Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

Czy ktoś z was korzysta z filtrów/oczyszczaczy powietrza? Jeśli tak, to coś możecie polecić?
Na rynku jest tego sporo, co nieco w temacie się rozeznałem ale im więcej danych, tym lepszą decyzję można będzie podjąć.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

Zwróć uwagę na sposób czyszczenia samego urządzenia z zatrzymanych zanieczyszczeń, bo bywa to upierdliwe i po czasie ekscytacji samym urządzeniem, przestaje się go używać właśnie z tego względu. Będziesz czyścił na odwał to po pewnym czasie będzie "specyficznie pachnieć" - to taki fajny zwrot mojej nauczycielki chemii z podstawówki, żeby nie mówić - śmierdzi.
Yonex fan
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

https://antyweb.pl/najpopularniejsze-oc ... ch-modeli/
Chyba z marek to chyba Sharp, Philips i Xiaomi. Ważne żeby miał automatyczny czujnik zanieczyszczenia, żeby to on decydował kiedy się załączać i wyłączać.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

Używam Philips AC1214/10. Jesteśmy zadowoleni, chodzi cicho a my przestaliśmy kaszleć/kasłać. W razie pytań pisz.
8:7 40:15
KasiaW
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 8 sie 2019, 15:28

Re: Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

Chodzi cały dzień? Nie płacicie więcej za prąd?
KasiaW
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 8 sie 2019, 15:28

Re: Domowy filtr/oczyszczacz powietrza

Czy ktoś z was korzysta z takich filtrów/oczyszczaczy powietrza? Jeśli tak, to coś możecie polecić?
Na rynku jest tego sporo, co nieco w temacie się rozeznałem ale im więcej danych, tym lepszą decyzję można będzie podjąć.

Nigdy nie korzystałam, ale w końcu muszę zakupić. Tylko strasznie droga taka impreza.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”