Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

No fajnie, tylko jak ja to teraz rozliczę z punktu widzenia RWTF? ... :P
Nic, jak już ogarnę do końca swoje sprawy to będę się musiał nad tym zastanowić i coś wykombinować.
Podajcie proszę wyniki spotkań grupowych.

Gratuluję JCz wygranej i wszystkim uczestnictwa! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Wyniki grupy Szuma-RoTTeN-hokej:
RoTTeN vs hokej 9:1
Szuma vs hokej 9:1
Szuma vs RoTTeN 9:4
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Odniosłem wrażenie, że z roku na rok obiekt Orła obniża swoją jakość. Pomimo, że na zewnątrz temperatura wynosiła około 8 C to wewnątrz balonów było wręcz zimno. Ja akurat grałem na korcie 6, który był bardzo nierówny, nie wiem jak na innych kortach.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Widzę że zaczyna się robić Spójnia Dolna. :( Tam też często w okresie jesiennym pod balonem zimniej niż na dworze. :( O zimie to już nawet nie wspominam.
Obrazek
_____
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Szkoda bo z fajnego obiektu jakim był Orzeł 3-4 lata temu robi się słaba przeciętność.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Grałem na szóstce i ósemce i akurat nierówności zarzucić nie mogę. To co mi się nie podobało, to wilgoć na szóstce, której z kolei nie było na ósemce, na której zagrałem półfinał z Szumą i finał z Hohvarem - te dwa ostatnie mecze grało się komfortowo. Co do temperatury, grałem w krótkich spodenkach i koszulce z krótkim rękawem, czyli nie było tragicznie, do grona narzekaczy mnie nie wpisujcie, do warunków na Spójni Dolnej jeszcze daleko :wink: .

Wyniki grupowe uzupełnione. Dla łatwiejszego szukania wrzuciłem też do pierwszego posta.

Dzięki za przybycie na TF-a i podziękowania z grę moim sobotnim przeciwnikom. Stracone gemy całkowicie zasłużone, to już nie te czasy kiedy oklepywało się wszystkich do zera ;). Fajnie że w końcu udało się sprawdzić MarcinaL i Hohvara, z którymi nie miałem okazji wcześniej skrzyżować rakiet. Z obydwoma do stanu 2:2 wyrównana walka, później udało się przełamać, a następnie złamać wiarę w sukces, doświadczenie turniejowe górą ;-P Widać różnicę w podejściu do rywalizacji - MarcinL cisnął i raczej nie chciał przebijać, Hohvar szanował piłkę spokojnie czekając na rozwój sytuacji. Szkoda, że się nie spotkali, mógłby być ciekawy pojedynek. Najtrudniejszy dla mnie mecz z Szumą, nie dawał spokoju, piłki latały lewo-prawo, ale też na szczęście miałem jeszcze sporo energii i byłem rozgrzany po grze z Marcinem.

Do następnego TF-a, mam nadzieję uda się coś koło kwietnia.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

No pięknie, pięknie, brawo Jacek, brawo pretendenci! Oby na wiosnę się udało i oby wszyscy zdrowi byli. :D
Tak patrzę na wyniki grupy 4 - ależ tam się kotłowało. O_O A jak Kuba (mam nadzieję, że coś tu napisze) podrośnie...
JCz pisze: Grupa 4
Hohvar - Driver 7/6
Karjar - Kuba13 7/5
Hohvar - Kuba13 6/1
Driver - Karjar 6/2
Hohvar - Karjar 6/2
Driver - Kuba13 6/4
Swoją drogą - a gdzie jakieś filmy, fotki, plotki?!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Ja też dziękuję moim rywalom za grę :wink: . Na początek Driver, który zagrał bardzo dobrze, dociągnął ze stanu 1:4 i graliśmy chyba pierwszy raz przeciwko sobie tie-breaka. W drugim meczu Kuba13 pokazał fajną technikę i potencjał, brakuje jeszcze trochę mocy, taktyki i kortowego cwaniactwa, ale na to jeszcze ma dużo czasu. Brawo za walkę. W trzecim kolejne starcie z Karjarem, który powraca do gry po 2 latach i nie czuł się komfortowo przy dłuższych wymianach, ale kilka pięknych kątowych zagrań pokazał :::gd::: .
Półfinał z Lechem67 wyszedł mi bardzo dobrze, piłka mnie słuchała jakby bardziej niż rywala :D . W meczu finałowym JCz, grając na luzie, obnażył bezlitośnie moje słabości i braki; udało się ugrać 2 gemy, mam też satysfakcję z kilku udanych zagrań, w tym 3 skrótów i 2 winnerów - z tym rywalem trzeba szukać takich "małych radości", żeby się nie załamać i grać dalej w tenisa :] . Kilka moich kolejnych winnerów niestety wróciło na moją stronę i mnie zatkało tak, że spartoliłem kolejne uderzenie rotfl .

Do następnego TF-a, a jak się uda,to może skręcimy jakiegoś Kłobuka na warmińskiej ziemi zimą? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Po takich sukcesach w stolicy to i ranga Kłobuka jeszcze bardziej wzrośnie. :D
Uwaga-reklama:
Tylko u nas, na Warmii, zagrasz z dwoma finalistami TF'a!
Nie zwlekaj - zapisz się już teraz do Kłobuka, by zagrać w elitarnym gronie. :twisted:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

TomPL, Hohvar - musicie się podzielić metodami szkoleniowymi i waszym sposobem na sukces :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Grać, grać, myśleć. Takie proste.

Chciałbym podziękować rodzinie, psu, kotom, Rekinowi i innym leszczom za przywilej bycia oklepanym w tak zacnym towarzystwie. Jak zwykle duża przyjemność i radocha.
Obiekt jak obiekt, może i troszkę podupadł, ale dramatu nie ma. Mają za to Coronę w lodówce i za to będę ich chwalił do końca świata i jeden dzień dłużej. ;-)

Wszyscy byli niemożliwie przygotowani sportowo, normalnie jak nie na TF-a. Więc aby nie przynudzać napiszę tylko o hohvarze, który chyba zażywa jakiś sok z gumijagód, bo nie dość, że wszystko oddaje, to jeszcze dwa razy mocniej niż pamiętam z ostatnich najazdów. Przykro mi Tom, musisz chyba zrobić kopiuj-wklej z początkowych wpisów na blogu hohvara i zacząć umieszczać u siebie. :-)

Specjalne Złote Maliny za postawę nie fair wędrują do moich grupowych rywali, za brak empatii i zero reakcji na proponowany w każdym pojedynku krecz przy stanie 1:0 dla mnie. Jesteście jednostki nieczułe i pozbawione resztek litości, dlatego za karę musieliście wygrać po 9 kolejnych gemów. RoTTeN i Szuma - dobrze Wam tak. :::jezor:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Hokej, jeszcze trochę nauki przed Tobą. ;)
Ja to zanim zaczyna się mecz pytam przeciwnika, czy się chce poddać. :) No po kiego grzyba tego gema grałeś?! :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Kotłowało się w tej czwartej grupie, oj kotlowało. Co to by było gdyby pierwszy mecz tj. mój z Hohvarem skończyłby się...
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Palec mi poleciał i się wysłało choć wysłać się jeszcze nie powinno. Więc dokończyć wpis.
....moim zwycięstwem. To dopiero byłaby mała sensacja.
Ale później Hohvar wyskoczył na miasto a po powrocie grał jeszcze lepiej. Doszliśmy razem z Lechem67 do wniosku, że zażył jakiegoś rozluźniającego dopingu...
Najtrudniejszy dla mnie mecz na tym TF-ie, który będę długo pamiętał, to mecz z Kubą13. Podobnie jak z Hohvarem przegrywałem 1:4. Grając z końcowej linii wszystko wracało.
Musiałem zmienić taktykę i zacząć chodzić do siatki, co nie jest moją mocną stroną. Udało się. To był bardzo wyczerpujący mecz, po którym miałem dość długą przerwę i niestety mocno ostygłem. To chyba była przyczyna tak wysokiej przegranej z MarcinemL.
Dzięki wszystkim za spotkanie. Do zobaczenia na kolejnym TF-ie.
kuba13
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2017, 22:43

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Było bardzo fajnie. Na następny turniej też przyjadę! :D
Pozdrawiam wszystkich uczestników, a szczególnie Drivera, bo też będę ten mecz pamiętał bardzo długo. :::e_grd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Jakuboto pisze:TomPL, Hohvar - musicie się podzielić metodami szkoleniowymi i waszym sposobem na sukces :).
To efekt tytanicznej, tydzień w tydzień, ciężkiej pracy i zdrowego warmińskiego powietrza! No i wreszcie nasza gmina Gietrzwałd to "gmina pełna cudów" - wystarczy? :]
http://niedziela.pl/artykul/113265/nd/Gmina-pelna-cudow
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Cudnie :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

kuba13 pisze:Było bardzo fajnie. Na następny turniej też przyjadę! :D
Pozdrawiam wszystkich uczestników, a szczególnie Drivera, bo też będę ten mecz pamiętał bardzo długo. :::e_grd:::
Czyżby rósł konkurent Miśkowi?
Super! :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Ja tam się nie przejmuję ;)
Jak "Szczawie" będą za mocno fikać to się wprowadzi limit ... wzrostowy, i zdyskwalifikuje "the Dżuniors" :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów TF 2017

Vivid pisze:Ja tam się nie przejmuję ;)
Jak "Szczawie" będą za mocno fikać to się wprowadzi limit ... wzrostowy, i zdyskwalifikuje "the Dżuniors" :P
Misiek ma obecnie 188 cm wzrostu ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”