Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Te rozważania zostawcie na ostatnią chwilę, trzeba najpierw stwierdzić ile par naprawdę zagra i pomyśleć co robić gdy będzie 7 albo 9?
Generalnie to chyba jeszcze za wcześnie, info o kortach przydatne i przypomnienie że TF będzie, ale konkretne deklaracje to lepiej poczekać do września...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Jeśli chodzi o pucharki, to proponuję dla 4 najlepszych par, czyli w sumie 8 sztuk różnej wielkości w zależności od zajętego miejsca.
Tabliczka z napisem : Deblowy Turniej Forumowiczów , Łódź wrzesień 2019.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze:Te rozważania zostawcie na ostatnią chwilę, trzeba najpierw stwierdzić ile par naprawdę zagra i pomyśleć co robić gdy będzie 7 albo 9?
Generalnie to chyba jeszcze za wcześnie, info o kortach przydatne i przypomnienie że TF będzie, ale konkretne deklaracje to lepiej poczekać do września...
To jest faktycznie temat na ostatni tydzień przed imprezą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Znaczy, że z grup wyjdą wszyscy? :D
Znaczy, że wygrywając 1 mecz i przegrywając 5 meczów można zając 4 miejsce? :D
Tak jeszcze nie grałem. Choć w sumie... gdzież robić takie eksperymenta jak nie na TFie! :D :::gd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Socjalizm? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:Socjalizm? :P
Nie. Ćwierćfinał + rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Vivid pisze:Socjalizm? :P
Nie. Ćwierćfinał + rotfl
Nie kracz, Gary ostatnio więcej grywa. Jakieś 500 + za kurdupla na korcie dają? O_O rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Vivid pisze:Socjalizm? :P
Nie. Ćwierćfinał + rotfl
A jak przywiozę ze sobą partnera do debla - rudego murzyna, geja, Żyda to o półfinał systemowo, od ręki, zahaczę? :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

rafbat pisze:
hohvar pisze:
Vivid pisze:Socjalizm? :P
Nie. Ćwierćfinał + rotfl
A jak przywiozę ze sobą partnera do debla - rudego murzyna, geja, Żyda to o półfinał systemowo, od ręki, zahaczę? :D
Nie! Zdyskwalifikują Cię za obsceniczność i nieobyczajność kortową. Sam sobie uzasadnij czemu. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

No i mamy 17 osób zgłoszonych czyli 9 par?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze:No i mamy 17 osób zgłoszonych czyli 9 par?
Spokojnie, jak będzie 17 to ja się wycofam bez żalu, mogę mieć małe komplikacje w tym terminie. Jak będzie 16 to przyjadę :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ja też mogę mieć komplikacje, nawet większe, więc mi się tu nie wycofuj! A problem 17 to nie jest problem 17 tylko problem 9. ;)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze:Ja też mogę mieć komplikacje, nawet większe, więc mi się tu nie wycofuj! A problem 17 to nie jest problem 17 tylko problem 9 ;)
Ale jak Ty nie przyjedziesz, to możesz pociągnąć na dno za sobą kolegów z Warmii i Mazur :D . A ja jestem jeden, biedny robaczek... :rolleyes: Poza tym 8 wygląda lepiej niż 9, zwłaszcza jak będą dwa korty do gry :] .

Ps. Przeglądając szafę znalazłem ulubioną koszulkę Vidzia z Wrocławia :D . Trochę się pozmieniało od tamtego czasu i znów mogę ją założyć nie wyglądając jak gałka lodów :] .Nie pamiętam dokładnie jaki to kolor, ale z tego co pamiętam to jakaś fuksja lub lawenda... rotfl
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

scudetto pisze:
TomPL pisze:Ja też mogę mieć komplikacje, nawet większe, więc mi się tu nie wycofuj! A problem 17 to nie jest problem 17 tylko problem 9 ;)
Ale jak Ty nie przyjedziesz, to możesz pociągnąć na dno za sobą kolegów z Warmii i Mazur :D .
Nic podobnego, nikogo nie pociągnę, hohvar ma dobry samochód i da radę przyjechać beze mnie. I może wtedy nawet zagrać z tobą!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

scudetto pisze:
TomPL pisze:Ja też mogę mieć komplikacje, nawet większe, więc mi się tu nie wycofuj! A problem 17 to nie jest problem 17 tylko problem 9 ;)
Ale jak Ty nie przyjedziesz, to możesz pociągnąć na dno za sobą kolegów z Warmii i Mazur :D . A ja jestem jeden, biedny robaczek... :rolleyes: Poza tym 8 wygląda lepiej niż 9, zwłaszcza jak będą dwa korty do gry :] .

Ps. Przeglądając szafę znalazłem ulubioną koszulkę Vidzia z Wrocławia :D . Trochę się pozmieniało od tamtego czasu i znów mogę ją założyć nie wyglądając jak gałka lodów :] .Nie pamiętam dokładnie jaki to kolor, ale z tego co pamiętam to jakaś fuksja lub lawenda... rotfl
A w dziób chcesz? Jaka fuksja??? rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hokej pisze:A w dziób chcesz? Jaka fuksja??? rotfl
Właśnie! :twisted: A co to jest fuksja?!?! O_O To tylko gej ogarnia ;) No scudi, z tej strony nie znaliśmy … :P rotfl
;)

Ja tam w swoje egzemplarze koszulki smokowyprowadzaczki wchodzę na luzie. :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:
hokej pisze:A w dziób chcesz? Jaka fuksja??? rotfl
Właśnie! :twisted: A co to jest fuksja?!?! O_O To tylko gej ogarnia ;) No scudi, z tej strony nie znaliśmy … :P rotfl
;)
Każdy kiedyś w końcu musi odnaleźć w sobie kobiecą naturę... :!lkinmir!:

To jak, kto teraz chętny grać że mną w parze? Będziemy się dotykać... :giv_hrt: rotfl
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ja mogę zagrać, tylko gdzie ja cholera znajdę koszulkę żeby zbytnio nie odstawać? … :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Wygląda na to, że deblowy TF będzie na 6 par lub 5 par (jeśli nie dotrą TomPl z Hohvarem). W przypadku 6 par i dwóch kortów do dyspozycji, proponuję grać w 2 grupach po 3 pary. Każda grupa miałaby jeden kort, a w grupie byłyby 3 mecze. Po fazie grupowej, zwycięzcy grup od razu awansowaliby do półfinału. Pary z miejsc 2 i 3 w grupie grałyby na krzyż ćwierćfinały. Potem dwa półfinały, mecz o 3 miejsce i finał. W sumie na każdym z dwóch kortów po 6 meczy do rozegrania. W przypadku 5 par gralibyśmy systemem każdy z każdym, w sumie byłoby 10 meczów, czyli po 5 na każdym z kortów. Kwestią do ustalenia byłoby, do ilu gramy poszczególne mecze. Proponowałbym do 2 wygranych setów zaczynając każdy od stanu 2:2, przy stanie po 1 ST do 10. Ewentualnie grać jednego pełnego seta od 0:0. Do rozważenia także normalne przewagi lub decydująca piłka przy równowadze.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”