiś element rywalizacji :wink: Ta fala wycofań, to jakaś masakra. Nie poddajemy się. W ostatniej chwili zakontraktowałem fajną parę deblową z Łodzi: Jurka i Michała. Spokojnie, to nie zawodowcy :D Czyli zostajemy przy formule 5 par. Ostateczna potwierdzona lista uczestników:
1. 2. Roger/Walter W.
3. 4. Złośliwy Gnom/Bogdan Szalony
5. 6. Jurek/Michał
7. Vivid
8. Piotr69
9. Clapton
10. Widget
Po ustaleniu kosztów pucharów, przy założeniu droższych kortów pod balonem koszt wpisowego wychodzi 110 zł - płatne na miejscu. Oczekuję „Żelaznej Dziesiątki” w sobotę w Łodzi ul. Szczecińska 8. Trzymajcie się zdrowo.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

htb pisze:Widzę że żal d... ściska, że się nie zapisałeś rotfl
W debla jestem jeszcze większa łajza niż w singla :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Z całym szacunkiem, ale to ma być TF, czy kilka osób z forum plus grupa autochtonów?
Oczywiście możemy się spotkać, ale to nie może się już nazywać TF.

Albo to są forumowicze, albo … no nawet nie wiem co?

Ja się w takim razie zastanowię. Chyba jednak podziękuję.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Hmm, rzeczywiście wychodzi na to, że forumowiczów będzie tylko 70%, a więc Turniej Forumowiczów to raczej nie będzie.
Ja jednak podzielałbym tutaj zdanie Vivida i zaproponował rozegranie turnieju dla 4 par. W takim przypadku byśmy mieli tylko Szalonego Bogdana spoza Forum. Niestety, dwaj Koledzy w ostatnich chwili ubyli i nic nie możemy z tym zrobić.
A to że 4 pucharki na 4 pary no to trudno - nie jest to wina par grających. Jeśli chodzi zaś o Jurka i Michała to zawsze można pograć poza turniejem, czasu i kortów będzie sporo.

Reasumując, proponuję rozegrać turniej w 4 parach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Nigdy nie byłem fanem jakiejś celebry czy teatru primadonny ;)

Pojadę czymś co też od lat wyśmiewam - pseudoamerykańskim patosem.

Ideą TF-ów było spotkanie i integracja ludzi tworzących to forum, tę społeczność. Nawet udział w TF-ie na samym początku był uwarunkowany pewną ilością postów czy i bytnością na forum. Chodziło o to, by spotykali się ludzie, którzy coś wnoszą na TenisNET.
Raz przerobiliśmy takie dokooptowanie "na siłę" jakiegoś kolegi JCz. Chłopak przyjechał i albo gadał z Jackiem (JCz), albo leżał uwalony na kanapie z oczami w telefonie i słuchawkami na uszach … Generalnie wk...ł wszystkich … :::bd::
Jako organizatorzy musieliśmy się potem "ciut" tłumaczyć w kuluarach … :::bd::

Dla mnie TF to takie (wielkie słowa) małe święto naszej społeczności. Jest nas mało, trudno. Ale jeżeli na siłę się dokłada ludzi z przypadku (z punktu widzenia TenisNET) to nie jest to dla mnie TF tylko jakieś spotkanie grających ludzi. Nazywać to TF-em? O_O
Sorry, ja się na to nie zgadzam, w tym sensie, że nie będę tego "firmował" swoim nickiem. Jeden Szalony Boguś jeszcze OK, więcej, nie!

Jeżeli ma to wyglądać tak jak jest to nie przedłużając - rezygnuję. Życzę oczywiście udanej zabawy Uczestnikom tego tenisowego spotkania.

Gdyby Roger miał problem ze zrozumieniem mojego stanowiska to wyjaśnię obrazowo.
Roger, uczestniczysz regularnie w turniejach środowiska prawniczego. Grają tam radcowie, adwokaci, prokuratorzy, sędziowie.
Ale może niech zagrają i osoby z kancelarii, sekretarki, ochroniarze, parkingowi, panie z bufetu w sądach, sprzątaczki. To w sumie też środowisko, pracują w "szeroko rozumianym" wymiarze sprawiedliwości.
Co Ty na to? OK? Nadal będzie to turniej środowiska prawniczego?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Clapton pisze:Hmm, rzeczywiście wychodzi na to, że forumowiczów będzie tylko 70%, a więc Turniej Forumowiczów to raczej nie będzie.
Ja jednak podzielałbym tutaj zdanie Vivida i zaproponował rozegranie turnieju dla 4 par. W takim przypadku byśmy mieli tylko Szalonego Bogdana spoza Forum. Niestety, dwaj Koledzy w ostatnich chwili ubyli i nic nie możemy z tym zrobić.
A to że 4 pucharki na 4 pary no to trudno - nie jest to wina par grających. Jeśli chodzi zaś o Jurka i Michała to zawsze można pograć poza turniejem, czasu i kortów będzie sporo.

Reasumując, proponuję rozegrać turniej w 4 parach.
Pozdrawiam
No cóż ok, jeśli jest taka wola, to grajmy w tych czterech parach. Mogę odwołać jutro Jurka i Michała. Pozostaje kwestia wpisowego. Przy 4 parach będzie do rozegrania 6 meczów w sumie, czyli po 3 na każdy kort (i każda para wiadomo 3 mecze każdy z każdym). Myślę, że zmieścimy się z rozegraniem turnieju w 4 godzinach. W tej sytuacji wpisowe wyszłoby 120 zł z małą górką, którą możemy przeznaczyć do składki na pizzę. Muszę jeszcze jutro uzgodnić z gospodarzem obiektu krótszy czas korzystania z kortów. Rozumiem, że w tej sytuacji Vivid grasz?

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”