Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Brawo MU!!!
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Myślę. że jednak Arsenal za Wengera w schyłkowym okresie. Facet miał przegraną wypisaną na twarzy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Majorka, Headshot - żyjecie?
Ledwo. Łezka poleciała, zupełnie w nosie mam styl, takim składem zrobili taki wynik...
#NKrising
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Piękno sportu polega między innymi na tym, że taka drużyna jak MU wygrywa z taką drużyną jak PSG. O_O Ten kto widział mecz, te wszystkie niewykorzystane okazje "francuzów" i poziom gry anglików od razu zauważył, że musiało dojść do udziału sił nadprzyrodzonych. :::stormy::: Innego wytłumaczenia po prostu nie ma. :::????:::
Jeśli Bayern wyeliminuje Liverpool, szczerze życzę Lewemu, żeby w ćwierćfinale zagrał właśnie z MU. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Brawo MU, świetne spotkanie. Majorka płacze. ;)
Jest szansa, że Ole Gunnar wpędzi na stare lata Alexa w kompleks małego ptaka. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Clapton pisze:Brawo MU!!!
Ale dbajmy o poprawną polszczyznę!!!
Powinno być "brawo jemu temu Panu" (OGS ma w genach wygrywanie w ostatnich minutach meczu :))
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

stofler pisze:Piękno sportu polega między innymi na tym, że taka drużyna jak MU wygrywa z taką drużyną jak PSG. O_O
We tam, pal gumę.
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

HeadShot pisze:
stofler pisze:Piękno sportu polega między innymi na tym, że taka drużyna jak MU wygrywa z taką drużyną jak PSG. O_O
We tam, pal gumę.
Myślę, że akurat tu nie było nic obraźliwego. Przy takim osłabieniu United jest to dla mnie wręcz sensacja.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Gary pisze:
HeadShot pisze:
stofler pisze:Piękno sportu polega między innymi na tym, że taka drużyna jak MU wygrywa z taką drużyną jak PSG. O_O
We tam, pal gumę.
Myślę, że akurat tu nie było nic obraźliwego. Przy takim osłabieniu United jest to dla mnie wręcz sensacja.
Gość jest do mnie uprzedzony. Nie ma co się przejmować takimi prostackimi "strzałami".
Wracając do wątku, nawet stary Szczęsny powiedział dzisiaj na antenie TVP, że trzeba być naprawdę fanatycznym kibicem MU, żeby nie dostrzec faktu, że Anglicy byli słabsi, w ich grze było mniej jakości piłkarskiej, jednak mieli więcej szczęścia i zwyciężyli. Taka jest prawda i mówię to jako człowiek, który szczerze życzył awansu MU.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Ajax, Barcelona, Porto, Juve
Liverpool, Tott'ham, Manchester U, Manchester C
Jeszcze niedawno biadałam nad słabnącą angielską ligą i brakiem angielskich klubów w wyższych fazach Ligi Mistrzów. No to mam rotfl
Anglia- reszta Europy 4:4. :wink: Nie ma Bundesligi, brak Madrytu. :rolleyes:
Znakomita myśl trenerska zasiadła na ławach w angielskich klubach - i są efekty. Guardiola, Klopp, wschodząca gwiazda - Pochettino.
Losowania w piątek.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Katowałem się wczoraj oglądaniem Bayernu. Znakomite podsumowanie celności postu Majorki - jeśli w grze Niemców była jakaś myśl trenerska, to bardzo głęboko ukryta.
Neuer - przykro mi, ale sprawdzić to się może w słabszej drużynie Bundesligi, na ten poziom to już za mało. I nie mówię tego na podstawie tego jednego meczu. Ribery - nie mam pretensji, gra jak Mu organizm pozwala, ale to z góry powinno być wejście na ostatnie 30min na pełnym gazie. Nie od początku meczu. Rafinha - jak zobaczyłem w wyjściowym wiedziałem, że będzie źle, było. James - kompletnie bez formy, podobnie jak Lewy.

Plan ofensywny - dzida na skrzydło, Gnabry lub Kimmich (a sorki, nie było Go, to jedno skrzydło odpadło ;-)) zrobią wiatr, płaska piłka do środka i może Lewy wykończy. Bardzo odkrywcze.

W formie i ustawieniu z dwumeczu z Realem rok temu mogliby przejść Liverpool. Z Kovacem na ławce i tak przygotowaną drużyną - nigdy w życiu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Barcelona - MU, najgorzej.
#NKrising
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

HeadShot pisze:Barcelona - MU, najgorzej.
Najlepiej. :::yay::: Barca górą! :::gd::: MU out. :::bd::
Kibicuję w tej edycji Barcelonie. Dobrze, że Ronaldo trafia w półfinale na City. rotfl
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

HeadShot pisze:Barcelona - MU, najgorzej.
No najgorzej.
Ale kto nam dawał szanse z PSG.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Majorka pisze:
HeadShot pisze:Barcelona - MU, najgorzej.
No najgorzej.
Ale kto nam dawał szanse z PSG.. :wink:
Założyłem się z szefem, fanem United, o to kto awansuje. ;-P On wierzy w wygraną United, to on mnie zaczepił po losowaniu, że Barca przegra. Planuję lecieć na mecz, Pani Trener bardzo chce, a mnie długo nie trzeba namawiać.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Do Barcelony czy do Manchesteru?
Ja będę w Barcelonie, ale trochę po.
No i cena. Kosmiczna pewnie?
Nawet 13tka od Jareczka nie załatwiłaby sprawy. :wink: rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Do Manchesteru. Na razie kupiliśmy loty do Liverpoolu. Za 200 zł 2 bilety i jeden bagaż, powrót będzie droższy, około 500 zł . Nie wiem jak drogie będą bilety na mecz.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Koncepcja gry naszej reprezentacji pod wodzą Brzęczka dalej jest dla mnie tajemnicą.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

To jest tak zwana antykoncepcja. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Koncepcja gry naszej reprezentacji pod wodzą Brzęczka dalej jest dla mnie tajemnicą.
Po co doszukujesz się czegoś czego tam ewidentnie nie ma? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”