TENISTEFAN
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2018, 13:26

Sopot Open

Witam!

Co myślicie o reaktywowaniu przez Fyrstenberga turnieju ATP Sopot Open? Brakuje u nas takich imprez? Czy będzie kontynuowana? Według doniesień z http://www.sopotopen.com/ w tym roku wystąpią między innymi Janowicz i Tommy Robredo.

Ja planuje się wybrać, ktoś z Was także zawita? :::yay:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sopot Open

Od czegoś muszą zacząć, nie od razu będzie impreza lepszej rangi i jakaś obsada.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Sopot Open

Tylko nie wiem czy ten bajzel już posprzątali, bo tam taka wojna, że w takich warunkach prawnych to nie tylko turniej się nie odbędzie ale i tenisistów nie wpuszczą...
Powiem szczerze, że serce mi krwawi jak widzę stan obiektu i wojny o niego. :-(

Obiekt szczególnie mi bliski. Jako dzieciak mieszkałem na osiedlu Żabianka (dwa przystanki skm-ką od sopotu, a 20 minut rowerem), wprawdzie zawodniczo trenowałem piłkę ręczną, ale właściwie w każde wakacje jeździliśmy niemal codziennie rowerami na SKT, jeszcze za czasów panów Korneluków, tam sprzątaliśmy korty i mogliśmy za to grać niemal cały dzień, bez limitów.

Zawsze twierdzę że w tym miejscu POWINIEN POWSTAĆ OFICJALNY POMNIK RAFY na pamiątkę jego pierwszego wygranego turnieju, i on powinien go uroczyście odsłonić, zyskali by wszyscy, a najbardziej miasto, bo myślę, że sporo osób by tam zaglądało, gdyby to nagłośnić i chwalić się tym.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Sopot Open

Też słyszałem, że w Sopocie wojna, odwołali mistrzostwa seniorów, kłódki wiszą - prawda to? O_O Janowicz i Robredo tego nie uratują, to jakaś zasłona dymna...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Sopot Open

Pewnie jestem nie w temacie, a w Sopocie nie byłem ponad 10 lat, ale widzę, że lokalizacja turnieju Sopot Open to Gdynia?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Sopot Open

Ale numer, faktycznie, zmienili!
Ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z obiektami STK Sopot, Międzynarodowy Turniej Tenisowy SOPOT OPEN odbędzie się na kortach Klubu Tenisowego Arka w Gdyni, przy ulicy Juliana Ejsmonda 3.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sopot Open

TomPL pisze:Ale numer, faktycznie, zmienili!
Ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z obiektami STK Sopot, Międzynarodowy Turniej Tenisowy SOPOT OPEN odbędzie się na kortach Klubu Tenisowego Arka w Gdyni, przy ulicy Juliana Ejsmonda 3.
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Możliwe tylko w Jasnej Pomrocznej. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Sopot Open

Nie tylko. Sprawdźcie, gdzie odbywa się od kilku lat rajd Paryż - Dakar. ;) Aktualnie zwany zdaje się Dakar.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Sopot Open

TomPL pisze:Ale numer, faktycznie, zmienili!
Ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z obiektami STK Sopot, Międzynarodowy Turniej Tenisowy SOPOT OPEN odbędzie się na kortach Klubu Tenisowego Arka w Gdyni, przy ulicy Juliana Ejsmonda 3.
To raczej dobra wiadomość w tej sytuacji.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Open

Jacek iREM pisze:
Zawsze twierdzę że w tym miejscu POWINIEN POWSTAĆ OFICJALNY POMNIK RAFY na pamiątkę jego pierwszego wygranego turnieju, i on powinien go uroczyście odsłonić, zyskali by wszyscy, a najbardziej miasto, bo myślę, że sporo osób by tam zaglądało, gdyby to nagłośnić i chwalić się tym.
Rafa by na pewno przyjechał, ale dla mnie stawianie pomników osobom żyjącym jest trochę chore. Wystarczy już tych pomników w Polsce.
Ale oczywiście upamiętnienie tego wydarzenia w innej formie byłoby na miejscu.
Ja osobiście nie mam szczególnego sentymentu do kortów na Goyki. Od urodzenia mieszkam we Wrzeszczu i z tego powodu bliższe mi zawsze były korty na Uphagena. Do Sopotu to jeździło się tylko na mecze turnieju ATP.
Najciekawsze w tej całej sytuacji jest, że pat pomiędzy Sopotem a SKT trwa już wiele lat i dalej nie wiadomo jaka jest sytuacja prawna kortów. Karnowski twierdzi, że teren należy do miasta a skt, że do nich. Karnowski zarzuca skt, że chcą zbudować w tym miejscu hotel, a skt zarzuca Karnowskiemu, że jest na pasku developerów i chce zbudować tam nowe apartamentowce...
Teren jest na pewno bardzo cenny i wielu ma na niego ochotę.

Wróć do „Różności tenisowe”