suby
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 lut 2017, 11:40
Lokalizacja: Richmond

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Witam ponownie wszystkich forumowiczów. Dawno nic tu nie pisałem, ale ostatnio coś mi ptaszki ćwierkały, że jakieś zawody deblowe są. Prawda to ? Jeżeli tak,to uprzejmie proszę o dopisanie mnie do listy zawodników. Jeżeli trzeba będzie to mogę podanie napisać i prosić o rychłe rozpatrzenie mojej prośby.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:Przecież powiedziałem, że najprawdopodobniej przyjadę, ale tylko towarzysko.
Zabierasz rakietę, żeby zagrać ze mną mecz o big maca? Jak przegrasz chociaż seta to dieta bez McD przez pół roku :).
Ja z Tobą wygram bez rakiety, zdyskwalifikuję Cię za brak limitu wagowego. rotfl
Tak mi się od razu przypomniało, jak myślę - bez rakiety, jak na treningu usłyszałem od młodej (początkującej) adeptki tenisa, że przecież nie da się zagrać liftem pod końcową z kara. Do końca życia nie zapomnę jej miny jak jej pokazałem, że da się, tyle że zrobiłem to gołą dłonią ... Więcej "dyskusji" nie było. rotfl

Jakuboto, o Big Mac-ki to grają duże misie ;), a w lunaparku nie ma takiego lustra żebyś choć wizualnie spełnił kryteria. rotfl
I taka zupełnie już poważna rada na przyszłość. Ponieważ trenujesz i rywalizujesz regularnie, czyli jak rozumiem podchodzisz do tego poważnie (oczywiście w ramach naszej amatorskiej gry) to się naucz raz na zawsze, że nawet jak za siatką stanie Nadal (kort ziemny) to i tak masz powiedzieć, a co ważniejsze - myśleć, że go tu przyszedłeś ograć. Nie ma myślenia - ugrać jakieś gemy, seta. Przyszedłeś wygrać mecz. Można się uśmiechać, ale prawda jest taka, że jak wpoisz sobie takie nastawienie to niejeden trudny mecz pomoże ci to wygrać.
Nigdy więc mi nie mów, że chcesz mi np. urwać seta, Ty masz chcieć mnie odesłać do McD w dwóch szybkich abcugach. ;)
suby pisze:Jeżeli trzeba będzie to mogę podanie napisać i prosić o rychłe rozpatrzenie mojej prośby.
Nie chcę robić za adwokata Organizatorów, ale wydaje mi się, że rychłość rozpatrzenia jest wprost proporcjonalna do grubości załączonej do wniosku ... koperty ... :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

suby - dopisany :)

UWAGA! Ponieważ liczba 11 jest bardzo niewygodną do przeprowadzenia naszego turnieju (choć nie jest to niemożliwe, mam teorię), to następny 11-ty zapisujący się musi się liczyć z tym, że nie zagra albo zagra w ograniczonym zakresie zgodnym z moja teorią. Teraz najlepiej zapisywać się parami. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:Teraz najlepiej zapisywać się parami. :)
Tak zapisujący się z automatu dostaną bilety na paradę równości? :P
Powodzenia. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Złośliwy Gnom prosił, abym go zgłosił, więc zgłaszam. :::gd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

No to Vidziu się robi rezerwowym-ratunkowym. :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:No to Vidziu się robi rezerwowym-ratunkowym. :D
A nie powinien się zgłosić ZG z kolegą? :]
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Da radę za dwóch. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:No to Vidziu się robi rezerwowym-ratunkowym. :D
Nie, tylko bezstronnym obserwatorem-komentatorem. ;)
Krytyka gratis. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

PIOTR69 pisze:Złośliwy Gnom prosił, abym go zgłosił, więc zgłaszam. :::gd:::
Widzę, że już dopisany, ale przypominam, że jeżeli zostanie jako 11-ty i nie będzie więcej zgłoszeń, to zagra na specjalnych zasadach o których wiem tylko ja. :]
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:
PIOTR69 pisze:Złośliwy Gnom prosił, abym go zgłosił, więc zgłaszam. :::gd:::
Widzę, że już dopisany, ale przypominam, że jeżeli zostanie jako 11-ty i nie będzie więcej zgłoszeń, to zagra na specjalnych zasadach o których wiem tylko ja. :]
A nie będzie bardziej sprawiedliwe wyłonić "tego nieparzystego" według liczby postów. To jest w końcu turniej forumowy. Ten kto ma najmniejszą liczbę wszystkich postów spada na koniec listy zgłoszeń.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Clapton pisze: A nie będzie bardziej sprawiedliwe wyłonić "tego nieparzystego" według liczby postów. To jest w końcu turniej forumowy. Ten kto ma najmniejszą liczbę wszystkich postów spada na koniec listy zgłoszeń.
Tak... to z pewnością zachęci potencjalnych nowych użytkowników do zgłoszenia się. :)
Trzymajmy się pierwotnych zasad, a skoro nie było tak powiedziane od początku to bardzo nieładnie byłoby to teraz zmieniać.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

rafbat pisze:
Clapton pisze: A nie będzie bardziej sprawiedliwe wyłonić "tego nieparzystego" według liczby postów. To jest w końcu turniej forumowy. Ten kto ma najmniejszą liczbę wszystkich postów spada na koniec listy zgłoszeń.
Tak... to z pewnością zachęci potencjalnych nowych użytkowników do zgłoszenia się. :)
Trzymajmy się pierwotnych zasad, a skoro nie było tak powiedziane od początku to bardzo nieładnie byłoby to teraz zmieniać.
Jeżeli przykładowo ktoś jest na Forum od ponad roku i w tym czasie stworzył tylko 3 wpisy a ktoś przykładowo obecny jest na Forum od niemalże 10 lat z liczbą wpisów blisko tysiąca to sądzę że jakieś pierwszeństwo powinno tutaj obowiązywać. Jest to wyłącznie moje prywatne zdanie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Kiedyś i taki temat był podejmowany, przy okazji singlowego TF-u. I wtedy JCz miał ten niefart, że nie przemyślał wypowiedzi i "coś" zaproponował. ;) No niestety ja nie spałem i wyjaśniłem w krótkich i żołnierskich słowach, że jak już to jest drobna różnica, czy ktoś jedzie, albo przychodzi pieszo kilka ulic, z innej dzielnicy W-wy, a jak ktoś jedzie kilkaset czasem kilometrów ...
To już tak pomijając wszystko ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

rafbat pisze:
Clapton pisze: A nie będzie bardziej sprawiedliwe wyłonić "tego nieparzystego" według liczby postów. To jest w końcu turniej forumowy. Ten kto ma najmniejszą liczbę wszystkich postów spada na koniec listy zgłoszeń.
Tak... to z pewnością zachęci potencjalnych nowych użytkowników do zgłoszenia się. :)
Trzymajmy się pierwotnych zasad, a skoro nie było tak powiedziane od początku to bardzo nieładnie byłoby to teraz zmieniać.
W tym temacie nie było żadnych pierwotnych zasad, ani o postach, ani o kolejności. No chyba tylko taka zasada, że w 11 osób nie da się. Ale deblowemu TF bliżej do Kłobuka niż do singlowego oficjalnego TF'a, więc nie przejmujcie się tym tak bardzo. :D
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Vivid pisze:Kiedyś i taki temat był podejmowany, przy okazji singlowego TF-u. I wtedy JCz miał ten niefart, że nie przemyślał wypowiedzi i "coś" zaproponował. ;) No niestety ja nie spałem i wyjaśniłem w krótkich i żołnierskich słowach, że jak już to jest drobna różnica, czy ktoś jedzie, albo przychodzi pieszo kilka ulic, z innej dzielnicy W-wy, a jak ktoś jedzie kilkaset czasem kilometrów ...
To już tak pomijając wszystko. ;)
Zgadzam się w 100%. Jak było 8, to było zachęcanie, żeby zgłaszało się więcej osób (czekamy na Łódź, Kraków itp.), jak coś się ruszyło, to zaczynają się manewry...
Ludzie padają jak mrówki od grypy i może być jeszcze różnie, więc cieszmy się każdym zgłoszeniem, będzie wtedy większe pole manewru. Przecież i tak maksymalna ilość uczestników miała wynosić 15-16 a do tego jeszcze daleko. Jakby jednak miało stanąć na tym, że tuż przed TF-em będzie liczba nieparzysta, to poproszę od organizatora telefon dzień wcześniej i spokojnie bez kombinacji alpejskiej rozwiążę problem nie jadąc. Nie będę miał do nikogo żalu, bo pamiętam jak przy grupach 5 osobowych wyniki były trochę loteryjne, bo nie każdy grał z każdym. Mnie to nie przeszkadzało, ale może komuś... Nie martwmy się na zapas 12 a także 16 to ilość optymalna nawet na 3 kortach, bo wtedy jest chwila na odpoczynek. Podobno w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki(chyba nie u nas, bo Polak potrafi :wink: ) więc nikt nie zagwarantuje co będzie za 2 tygodnie. Zawsze można zrobić listę rezerwowych, jak bardzo chcecie, czasem się przydawała na wcześniejszych singlowych TF-ach, Na razie nie zniechęcajcie potencjalnych chętnych.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Tak jest! Przyjeżdżajcie, choćby 16-tu, damy radę. :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Niestety Panowie, dzisiaj trafiła mnie zła wiadomość i nic nie mogę z tym zrobić.
Z żalem muszę się wycofać :( , względy osobiste.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Łuuuu... takie życie.
W związku z tym, że łączna liczba 11 osób w turnieju co raz bardziej staje się realna ogłaszam, że 11-ty zapisujący się musi się liczyć z tym, że zagra w ograniczonym zakresie: 11-ty stworzy ze mną "wirtualną" jedność, zagramy na zmianę co drugi na nas przypadający mecz, czyli każdy z nas zagra po 4 mecze (pozostali zagrają po 8 meczy, po 4 w każdej 5-cio osobowej grupie)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Pytanie zasadnicze - gramy pełne gemy czy z decydującą piłką przy równowadze?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”