Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

El Diablo pisze:To jest maksimum na jakie pozwalają aktualne ustawienia forum... mógłbym je zmienić[...]
Masz moje błogosławieństwo. ;)

Przy okazji, w górnym menu (=więcej) przywróciłem linka do archiwalnych wyników i galerii.

Turnieje forumowiczów
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

JCz pisze: Przy okazji, w górnym menu (=więcej) przywróciłem linka do archiwalnych wyników i galerii.
Turnieje forumowiczów
Wygląda na to, że teraz TF będą rozgrywane tylko w latach parzystych nieolimpijskich :]
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

TomPL pisze:Wygląda na to, że teraz TF będą rozgrywane tylko w latach parzystych nieolimpijskich :]
Jeżeli szesnastka się zadeklaruje to można pomyśleć o singlowym (organizacyjnie do załatwienia, korty plus piłki, do szybkiego ogarnięcia), ale frekwencja z deblowego TF-a nie napawa optymizmem....
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

JCz pisze:
TomPL pisze:Wygląda na to, że teraz TF będą rozgrywane tylko w latach parzystych nieolimpijskich :]
Jeżeli szesnastka się zadeklaruje to można pomyśleć o singlowym (organizacyjnie do załatwienia korty plus piłki, do szybkiego ogarnięcia), ale frekwencja z deblowego TF-a nie napawa optymizmem....
Frekwencja ta wygląda trochę tak, jak aktywność w blogach czy wątkach rozgrywkowych...
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Marcin_L pisze:Frekwencja ta wygląda trochę tak, jak aktywność w blogach czy wątkach rozgrywkowych...
Jest jednak jakaś część społeczności preferująca granie, mniej pisanie, więc tej niższej aktywności w powyższych wątkach bym nie wiązał aż tak bardzo z ewentualnym udziałem w TF-ie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Generalnie chyba zawsze było tak, że na TF singlowe zgłaszało się więcej chętnych niż na deblowe.
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Oj tam, ja bym zagrał turniej singlowy (na debla się nie czuję w ogóle). Byście mieli jednego więcej - na wynik nie wpłynę ale zawsze trochę pobiegam ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Rok temu, na KT Break, było 12 osób...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

JCz pisze:
Marcin_L pisze:Frekwencja ta wygląda trochę tak, jak aktywność w blogach czy wątkach rozgrywkowych...
Jest jednak jakaś część społeczności preferująca granie, mniej pisanie, więc tej niższej aktywności w powyższych wątkach bym nie wiązał aż tak bardzo z ewentualnym udziałem w TF-ie.
Masz rację, to nie jest zależność "wprost" :).

Ale widać na forum spadek aktywności grających forumowiczów - nie pisują na forum np. Obi, PITS, ppeter, piter, mtarnas, Basic, Yogi, etc., Złośliwy Gnom, Martinek, Szuma, iamtheway, napalm, dwn, daroos, RatRace (czasami pisze), LionDragon - czyli ci, co i pisali, i grali.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Najbardziej widocznym objawem "załamania" forum jest brak pisania przez RoTTeNa!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Marcin_L pisze:
JCz pisze:
Marcin_L pisze:Frekwencja ta wygląda trochę tak, jak aktywność w blogach czy wątkach rozgrywkowych...
Jest jednak jakaś część społeczności preferująca granie, mniej pisanie, więc tej niższej aktywności w powyższych wątkach bym nie wiązał aż tak bardzo z ewentualnym udziałem w TF-ie.
Masz rację, to nie jest zależność "wprost" :).

Ale widać na forum spadek aktywności grających forumowiczów - nie pisują na forum np. Obi, PITS, ppeter, piter, mtarnas, Basic, Yogi, etc., Złośliwy Gnom, Martinek, Szuma, iamtheway, napalm, dwn, daroos, RatRace (czasami pisze), LionDragon - czyli ci, co i pisali, i grali.
Szkoda bo akurat ci wymienieni powyżej pisali sensownie i coś wnosili swoimi wpisami.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

TF singlowy to inna bajka... Fajnie (by) było :wink: :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Niech ktoś rzuci hasło i się weźmie za organizację, tak jak Roger i ja wzięliśmy się za organizację deblowego TF, który wyszedł bardzo fajnie.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Clapton pisze:Niech ktoś rzuci hasło i się weźmie za organizację, tak jak Roger i ja wzięliśmy się za organizację deblowego TF, który wyszedł bardzo fajnie.
Może być w Olsztynie? Czy jednak chcemy więcej, niż (optymistycznie licząc) 5 uczestników? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

JCz pisze:
TomPL pisze:Wygląda na to, że teraz TF będą rozgrywane tylko w latach parzystych nieolimpijskich :]
Jeżeli szesnastka się zadeklaruje to można pomyśleć o singlowym (organizacyjnie do załatwienia, korty plus piłki, do szybkiego ogarnięcia), ale frekwencja z deblowego TF-a nie napawa optymizmem....
Sprawdź dostępność kortów (Break był niezły), zaproponuj ze 2 terminy (pewnie listopadowe) i zobaczymy jaki będzie odzew...
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Przyzwoitych ośrodków na pewno jest więcej i w korzystniejszej lokalizacji dla przyjezdnych chyba np. MTC, Spójnia Górna itd.
Tylko czy chętnie będą :)
Obrazek
_____
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Do Olsztyna będzie bardzo daleko osobom, z całego śląska i okolic (nie wiem ile tu jest takich osób), te osoby to już na pewno będą musiały nocleg wykupić bo to cały dzień podróży. Łódź / Warszawa jest optymalna bo w miarę na środku, ew. Poznań, Bydgoszcz / Toruń. Ja wszędzie mam max 350km więc w sumie mi to rybka :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

wyczesany pisze:
Clapton pisze:Niech ktoś rzuci hasło i się weźmie za organizację, tak jak Roger i ja wzięliśmy się za organizację deblowego TF, który wyszedł bardzo fajnie.
Może być w Olsztynie? Czy jednak chcemy więcej, niż (optymistycznie licząc) 5 uczestników? :D
Jak Olsztyn to ja zawsze :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

scudetto pisze: Jak Olsztyn to ja zawsze :] .
Nie pozwolą TF-a... Zrobimy co najwyżej Kłobuka specjalnie dla Ciebie, tylko rzuć termin :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

scudetto pisze:
wyczesany pisze:
Clapton pisze:Niech ktoś rzuci hasło i się weźmie za organizację, tak jak Roger i ja wzięliśmy się za organizację deblowego TF, który wyszedł bardzo fajnie.
Może być w Olsztynie? Czy jednak chcemy więcej, niż (optymistycznie licząc) 5 uczestników? :D
Jak Olsztyn to ja zawsze :] .
Wiem, że dla Ciebie im dalej tym lepiej. :D
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”