Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Nie znacie się amatorzy, pióra dodają ognia. :!provoke!:

Ekipa łódzka - proszę mi oczyścić A1/A2 z debili, zaczepiacie mielesz do bolidu i naprzód.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Podeślij mi hokej na PW telefon kontaktowy do Ciebie na przypadek trudności pogodowo - transportowych.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

hokej pisze:Ekipa łódzka - proszę mi oczyścić A1/A2 z debili, zaczepiacie mielesz do bolidu i naprzód.
Trzeba było sobie kupić porządny traktor, a nie toi-toi-a na 13-tkach. :P
Dasz radę. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Jakbyście potrzebowali jeszcze jednego gracza, to mnie się plany pozmieniały i z chęcią bym zagrał. :)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

ESP pisze:Jakbyście potrzebowali jeszcze jednego gracza, to mnie się plany pozmieniały i z chęcią bym zagrał. :)
A przepraszam co to za pytanie/wątpliwość? Przychodzisz i grasz, proste jak drut.
Co - my nie damy rady???? :twisted:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

ESP pisze:Jakbyście potrzebowali jeszcze jednego gracza, to mnie się plany pozmieniały i z chęcią bym zagrał. :)
Jest tylko jeden problem - w 11 osób nie da się sensownie rozegrać turnieju...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Do zobaczenia jutro! Tak to już jutro! :::yay:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

TomPL pisze:
ESP pisze:Jakbyście potrzebowali jeszcze jednego gracza, to mnie się plany pozmieniały i z chęcią bym zagrał. :)
Jest tylko jeden problem - w 11 osób nie da się sensownie rozegrać turnieju...
A Iwonka? I już pasuje.
Nie trać nadzei.:-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

ESP jest Super Rezerwowym. Lista uczestników jak w pierwszym poście.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Od rana spływają meldunki, ekipa mi się zbroi. :twisted:
Niby mają rację, w końcu spotkanie wyjazdowe. rotfl

Roger pobrał z depozytu zarekwirowane kibolom "gadżety" i "akcesoria" meczowe. ;)
Piotr69 nabłyszczył bejzbola, postrzępił "tulipany". A żona pół nocy Mu kastet polerowała.
Niby racja, niech "klient" ostatni raz zobaczy w nim odbicie kłów zanim dostanie je do ręki. :D
ZG udał się do gazowni po gazrurki i scyzoryk nastrugał. :P

Będzie, będzie się działo, będzie zabawa, i tylko ... TomPL-a mało. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Nawet jeszcze nie spakowałem torby. Mam nadzieję, że się ogarnę.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

PIOTR69 pisze:Nawet jeszcze nie spakowałem torby. Mam nadzieję, że się ogarnę.
Weź sprzęt "kibica", reszta będzie zdobyczna. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

My tu z hokejem rozpijamy ukraińskie piwo, a gdzie ta reszta ekipy?!
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

TomPL pisze:My tu z hokejem rozpijamy ukrainskie piwo a gdzie ta reszta ekipy?!
Dojechali?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Dojechali, było bardzo miło. :)
Więcej napiszę jak się ciut ogarnę. Ale zwycięzcą turnieju jestem stanowczo ja. Bo inni ganiali się do upadłego a ja klepałem miksty w zacnym i bardzo ładnym towarzystwie. No i do szarlotki (PYCHA!) miałem najbliżej. :D
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Ekipa z Riczmond już w domku.
Na razie tylko podziękowania za spotkanie i grę :::gd::: :D - na więcej sił brak.
Jako współorganizator informuję, że zwycięzcą po raz kolejny został TomPL, ale pochwała należy się też Vividowi bo zajął 2 miejsce ustępując zwycięzcy tylko 1 gemem. Moja skromna osoba zajęła 3 miejsce.
Następnie :
4. Roger,
5. Złośliwy,
6. Szuma,
7. Piotr69,
8. Suby,
9. Hokej,
10. Clapton
No i bym zapomniał, podziękowania dla JCz za załatwienie kortu, że o cenie nie wspomnę.
Yonex fan
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Wróciłem i padam z nóg. Wrażenia i pamiątkowa fotka jutro...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

To co najnudniejsze ;) na początek. Odbył się TF i jak zwykle był bardzo udany, KULINARNIE :P, a przy okazji towarzysko :)
No dobra, sportowo też, ale kogo to obchodzi? rotfl

Serdeczne gratulacje dla TomPL za wygraną. :::gd:::

Równie serdeczne podziękowania i gratulacje za udaną organizację i przeprowadzenie imprezy przez Claptona i Lecha67. :::gd:::
Podziękowania dla JCz za pomoc w zaklepaniu obiektu. :D Nie martw się, możesz nadal być moim Samozwańczym Forumowym Rzecznikiem ;), nie będzie "dobrej zmiany". :P

Ale najserdeczniejsze podziękowania dla Obu obecnych Pań, za miły uśmiech, rozmowę i dzielne stawianie czoła hordzie napalonych samców na korcie. ;)
Dla Iwonki dodatkowe super podziękowania za najważniejszy element turnieju - oprawę kulinarną. :::yay:::
Pyszna szarlotka i faworki! Nie wiem na co ten Leszek marudzi, patelnią Go w domu, zza framugi drzwi! :twisted:

Podziękowania dla ESP za towarzystwo i dobrą zabawę. Kondziu nadal w słusznym rozmiarze, czuliśmy się z ZG przez to nie tak osamotnieni. rotfl
Niestety Kondziu szybciej czmychnął, ale jest to usprawiedliwione, ponoć ktoś zasugerował zarzucenie Go siatką, a inny napomknął, że ma jakieś harpuny ... rotfl

Debel to fajna gra bo 2+2 nie daje często 4 ... ;)
Pary w teorii (czyli singlowo) bardziej faworyzowane mogą przegrać z parą teoretycznie na "papierze" słabszą.
Prosty przykład u nas w grupie. Spotkała się para Vivid/Szuma - Roger/Hokej.
Zupełnie szczerze, Big Maca bym na Przeciwników nie postawił ;) :P A Koledzy wyklepali nas 6:4. Brawo! :::gd:::
Nawet przy 4-5 myśleliśmy z Szumą o odczytaniu apelu smoleńskiego ... dla dezorientacji Rywali. rotfl

Generalnie w grupie jakiej grałem było wesoło :) A najbardziej zyskał Szuma. :twisted:
Pozostała 4-ka, jako starsza i bardziej doświadczona, postawiła sobie za punkt honoru bardziej dogłębne wprowadzenie Młokosa w meandry męskiego życia. ;) Poza tym chcieliśmy Szumie zrekompensować traumę reformy i likwidację gimbusów i gimbazy. rotfl
No to się "Młody" nasłuchał. ;)
Już teraz wie, że uderzenie tłumikiem jest dobre ... bo przez gumkę bezpieczniej. ;)

W przerwie wybrałem się na kilka gemów do Dziewczyn. Wchodzę, staję pod siatką. Serwująca zmierzyła mnie wzrokiem ...
Jak wyrzuciła piłkę do serwisu to instynktownie podniosłem rakietę główką na wysokość głowy i obróciłem ją naciągiem równolegle do siatki. :twisted: Miałem obawy, że może dojść do uboju rytualnego vide chęci zdobycia tzw. "punktu bezpośredniego". rotfl
Na szczęście piłka wylądowała we właściwym karze, a nie na mojej zakazanej gębie ... ufff ....

W grupie finałowej też było całkiem wesoło. Grając w parze z TomPL, a nie powiem, miałem niecne myśli by trochę odpuścić i Go podkurzyć. :P Ale ostatecznie jakoś duch żenującego pseudo "sportowca" wziął górę i wygraliśmy bez starty gema.

Trochę sobie posmeczowłem, bez strat czy nawet uszczerbku w pogłowiu zawodników za siatką. :)

W sumie po rozegraniu imprezy mam tylko uwagę co do tej formuły gry. Gra w grupach po 4, każdy z każdym, jest swoistą loterią. Decyduje dyspozycja chwili. Ale w sumie o to chodzi. Gra się każdy z każdym przeciwko wszystkim, czyli wyczerpane są wszystkie możliwe konfiguracje. Dzięki temu jest to transparentne w 100%.
W przypadku gry w 5-ciu, i każdy z każdym w parze tylko raz, już tak nie jest. By zachować zasadę by każdy zagrał z każdym w parze przeciwko wszystkim możliwym konfiguracjom to każdy z każdym musi zagrać w parze 3 razy:

1/2 grają z parą 3/4 3/5 4/5
1/3 grają z parą 2/4 2/5 4/5
itd.

Formuła, że każdy z każdym tylko raz powoduje, że niestety jest pewna nieuzasadniona losowość konfiguracji. Ktoś może być "pokrzywdzony" a ktoś na tym "zyskać".
Specjalnie piszę o tym ja, czyli ktoś kto TF-y traktuję czysto towarzysko, żeby nie było, że komuś ambicja do głowy uderza i robi trzodę. :P
Myślę, że ten układ nie jest fortunny i może zwyczajnie zniechęcić ludzi bardziej ambitnie podchodzących do rywalizacji.
Tacy ludzie jednak oczekują równych szans.
Dlatego jednak widzę kolejne TF-y deblowe w konfiguracjach 8-12-16 -... osób, tak by tworzyć grupy 4-osobowe.
Ewentualnie jakaś inna formuła, ale przemyślana tak by nie można się było do niej "przyczepić" ;)
Ostatnio zmieniony 5 lut 2017, 10:35 przez Vivid, łącznie zmieniany 6 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Dokumentacja deblowego TF'2017.
Obrazek
Nie wiem, jak to się stało, że na zdjęciu ESP podmienił Złośliwego. :? Sztuki się zgadzały, więc aparat zdjęcie zatwierdził... :wink:

10 uczestników podzielonych na 2 grupy po 5 osób. W grupie graliśmy 5 1-setowych meczy tak aby każdy zagrał 1 mecz z każdym partnerem. Resztą rządził los i... matematyka. :]
Obrazek
Obrazek

Do grupy finałowej trafiły osoby z miejsc 1-2 oraz osoba z miejsca 3-go z najlepszym wynikiem punktowym (Roger), pozostali zagrali w grupie pocieszenia. W rundzie finałowej graliśmy sety od stanu 2:2
Obrazek
Obrazek

Jak widać powyżej o medalach decydowały pojedyncze gemy i wyższa matematyka. :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Włosy Vivida zmieniły orientację... o 180 stopni. :)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”