Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Badminton

Kerm pisze:Ku ogólnej uciesze gawiedzi kupiłem wspomniany zestaw Carltona. Kupiłem go z tego względu, że Spokey Tomahawk czyli najtańsza opcja grafitowa
Z tego co wyczytałem nie jest to 100% grafit, główka jest alu, trzonek grafitowy, a nie widać spojenia dzięki sklejeniu żywicą.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Badminton

Wczoraj wypróbowałem zestaw Carltona. Poodbijaliśmy niecałą godzinkę (wiatr nam przeszkadzał) z żoną i szwagierką. Pierwsze odczucia: dla amatora świetny zestaw, fajna jakość wykonania rakietek (nie przywiązując wagi do materiału), nawet lotki dały radę. Jedyne co zauważam to szybko niszczące się owijki. Największym minusem zestawu siatka, ale czego się spodziewać za te pieniądze. Ogólnie na plus! Przyjemna forma spędzania wolnego czasu. :)
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Badminton

Zagraj jeszcze z 3-4 razy i pójdź na kort. :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Badminton

Nie strasz, nie strasz! Przynajmniej będę miał wytłumaczenie na przegrane mecze - "za dużo gry w badmintona... :/ ". :D
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Badminton

No i połupaliśmy wczoraj. Frajda dla całej rodziny, kupa śmiechu i pot lejący się strumieniami szczególnie w taką pogodę, wyglądałem jak Rafa przed serwisem. I powiem szczerze, że teściówka wymiotła wszystkich. Mi brakuje zupełnie refleksu. Ale sport świetny, o wiele bardziej męczący niż tenis. Po pół godziny nawet rękawami nie mogłem oddychać.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.

Wróć do „Inne sporty”