suby
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 lut 2017, 11:40
Lokalizacja: Richmond

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Coś się skład rozsypuje...
Kurczę z całej Polski trudno zebrać min 12 osób?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Spoko, 8 osób wystarczy.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

suby pisze:Kurczę z całej Polski trudno zebrać min 12 osób ?
Wytłumaczę ci to jutro jak się spotkamy ;)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:
suby pisze:Kurczę z całej Polski trudno zebrać min 12 osób ?
Wytłumaczę ci to jutro jak się spotkamy. ;)
Jeden uczestnik z Warszawy? Dobrze widzę?

Jedyna pozytywna informacja jest taka że Kłobuk wyrasta na najważniejsze cykliczne wydarzenie sportowe TF!

Olsztyn stolicą tenisa? ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

keicam pisze:
TomPL pisze:
suby pisze:Kurczę z całej Polski trudno zebrać min 12 osób ?
Wytłumaczę ci to jutro jak się spotkamy ;)
Jeden uczestnik z Warszawy? Dobrze widzę?
Ja bym powiedział, że 0,5 , bo ostatnio Karjar grywa więcej w Richmond (skąd przecież pochodzi). Licząc dalej to ta niewielka mieścina z lubelskiego wydała 3,5 uczestnika.
Yonex fan
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Czytam i nie wierzę, największe forum tenisowe i turniej z udziałem 8 zawodników?
Przez grzeczność nie powiem co o tym myślę...
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Debel to nie singiel :P. Ja w tym czasie będę rozpoczynał sezon otwarty :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Anna.emilia pisze:Czytam i nie wierzę, największe forum tenisowe i turniej z udziałem 8 zawodników?
Przez grzeczność nie powiem co o tym myślę...
Problem turniejów TF polega na tym że w odróżnieniu od turniejów lokalnych o ewentualnych porażkach przeczyta "cała Polska" a nie będzie wiedziało kilku "lokalesów". A tego męskie ego nie lubi.
Jakuboto pisze:Debel to nie singiel :P. Ja w tym czasie będę rozpoczynał sezon otwarty :).

Jakuboto nie obraź się, ale lepiej chyba było nic nie napisać, niż wysłać sygnał w jakim masz poważaniu kolegów z którymi tak chętnie kontaktujesz się wirtualnie. :(

"Ciupnąć" (to po krakowsku) w singla możesz w każdej chwili!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Anna.emilia pisze:Czytam i nie wierzę, największe forum tenisowe i turniej z udziałem 8 zawodników?
Przez grzeczność nie powiem co o tym myślę...
A ja, też przez grzeczność, nie powiem co myślę o kimś kto tak mówi a na liście go nie ma ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Vivid pisze:
Anna.emilia pisze: A ja, też przez grzeczność, nie powiem co myślę o kimś kto tak mówi a na liście go nie ma ...
W punkt :::gd:::
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

keicam pisze:
Anna.emilia pisze:Czytam i nie wierzę, największe forum tenisowe i turniej z udziałem 8 zawodników?
Jakuboto pisze:Debel to nie singiel :P. Ja w tym czasie będę rozpoczynał sezon otwarty :).
Jakuboto nie obraź się, ale lepiej chyba było nic nie napisać, niż wysłać sygnał w jakim masz poważaniu kolegów z którymi tak chętnie kontaktujesz się wirtualnie. :(

"Ciupnąć" (to po krakowsku) w singla możesz w każdej chwili!
Mój komentarz był do postu powyżej dotyczącego ilości osób na turniej deblowy. Na singlowym nie było braków. Ot taka specyfika trochę.
Ja akurat na lotnisku więc żadan różnica czy to singiel czy debel.

Udanej zabawy wszystkim życzę!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

keicam pisze:
Jakuboto pisze:Debel to nie singiel :P. Ja w tym czasie będę rozpoczynał sezon otwarty :).

Jakuboto nie obraź się, ale lepiej chyba było nic nie napisać, niż wysłać sygnał w jakim masz poważaniu kolegów z którymi tak chętnie kontaktujesz się wirtualnie. :(
Ale czemu? Przynajmniej szczerze postawił sprawę, że w debla nie chce grać, bo woli singla. Mam dokładnie tak samo. Znaczy w tej chwili to ciężko u mnie z czasem na turniej jakikolwiek, ostatni raz w turnieju grałem chyba we wrześniu 2015, tak to liga tylko, ale jak już miałbym czas na turniej, to wolałbym singlowy niż deblowy. Zwłaszcza jak następna okazja do zagrania w turnieju byłaby za 2 i pół roku. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Gary pisze:
keicam pisze:
Jakuboto pisze:Debel to nie singiel :P. Ja w tym czasie będę rozpoczynał sezon otwarty :).

Jakuboto nie obraź się, ale lepiej chyba było nic nie napisać, niż wysłać sygnał w jakim masz poważaniu kolegów z którymi tak chętnie kontaktujesz się wirtualnie. :(
Ale czemu? Przynajmniej szczerze postawił sprawę, że w debla nie chce grać, bo woli singla. Mam dokładnie tak samo.
Ja też. I nie ma w tym braku szacunku dla deblistów :).
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Vivid pisze:
Anna.emilia pisze:Czytam i nie wierzę, największe forum tenisowe i turniej z udziałem 8 zawodników?
Przez grzeczność nie powiem co o tym myślę...
A ja, też przez grzeczność, nie powiem co myślę o kimś kto tak mówi a na liście go nie ma ...
Akurat kolega Vivid nie od dziś unika konfrontacji, wielki zawodnik ale tylko poza turniejami TF.
Raczy co najwyżej być towarzysko.. Nie ma moralnego prawa w ten sposób zabierać głosu.
Poważanie dla kobiet to też słabość tego forum, choć wielu poległoby z moimi koleżankami.
wierzę, że jednak są tu i tacy choć rzadko się wypowiadają, ich serdecznie pozdrawiam w dniu mężczyzn :)
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Anna.emilia pisze:Akurat kolega Vivid nie od dziś unika konfrontacji...
Pomyliłaś go z kimś.
Anna.emilia pisze:...wielki zawodnik ale tylko poza turniejami TF.
Raczy co najwyżej być towarzysko...
Sprostowanie pierwsze: Vivid grał w TF'ach.
Sprostowanie drugie: W wiosennej edycji 2016 roku grał finał singla turnieju głównego.
Anna.emilia pisze:Nie ma moralnego prawa w ten sposób zabierać głosu.
Sprostowanie trzecie: Jeśli ktoś ma prawo wypowiadać się o danym przedsięwzięciu to na pewno jego organizator lub aktywny uczestnik. Wyżej wskazałem powiązania Vivida z turniejami tego forum na przestrzeni lat, Twojego nie kojarzę... mogłabyś przybliżyć?
Anna.emilia pisze:Poważanie dla kobiet to też słabość tego forum...
Słabością w mojej ocenie są przede wszystkim infantylność i powtarzanie tych samych słabych śmieszków do upadłego.
Anna.emilia pisze:...choć wielu poległoby z moimi koleżankami.
Pewnie tak ale można to sprawdzić. Wystarczy się zarejestrować i zgłosić.

Prawo głosu mają przede wszystkim Ci którzy aktywnie uczestniczą w danej inicjatywie lub przedsięwzięciu i je tworzą.
Sam z powyższego powodu tutaj się nie udzielam - wyjątek zrobiłem z powodu bzdur, jakie wypunktowałem powyżej.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Jak to po prawej stronie piszą ... zaorane ;)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Ale co do jednego anna.emilia ma 100% racji.

8 OSÓB???

A porównywanie TF do jakiegokolwiek turnieju amatorskiego czy innej aktywności tenisowej... jest nawet nie wiem czym.
TF jest fajnym spotkaniem towarzyskim z elementami gry. Każdy zagra ile chce.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Anna.emilia pisze:Poważanie dla kobiet to też słabość tego forum, choć wielu poległoby z moimi koleżankami.
A czy koleżanki są forumowiczkami? Bo tu mowa jest o turnieju forumowiczów...
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

No ... a wiele z tych koleżanek, które pokonałoby wielu z forumowiczów poległoby z moimi kolegami.

Jejku, jak fajnie znowu poczuć się tak jak w podstawówce :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Marcoone pisze:No ... a wiele z tych koleżanek, które pokonałoby wielu z forumowiczów poległoby z moimi kolegami.
No, a Twoi koledzy polegliby z moimi kolegami, bo ja mam fajniejszych kolegów. :wink: :wink: :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”