Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Nieważne ;)
Ważniejsze, że trzeba dodać, iż pewien nieanonimowy sponsor ufundował specjalne nagrody w postaci wysokokalorycznych napojów regeneracyjnych:
Obrazek
Dzięki Scudi :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Tenisowe dzieci gorszego Boga :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Vivid pisze:Tenisowe dzieci gorszego Boga :P ;)
Ubodzy, wściekli, gorsi... ale GRAMY :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

hohvar pisze:
Vivid pisze:Tenisowe dzieci gorszego Boga :P ;)
Ubodzy, wściekli, gorsi... ale GRAMY :::gd:::
I jest to tenis ;), a nie ... jakubotyzm rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Vivid pisze: I jest to tenis ;), a nie ... jakubotyzm rotfl
O jakobinach to słyszałem, ale jakubotyni....??? :::hmm::: Czyżby chodziło o tenis w porcie? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

hohvar pisze:
Vivid pisze: I jest to tenis ;), a nie ... jakubotyzm rotfl
O jakobinach to słyszałem, ale jakubotyni....??? :::hmm::: Czyżby chodziło o tenis w porcie? :wink:
Raczej na dnie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Popełniłem błąd, powinienem Wam rozdać te buteleczki przed grą, może ciut łatwiej wszystko by się odbyło rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

scudetto pisze:Popełniłem błąd, powinienem Wam rozdać te buteleczki przed grą, może ciut łatwiej wszystko by się odbyło rotfl .
To ja popełniłem błąd, dając Tobie rakietę przed turniejem...... :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Ogrom emocji i Lubelskie poprawione Lubelskim Mocnym sprawiło, że wczoraj nie miałem już siły pisać. Zresztą Driver już w drodze powrotnej spał jak dziecko. :D Zacna mikstura. :D Dzięki wielkie, scudetto, za rozpoczęcie (mam nadzieję) nowej świeckiej tradycji, czy też przeniesienie jej z meczów Północnej Gminy z Południowym Miasteczkiem na wyższy poziom. Myślę, że odtąd każdy uczestnik Kłobuka powinien rozważyć dostarczenie na korty buteleczki lokalnego browara (jednej "na łebka" :wink: ).

Przedstawiam oficjalne wyniki. Aż trzech graczy miało tę samą ilość wygranych meczów, więc trzeba było sporządzić dla nich osobną tabelkę by wyliczyć ich H2H (o Matko jakie to fascynujące! :in_luv: ). Lecz nawet tak zaawansowane zabiegi nie wyłoniły trzeciego miejsca! :!panic!: Trzeba było policzyć H2H w H2H! Normalnie rekurencja z incepcją! Tabelkowy orgazm! :::A!A!A:::
Ostatecznie TomPL uplasował się przed scudettem i hohvarem. Brawo!
Obrazek Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził co by było, gdyby uznać wyższość ogólnego bilansu gemów nad H2H, ale wynik byłby ten sam, tylko tabelkowe emocje mniejsze. :::brrrg:::

Fajną niespodzianką było przybycie wyczesanego. Nie dał rady z nami zagrać, ale i tak fajnie było zobaczyć się i pogadać ze starym TFowiczem. :wink: :::gd:::

Dziękuję wszystkim za gratulacje, za grę i za świetną atmosferę (jak zwykle!). Wszystkie mecze były cholernie ciężkie.

Na początek hohvar. Grał sobie wyluzowany, zagadywał, dowcipkował, a ja jakiś taki spanikowany próbowałem szybko dostosować się do nowych warunków. Przegrałem pierwszy gem, a potem tak bardzo się skoncentrowałem, że nie pamiętam przebiegu meczu. Zresztą, gdy przy 5:2 szedłem na ławkę martwiąc się, czy rywal nie "wyciągnie", hohvar aż dwa razy musiał mnie wołać do siatki by podziękować za mecz. No tak! Przecież gramy do 5! :::fcplm:::

Potem TomPL, który tak jak przed dwoma laty, tak i teraz musiał grać ze mną pierwszy mecz. Wtedy udało mi się wygrać z zaskoczenia, teraz miałem jeszcze lepiej. Ja już byłem rozgrzany, a dla TomaPL był to pierwszy mecz (I runda wolna). Korzystałem póki się dało (3:0), ale gdy nasz Komtur wszedł na swoje zwykłe obroty to zwątpiłem (3:3). W sumie to nawet pomyślałem sobie, że karą za pokazanie, że można wygrać z TomemPL 3 gemy z rzędu będzie udowodnienie, że z RoTTeNem można 5... Jednocześnie pomyślałem, że może przestałem tak cisnąć jak na początku. Z Tomem nie można grać na przerzut. Przycisnąłem, poryzykowałem i jakoś udało się pokonać naszego Mistrza.

W trzecim meczu istna huśtawka. Scudetto zaczął tak, że kopara mi opadła. Piłka śmigała milimetry nad taśmą, a gdy próbowałem zwolnić wymianę podnosząc piłkę, scudi bez zastanowienia ładował ją góra-dół. Do 1:0 30:0 nie istniałem i w sumie nie wiem jak udało mi się wyrównać. Potem scudetto trochę odpuścił i to ja zyskałem przewagę. Przy 2:1 0:0 miałem już pewny punkt, lecz scudi zwinny jak kuna dwa razy wydobył piłkę spod ziemi i tak mnie tym zaskoczył, że kolejny bekhend władowałem w siatkę. Bardzo go to podbudowało i znowu przestałem istnieć aż do 2:4. Fakt, że im mocniej przegrywałem tym bardziej się koncentrowałem, ale w sumie to nie wiem jak to się stało, że od tej chwili do końca meczu oddałem raptem 3 lub 4 punkty...

Kto jeśli nie ja najlepiej wiem na co stać Drivera. Narzeka, że mu się nie chce, gra mało i słabo, aż tu nagle pokonuje Dominatora. Wygrywam z nim sparingi, aż tu coś go najdzie i zaczyna walić, że nie ogarniam. Ciężko jest grać w roli faworyta. Przed meczem myślałem sobie, że gdy przegram, to zajmę 2. miejsce i cały wysiłek poprzednich meczów obróci się wniwecz. Że jeśli przegram, to Driver wyrówna nasz tegoroczny H2H o stawkę i te wszystkie moje wygrane sparingi przestaną mieć znaczenie. Na szczęście dla mnie Driver grał pięknie, ale nie efektywnie. Cudownie ciasne krosy dawały punkty, ale moja zachowawcza gra jeszcze więcej. Dopiero przy 4:0 30:15 wkurzył się, powiedział, że nie będzie tak, że wygrywam do zera i walnął mi 3 wygrywające serwisy. O_O Na szczęście w kolejnym gemie popełnił kilka błędów i nie było już czasu by wrócił do gry. Wygrałem Kłobuka!

A na koniec razem z wyczesem mieliśmy przyjemność obejrzeć sobie fantastycznego kłobukowego debla. :D :::gd:::
TomPL pisze:(...) przegraliśmy, ale wygraliśmy, (...)
SPOILER:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

RoTTeN pisze:Z Tomem nie można grać na przerzut.
Można, mnie się nawet udało wygrać. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Gary pisze:
RoTTeN pisze:Z Tomem nie można grać na przerzut.
Można, mnie się nawet udało wygrać. :wink:
Co?! Szacun... O_O :D
Kiedy to było? Nie wiedziałem (zapomniałem?), że graliście przeciw sobie.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Jestem prawie pewien, że to TF 2013, wydaje mi się, że robiłem zdjęcie kortu do inżynierki, a potem ich wymazywałem. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

Gary pisze:
hohvar pisze:
Vivid pisze: I jest to tenis ;), a nie ... jakubotyzm rotfl
O jakobinach to słyszałem, ale jakubotyni....??? :::hmm::: Czyżby chodziło o tenis w porcie? :wink:
Raczej na dnie. :wink:
Basenu portowego ;)
wyczesany pisze:Jestem prawie pewien, że to TF 2013, wydaje mi się, że robiłem zdjęcie kortu do inżynierki, a potem ich wymazywałem. :D
W przypadku Garego to się nie namazałeś ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

wyczesany pisze:Jestem prawie pewien, że to TF 2013, wydaje mi się, że robiłem zdjęcie kortu do inżynierki, a potem ich wymazywałem. :D
Roku nie pamiętam, ale mogło tak być. Na Morelowej, w samo upalne południe, chyba 7:9 i faktycznie jakieś fotki robiłeś. :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TF Gorszego Sortu czyli Wściekły Kłobuk Cup 2018

TomPL pisze:
wyczesany pisze:Jestem prawie pewien, że to TF 2013, wydaje mi się, że robiłem zdjęcie kortu do inżynierki, a potem ich wymazywałem. :D
Roku nie pamiętam, ale mogło tak być. Na Morelowej, w samo upalne południe, chyba 7:9 i faktycznie jakieś fotki robiłeś :)
Nie pamiętam, czy było upalnie, ale miejsce i wynik się zgadza, pora mniej więcej też. To była wrześniowa edycja TFa 2013.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”