Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Żałuję, że nie udało mi się choć na chwilę podjechać (a miałem taki zamiar). Na pewno wiele straciłem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

PitS pisze:Ale wygadany ten "uchodźca", prawda Scudi? rotfl
:::gd::: rotfl
Nie chce mi się teraz pisać, ledwo trzymam telefon bo boli mnie noga :D. Ale uchodźca zagrał turniej życia i tak się rozpisał, że miałem dłuższe posiedzenie w kibelku niż planowałem rotfl. Ale niech ma, przeczytałem wszystko, chociaż nie wiem po co ;-P.

Idę spać, ledwo żyję. Jednak brak tempomatu w aucie przy bolącej kostce doskwiera bardziej niż na codzień :/.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Dotarłem do domu o 1:30.

Spostrzeżenia.

W moim przypadku tenisowo klapa, towarzysko?
FAJNI Z WAS GOŚCIE!

Mecz z Vividem.

Pierwszy od deblowego TF mecz na mączce. :/ Czyli jak zwykle to samo.
Najpierw kilka uprzejmości przedmeczowych... on coś tam o jakimś portfelu, ja o niechybnej dogrywce w szatni rotfl i zaczęliśmy.
Rotacyjne piłki odbijające się nieadekwatnie wysoko, brak jakiejkolwiek przewagi serwisowej. Dodać należy do tego wyjątkowo spostrzegawczego i sprytnego przeciwnika. Dodatkowa trudność to jeden z najlepszych amatorskich jednoręcznych bh z jakim grałem, co zniwelowało moją zwyczajową przewagę wynikającą z posiadania sprawniejszej lewej ręki.
Efekt?
Większość serwisów na (moje) ciało, po których piłka szła do góry jak na żadnej innej nawierzchni, sporo uderzeń z taką samą rotacją ze strony Vivida i po meczu. Nie łudzę się że wygrałbym na dywanie na którym gram u siebie, ale pewnie ugrałbym 2-3 gemy więcej. :( Załapywałem się na grę kiedy Vi się zapomniał i przycisnął, a piła odbijała się porównywalnie do nawierzchni na których gram na co dzień. Zasłużenie dotarł do finału. A tam miał za przeciwnika tenisistę z którym trzeba zagrać parę razy w życiu żeby można było z nim wygrać (Hohvarowi zabrało to 3 lata więc skala trudności jest ogromna) Gratulacje Vivid. :::gd:::

Rotten

Żądza zemsty na członku rodziny za "niefortunne" losowanie w drabince głównej oraz moja jakaś kompletna zapaść spowodowała że po kilkunastu minutach zrobiło się 0:4. Coś tam się ogarnąłem, zagrałem nieco lepiej i przy równiejszej walce ugrałem gema. Rotten systematycznie się poprawia. Grał sprytnie, ma fajny bh, biega jak oszalały... :::gd::: Ja wiem że ograć ojca to małe pocieszenie, ale Rotten do 3 razy sztuka. Prorokiem zwany keicam wróży Ci.... Wiesz co. rotfl

Debel.

Przez 2 sety stałem na korcie i odbijałem piłki wymagające dobrego refleksu, a nie techniki, reszta dramat. Duże uznanie za siłę i kontrolę fh Drivera. :::gd:::

Wwojtek dzięki za miłe słowa pod adresem Miśka. Waszą grę oglądało się wybornie. Wynik młodego cieszy ojca :D.

Basic jesteś za grzeczny. ;) Nie musisz się mnie pytać czy Misiek z Tobą zagra. Podobno groźnie wyglądam, ale bez przesady... rotfl

Wszystkim dziękuję za super atmosferę.
Cieszę się że zaraziłem ideą TF,a S&V i Olę. Szkoda mi Daroosa. AS01 znalazła sposób i go wdrożyła. Nie znasz Oli. Jeśli trzeba przebić 200 razy... to ona to zrobi! rotfl

Organizatorzy... chwała Wam.

Brak kogokolwiek z administracji forum jest dla mnie ..... O_O

Wydaje mi się że sam wątek i ruch wokół niego na forum powoduje, że banery ze strony głównej TN są więcej warte. Ale może się mylę i faktycznie się nie opłaca okazać choćby śladowego realnego a nie wirtualnego zainteresowania.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Co ja widzę, Vidzowi jak Monfilsowi, na stare lata zachciało się grać. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

To teraz ja coś naskrobię... Oczywiście na wstępie wyrażę pełną pogardę dla tej jakże mało tenisowej i ludzkiej nawierzchni rotfl .

Po losowaniu domyślałem się, że zagram z Wwojtkiem, ale nie myślałem że rozprawi się z Driverem w tak ekspresowym tempie i rzuci się na mnie O_O . Coś tam co prawda przebąkiwał o braku gry na mączce i inne takie, ale na korcie było widać różnicę między nami. Moja niepewność i brak cierpliwości kontra regularność i mądrość w grze Wwojtka - wynik był do przewidzenia. Ugrałem gema, chociaż nie wiem w sumie jak to się stało :D .

Po tym meczu miałem na chwilę dość tenisa na tej nawierzchni, w nagrodę poszedłem zjeść :] . O dziwo, po lekkim (nie powiem, że zbyt małym :] ) posiłku i kilku mniej lub bardziej sensownych rozmowach - zachciało mi się znowu grać O_O . Skutecznie mnie jednak przystopował Clapton losując drabinkę pocieszki. Nie dość, że nadrapał takie robaczki, że nikt nie wiedział o co tam chodzi, to jeszcze miałem grać ze zwycięzcą pary Daroos-AS01... No bez jaj!!!

Chcąc nie chcąc poszedłem podejrzeć mecz, w którym walczono o przywilej gry ze mną. :] Myślałem, że postoję kilkanaście minut, później wejdę na kort i przegram ze zwycięzcą...jakże się pomyliłem. :tired: Darek z Olą najwyraźniej postanowili dzielnie zastąpić Garego i Liona przebijając sierściucha kilkadziesiąt razy milimetry pod dachem balonu, za to kilometry nad siatką... Od samego patrzenia wszystko mnie bolało, a miałem jeszcze grać. (:]

Na całe szczęście Ola trochę zdrowia na korcie zostawiła, dlatego jak już spotkaliśmy się na korcie wprowadziłem w życie swój niecny plan - ona musi biegać !!! Slajsiki, skróty z balonów i niekonwencjonalne zagrania, które zaskakiwały głównie mnie zdały egzamin - udało się wygrać. O_O

Nie byłem przygotowany mentalnie na kolejną rundę, więc na Lecha rzuciłem się z rozpędu i jakoś poszło. Zresztą znamy się jak łyse konie, trudno czymś zaskoczyć przeciwnika, tym razem zadecydowała zdolność do wyprowadzenia przeciwnika z równowagi. :D Leszek się co prawda cały dzień odgrażał, że coś mi zrobi, ale chyba za poczciwy z niego człowiek żeby zrobić komukolwiek cokolwiek :wink: . Zresztą całkowicie profesjonalnie pociągnął turniej organizacyjnie i za to mu cześć i chwała. :::gd:::

Tak oto dotarłem do finału pocieszki. O_O Tam czekał już żądny gry RoTTeN. Zacząłem nieźle, przełamując na początku. Niestety na tym się skończyło. Po kolejnych dwóch gemach - wygranych bez problemu przez Wojtka - musiałem poddać mecz. W meczu z Olą na tej dziwnej nawierzchni przy starcie do piłki stopa została mi w blokach startowych wyginając się na wszystkie strony. Pierwszy ból szybko minął, dokończyłem tamten mecz, zagrałem kolejny. Jednak kiedy RoTTeN zaczął grać bardziej kątowo, rozrzucał mnie po korcie zmuszając do biegania, kostka zaczęła się buntować. Wolałem nie ryzykować większej kontuzji i z bólem serca skreczowałem. Tak czy inaczej RoTTeN zasłużył na wygraną, gra bardzo niewygodny dla mnie tenis. Szkoda, bo rzadko mamy okazję ze sobą zagrać, ale może jeszcze będzie okazja.

Szybsze zakończenie finału pocieszkowego odbiliśmy sobie z RoTTeNem półtoragodzinnym deblem z Basicem i HTB. Posmarowana kostka trochę przycichła i mogłem nie być tylko statystą na korcie. Dzięki panowie za grę, naprawdę się wymęczyłem przez te trzy sety. :) :::gd:::

Na koniec tej nudnej historii serdeczne dzięki dla Lecha i Claptona za ogarnięcie organizacyjnego bajzlu pozostałego po jednym takim ;-P , telefoniczne przedturniejowe konsultacje z Vividem też pewnie dużo dały. :::gd:::

Podziękowania dla PitSa, za próbę złagodzenia obyczajów obecnością córki, pozdrawiam Agata i przepraszam, że nawet na parkingu było mnie słychać. :wink:

Kolejny raz fajnie się było spotkać, tyle że mam nieodparte wrażenie, że dla takiej ilości uczestników Orzeł jest zbyt wielkim obiektem jak dla nas. Dla dwudziestu osób jakiś niewielki obiekcik z pięcioma kortami spokojnie by wystarczył. Tak czy inaczej było super, pomimo że wciąż się upieracie przy grze na tej dziwnej, mało tenisowej i nieludzkiej nawierzchni. rotfl

Do zobaczenia jesienią!!!
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Ależ się Vidziu rozpisał! No też nie poznaję człowieka. ;) A teraz jeszcze scudi...
Ja na razie nie mam tyle siły, żeby jakieś wypracowanie popełnić, w nocy syndrom biegających nóg i migających piłek a rano musiałem dźwig zamówić, żeby wstać z łóżka, może wieczorem się ogarnę i napiszę większą relację.
Na razie dziękuję Prezydium, które całkiem sprawnie (z naszą niewielką pomocą ;) ) poprowadziło tego TF'a a wszystkim przybyłym za wspaniałą atmosferę i dopisujący humor. :::gd:::
A oto zdjęcie grupowe, na którym o dziwo... nie ma wszystkich!? Gdzieś się zapodziali S&V oraz Driver...
Obrazek
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:... miałem grać ze zwycięzcą pary Daroos-AS01... No bez jaj!!!
Kilent nasz pan ;) Jak sobie zażyczyłeś tak dostałeś. :P
Bo faktycznie po tym meczu przeciwnika miałeś ... bez jaj. rotfl
Dlatego wszelkie reklamacje należy uznać za bezzasadne. :twisted: Spadówa Trutniu! :P
scudetto pisze:Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Oni zawsze muszą epatować swoją ... kobiecością. rotfl
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, 10:42 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Raczej, mają co pokazać ;-P .
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Lechu67 pisze:
scudetto pisze:Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Raczej, mają co pokazać ;-P .
Ale tak bez jaj? ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Witam serdecznie.

W pierwszej kolejności serdecznie dziękuję Lechu67 za organizacyjne pociągnięcie imprezy oraz ogarnięcie tematu piłek, dziękuję Vivid za konsultacje w przygotowaniu drabinek, JCz za rezerwację kortów oraz wynegocjowanie dobrej ceny.

Dziękuję Wam wszystkim za pełną dyscyplinę oraz współpracę w trakcie przebiegu turnieju. Dzięki temu wszystko przebiegło sprawnie i udało się dodatkowo przeprowadzić kilkanaście luźnych gierek.

Gratuluję zwycięzcom!!! Chwała i sława pokonanym - czyli mnie między innymi.

Tak na marginesie, to odniosłem wrażenie, że jakość kortów na Orle znacznie podupadła. Korty 4 oraz 7 to praktycznie beton posypany śladowymi ilościami mączki. Czyżby dawny czar Orła przemijał?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Lechu67 pisze:
scudetto pisze:Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Raczej, mają co pokazać ;-P .
Tak, tak... Lechu ma jedną rakietę do serwisu a drugą do returnów. Dobrze że się w pełni nie rozwinął. :wink: Fajny sparing z Miśkiem. Brawo!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Gary pisze:Żałuję, że nie udało mi się choć na chwilę podjechać (a miałem taki zamiar). Na pewno wiele straciłem.
Wyjdziesz kiedyś z tych garów? Nie bój się, zerwij łańcuch. rotfl

PitS, a gdzie moje wspólne zdjęcie z Keicamem? Zobaczymy który lepiej wciągał ... brzuch. :D
(po słowie "wciągał" nie wiadomo czemu uaktywnił się Basic ... :P)

Nawierzchnia na Orle faktycznie siadła. Dramatu nie było, ale to już nie to samo. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Olaboga... Jakoś wstałem O_O
Brawo komturie: północna wygrała główny, a południowa pocieszkę! Krzyżacja górą, tam-dara-dei. :::gd::: rotfl Lechistan wzięty, teraz jakąś daninę trza ustanowić, pańszczyznę narzucić i hołdy przyjmować - pruskie, a jakże. rotfl

Zagrałem 3 spotkania, niestety pierwsza forrunda. Podmęczył mnie S&V, który zaskoczył mnie dobrą techniczną grą, ładna sekwencja forhendowa, dobry serwis (na szczęście trochę psuł), bardzo dobry wolej. Zauważyłem jednak, że jak się go poruszy, to już można szukać nadziei na błąd lub łatwiejszą piłkę. Tak starałem się więc grać, ale gdyby rywal konsekwentnie wprowadzał do gry taktykę "nicka", to mogło być różnie...
Potem Lechu67. Stary wyga, w tym przypadku akcent na stary :wink: . Graliśmy już kilka razy i nie zaskoczył mnie, może tym, że próbował jednak wzmocnić uderzenie i jak mu wyszło, to klękajcie narody.
W ćwiartce Łódzka Manufaktura Tenisowa (w skrócie: ŁoMoT albo ŁoMaTko rotfl ). Vivid jaki jest, każdy vidzi :wink: . Technika zostaje na zawsze, i na tym budował wynik. Rozprowadzał mnie w pionie i w poziomie po korcie, przyciągał do siatki, grał długą płaską piłką, czym zupełnie nie dał możliwości przejęcia inicjatywy. O poziomie jego tenisa świadczy to, że nie tylko gra, ale bacznie obserwuje rywala i nawet takie niuanse, jak problemy z ustawieniem, stabilnością czy podeszwami butów wychwytuje O_O :::gd::: . Zasłużona wygrana, chętnie bym zagrał rewanżowy sparing :wink: .

Na dobicie kilka debelkowych setów, gdzie widziałem już mroczki przed oczami, a scudi nijak nie mógł mi wyjaśnić, dlaczego daroos z Olą dalej grają, skoro gra się do 6, a oni mają już 6:5 rotfl rotfl .

Turniej generalnie OK, w sumie o to chodziło, żeby się nagrać, ale jednak czegoś brakowało: luźniejszego czasu na pogaduszki, pochodzenie między kortami i poobserwowanie meczów. Czas się jakoś skurczył i ciągle człek gonił od jednego meczu do następnego. Czy tylko ja tak miałem?

Dzięki za spotkanie, dla Organizatorów Lecha i Claptona za zaangażowanie. :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

hohvar pisze:
Na dobicie kilka debelkowych setów, gdzie widziałem już mroczki przed oczami, a scudi nijak nie mógł mi wyjaśnić, dlaczego daroos z Olą dalej grają, skoro gra się do 6, a oni mają już 6:5 rotfl rotfl .
Zapomniałem o tym :D . Musiałeś się nieźle sponiewierać tym debelkiem, trochę Ci to zajęło, ale w końcu ogarnąłeś, brawo Ty ! rotfl
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:
hohvar pisze:
Na dobicie kilka debelkowych setów, gdzie widziałem już mroczki przed oczami, a scudi nijak nie mógł mi wyjaśnić, dlaczego daroos z Olą dalej grają, skoro gra się do 6, a oni mają już 6:5 rotfl rotfl .
Zapomniałem o tym :D . Musiałeś się nieźle sponiewierać tym debelkiem, trochę Ci to zajęło, ale w końcu ogarnąłeś, brawo Ty ! rotfl
No wiesz, w końcu Krzyżak, zakuty łeb ;), tylko gdzie miał te pawie pióra? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Agacie najbardziej podobał się serwis "na kangurka" ...... sami dojdźcie czyj. ;)
Zaraz odkopię to zdjęcie którego nie wiadomo czemu uchodźca nie może się doczekać.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Obrazek
Obrazek
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

To drugie jest dobre :D . " Robisz ten kort młody, byle szybko! " I ten wzrok Piotrka zza siatki rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Vivid, nie wiem co Ty obecnie bierzesz, ale bierz połowę albo ćwiartkę tej dawki, bo zaraz z orbity wylecisz. ;-P
Vivid pisze: Niemniej jakieś mniej agresywne te środki brał bo oazę zachował do końca. Nie tylko w meczu z Olą, ale swojego udziału w TF-ie. Grał 1/2 finału z TomPL a obok ja grałem drugą połówkę z P69, nie słyszałem flugów.
Bo te wszystkie teksty o moim bluzganiu to są wyjęte z palca i nic nie warte. Mięsko to ja lubię wciągnąć, tzn. wszamać, zjeść czy jak tam wolicie. ;-P
keicam pisze:Basic jesteś za grzeczny. ;) Nie musisz się mnie pytać czy Misiek z Tobą zagra. Podobno groźnie wyglądam, ale bez przesady... rotfl .
O mamy kolejny dowód na to, że moja oaza ma się dobrze i ktoś tylko wrzuca różne niepotrzebne insynuacje. rotfl :wink:
No przecież Młody grał sparing z Wwojtkiem więc nie będę Mu w trakcie meczu zawracał głowy czy by nie zagrał więc zapytałem "Manager'a" :wink: .

Ale w między czasie S&V zgarnął mnie na mały sparing by pomścić dobrą grę Córki - Oli :D . Na szczęście udało się uciec ze stryczka, ale było blisko :) . S&V prowadził 5:3, ale udało mi się wyciągnąć seta na 7:5, także w sumie podpadłem jeszcze bardziej Rodzinie :wink: .
Dziękuję za grę, fajnie było pograć z Kimś nowym i w dodatku z kimś kto nie wstrzymuje ręki, stara się grać bardziej ofensywnie, dobry serwis. kąśliwy Fh. Przy siatce nie było za dużo akcji więc miałem farta :) . W dodatku jedna z nielicznych akcji skończyła się samymi złymi wyborami i błędami w wykonaniu. rotfl
scudetto pisze:Szybsze zakończenie finału pocieszkowego odbiliśmy sobie z RoTTeNem półtoragodzinnym deblem z Basicem i HTB. Posmarowana kostka trochę przycichła i mogłem nie być tylko statystą na korcie. Dzięki panowie za grę, naprawdę się wymęczyłem przez te trzy sety. :) :::gd:::
Również dzięki za grę :::gd::: :) . Ten debel zmęczył mnie bardziej niż poprzednie mecze singlowe. Tak to jest jest własny partner stoi na korcie i człowiek musi zapitalać od lewej do prawej. W dodatku w momencie jak piłka leci obok niego, to jednak stoi i mówi po kilku sekundach "Twoja" rotfl :wink: .
Poza tym widać było Wasze ogranie, zgranie wygranie z RoTTeNem. :) My mieliśmy zbyt długą przerwę rotfl . No i w trakcie już powoli Was goniliśmy, ale nie chcieliście grać dalej, jeszcze troszkę i w systemie BestOf 7 byśmy Was doszli. rotfl
Lechu67 pisze:
scudetto pisze:Jak widać na załączonym obrazku, tylko panowie z Yonkami muszą pokazywać, że posiadają sprzęt do grania rotfl .
Raczej, mają co pokazać ;-P .
Jedyne co Im zostało pokazać. rotfl :wink:
PitS pisze:
SPOILER:
Tak patrzę na to zdjęcie zamieszczone przez PitS'a i Vivid to wygląda jak ubogi krewny Keicam'a ;-P :wink: .
Chyba nie było dostaw w McD. rotfl

Więcej o samej grze napiszę wieczorem bo niestety od rana czekała mnie praca domowa, a teraz praca dalej :/ .

Jeszcze podziękowania Dla Lecha67 i Iwonki za ciasto, dobrze upychało :). Za przygotowanie fajnych rozpisek, załatwienia dobrych piłek. Dla Claptona za system płynnej kontroli na miejscu, sprawnego szybkiego prowadzenia gier. I dla sierotki Agatki za dobrą rękę w losowaniu. Przy okazji miło było poznać i jednak nie jest tak złośliwa jak PitS i jak PitS pisał. :wink: Chyba, że się powstrzymywała rotfl .

Wieczorem więcej o samej grze :) .
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”