Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Cześć,

Już w niedzielę 26.05.2019 roku od godziny 11:00 zaczynają się pierwsze pojedynki tegorocznego Roland Garros. Jak zwykle przy Wielkich Szlemach zaczynamy naszą zabawę w typowanie. Tabelki do wypełnienia można pobrać tutaj:

https://drive.google.com/open?id=1HIOJS ... Nfc7fazaxa

Proszę o przesyłanie wypełnionych tabelek do niedzieli - godzina 10:00 na adres e-mail: trainterr@o2.pl

Zapraszam do zabawy :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

A kiedy się kończą eliminacje i kwalifikanci zostaną dodani do drabinek? To wtedy wyślę. ;) Tylko żebym nie zapomniała. ;-P
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Kwalifikacje kończą się dzisiaj po południu. Właśnie dlatego wrzuciłem tabelki wcześniej, ponieważ jak zacznie się weekend to sprawa może wypaść z głowy. :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Moje typowania (dosyć odważnie) :) :

MEN

Obrazek

WOMEN

Obrazek
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

trainterr pisze:Moje typowania (dosyć odważnie) :) :

MEN

Obrazek
Faktycznie, bez kompleksów :wink: .
Moje też wysłane, też sporo tam radosnego optymizmu i nieco myślenia życzeniowego :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Wysłane :D :wink:
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Cześć,

Do zabawy zgłosiły się 4 osoby:

- TrainTerr
- Izzi
- ayshe
- Pacio

Poniżej przedstawiam typy każdego z forumowiczów - dla porównania :)

TrainTerr MEN

Obrazek

Izzi MEN

Obrazek

ayshe MEN

Obrazek

Pacio MEN

Obrazek

TrainTerr WOMEN

Obrazek

Izzi WOMEN

Obrazek

Pacio WOMEN

Obrazek

Życzę wszystkim dobrej zabawy ! Niech wygra najlepszy (Juan Martin Del Potro) :) :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Kvitova wycofała się chwilę przed meczem, żeby pogrążyć każdemu z nas kawałek typowanej drabinki. :(
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Wycofał się też Felix AA, a Medvedev chyba chciał mi zrobić na złość i przegrał w pięciu setach, kompletnie bez sensu, podobnie jak kilku innych "faworytów". Takie to przewidywanie..
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

To, że faworyci odpadli to praktycznie dla naszego typowania nic nie znaczy, bo każdy stawiał na faworytów, więc każdy 'wtopił'. Szkoda tylko, że Hubert nie popsuł nikomu tabelki. :-)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Roland Garros 2019!

Jesteśmy po I rundzie. Nie zabrakło niespodzianek, szczególnie u kobiet - z turniejem pożegnała się A. Kerber, C. Wozniacka oraz V. Williams. Hubert Hurkacz dostał niezłą lekcję od N. Djokovic'a, który pokazał moc. Nasze dziewczyny poradziły sobie wspaniale i zameldowały się w II rundzie. Magda Linette zagra z S. Halep i ma ciężki orzech do zgryzienia, Iga Świątek zagra z Chinką Q. Wang i ma bardzo duże szanse na III rundę. Trzymamy kciuki.

Przechodzimy do meritum - typowanie. :)

MEN:

1. Pacio 49 pkt, 76,56% trafności
2. ayshe 46 pkt, 71,88% trafności
3. TrainTerr 44 pkt, 68,75% trafności
4. Izzi 43 pkt, 67,19% trafności

Wynik powyżej 75 % po pierwszej rundzie jest bardzo imponujący. BRAWO Pacio. :)

WOMEN:


1. Pacio 44 pkt, 68,75% trafności
2. Izzi 42 pkt, 65,63% trafności
3. TrainTerr 39 pkt, 60,94% trafności

W obu kategoriach po I rundzie prowadzi Pacio - a co będzie po II rundzie? Czas pokaże! Niech pojedynki będą ciekawe! :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Roland Garros 2019!

Po drugiej rundzie wyniki przedstawiają się następująco:

MEN:

1. ayshe 86 pkt, 68,75% trafności
2. Pacio 83, 68,75% trafności
3. Izzi 79 pkt, 63,54% trafności

4. TrainTerr 78 pkt, 63,54% trafności

WOMEN:

1. Pacio 80 pkt, 64,58% trafności
2. Izzi 78 pkt, 62,50% trafności
3. TrainTerr 75 pkt, 59,38% trafności
Ostatnio zmieniony 3 cze 2019, 08:16 przez trainterr, łącznie zmieniany 1 raz.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Roland Garros 2019!

Trzecia runda za nami. Wyniki w naszym typowaniu zmieniają się jak w kalejdoskopie.

MEN:


1. Pacio 119 pkt, 69,64% trafności
2. TrainTerr 114 pkt, 65,18% trafności
3. ayshe 113 pkt, 66,96% trafności

4. Izzi 106 pkt, 62,50% trafności

W drabince męskiej "stara gwardia" trzyma się celująco. Młodzi też nie dają za wygraną i takim sposobem większych niespodzianek przed 1/8 nie ma.

WOMEN:

1. Pacio 107 pkt, 63,39% trafności
2. Izzi 90 pkt, 57,14% trafności
3. TrainTerr 87 pkt, 54,46% trafności


U kobiet - pogrom faworytek, czyli standard. Z turniejem pożegnała się N. Osaka (1) oraz S. Williams. W naszych typowaniach narobiło to niezłego zamieszania. O ćwierćfinał powalczy Nasza Iga Świątek - zagra z obrończynią tytułu S. Halep.

Gramy dalej ! :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Żarło, żarło i zdechło :wink:.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Roland Garros 2019!

Wkraczamy w decydującą fazę - przed nami ćwierćfinały.

Po epickim spotkaniu S. Wawrinka wygrał z S. Tsitsipas'em i zagra w półfinale z R. Federer'em. Odpadł J.M. Del Potro :(

U kobiet 'w gazie' jest S. Halep - Iga Świątek ugrała tylko 1 gema.

MEN:

1. TrainTerr 138 pkt, 65,18% trafności
2. Pacio 135 pkt, 69,64% trafności
3. ayshe 125 pkt, 66,96% trafności

4. Izzi 118 pkt, 62,50% trafności

WOMEN:


1. Pacio 115 pkt, 60,83% trafności
2. Izzi 94 pkt, 54,17% trafności
3. TrainTerr 91 pkt, 51,67% trafności



Zaczynamy ćwierćfinały! :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Słabo coś z frekwencją. :( Nie chcę się wtrącać ale kiedyś bywało lepiej. Trzeba chyba zrobić coś szalonego, sprowokować jakieś "tąpnięcie", wtedy będzie szansa na pozytywne reakcje. Sam to przerabiałem we własnym życiu zawodowym, zatem wiem co mówię. Wydaje mi się, że niskie zainteresowanie typowaniem może źle rokować odnośnie przyszłości Forum. Ja wiem, że mnie się tutaj średnio słucha ale zastanówcie się nad tym. Jak będę miał pomysł, jak to wszystko rozbujać - dam znać. :::cheese:::
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:Słabo coś z frekwencją. :( Nie chcę się wtrącać ale kiedyś bywało lepiej. Trzeba chyba zrobić coś szalonego, sprowokować jakieś "tąpnięcie", wtedy będzie szansa na pozytywne reakcje. Sam to przerabiałem we własnym życiu zawodowym, zatem wiem co mówię. Wydaje mi się, że niskie zainteresowanie typowaniem może źle rokować odnośnie przyszłości Forum. Ja wiem, że mnie się tutaj średnio słucha ale zastanówcie się nad tym. Jak będę miał pomysł, jak to wszystko rozbujać - dam znać. :::cheese:::

rotfl - jeśli potrafisz - zorganizuj to lepiej :) Robię to dla ludzi, a nie odwrotnie. Jeśli ktoś chce wziąć udział, to weźmie. Tutaj chodzi o zabawę w typowanie, a nie jakieś fajerwerki. Standardowo - nie bierzesz udziału, a się wymądrzasz... Skoro jesteś tak doświadczony życiowo, to na pewno wiesz ile czasu zajmuje przygotowanie wszystkich tabelek do wypełnienia, a potem sprawdzenie wyników na przykład I rundy przy 128 zawodnikach / zawodniczkach w turnieju wielkoszlemowym - oczywiście dla każdego biorącego udział w typowaniu :) "Sprowokuj tąpnięcie", zasponsoruj nagrody, wykup jakiś profesjonalny program i będzie hulało :::yay:::
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

trainterr pisze:
stofler pisze:Słabo coś z frekwencją. :( Nie chcę się wtrącać ale kiedyś bywało lepiej. Trzeba chyba zrobić coś szalonego, sprowokować jakieś "tąpnięcie", wtedy będzie szansa na pozytywne reakcje. Sam to przerabiałem we własnym życiu zawodowym, zatem wiem co mówię. Wydaje mi się, że niskie zainteresowanie typowaniem może źle rokować odnośnie przyszłości Forum. Ja wiem, że mnie się tutaj średnio słucha ale zastanówcie się nad tym. Jak będę miał pomysł, jak to wszystko rozbujać - dam znać. :::cheese:::

rotfl - jeśli potrafisz - zorganizuj to lepiej :) Robię to dla ludzi, a nie odwrotnie. Jeśli ktoś chce wziąć udział, to weźmie. Tutaj chodzi o zabawę w typowanie, a nie jakieś fajerwerki. Standardowo - nie bierzesz udziału, a się wymądrzasz... Skoro jesteś tak doświadczony życiowo, to na pewno wiesz ile czasu zajmuje przygotowanie wszystkich tabelek do wypełnienia, a potem sprawdzenie wyników na przykład I rundy przy 128 zawodnikach / zawodniczkach w turnieju wielkoszlemowym - oczywiście dla każdego biorącego udział w typowaniu :) "Sprowokuj tąpnięcie", zasponsoruj nagrody, wykup jakiś profesjonalny program i będzie hulało :::yay:::
Nie mówmy o nagrodach bo to by skomplikowało całą procedurę. Nie wymądrzam się tylko przedstawiam swoje spostrzeżenia a jednocześnie doceniam zaangażowanie autora/ów/.
Najważniejszy jest pomysł. Zastanowię się. :::hmm:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:.....Wydaje mi się, że niskie zainteresowanie typowaniem może źle rokować odnośnie przyszłości Forum.
Wymądrzasz się :]
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Dobrze chłopaki, że jesteście. Czekamy na pozytywne pomysły i zmiany w typowaniu- w innym przypadku czeka Nas zagłada forum :::gd:::
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/

Wróć do „Liga typerów”