Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

TomPL pisze:Ech, gdyby teraz jakiś charter... Gracie, ilu was?
Parszywa dwunastka, pierwsza runda za nami.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

TomPL pisze:Ech, gdyby teraz jakiś charter... Gracie, ilu was?
A matrix nie wystarczy? Hop, siup, hiperprędkość i już serwujesz na stronę przewagi :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Oficjalne wyniki Deblowego Turnieju Forumowiczów 2016

Faza Eliminacji

grupa Novak
1. Misiek 13
2. Piotr69
3. Złośliwy Gnom
4. Hokej

Niestety koledzy nie dostarczyli wyników poszczególnych meczy a jedynie powyższą tabelę końcową. Tie-break rozegrany pomiędzy Piotr69 a Złośliwy Gnom decydował o zajęciu miejsc 2-3.

grupa Roger
1. Szuma
2. wwojtek
3. Vivid
4. golp

wwojtek / Vivid - golp / Szuma 3:6
wwojtek / golp - Vivid / Szuma 2:6
wwojtek / Szuma - golp / Vivid 6:1

grupa Rafa
1. Widget
2. Scudetto
3. Keicam
4. Clapton

Scudetto / Widget - Keicam / Clapton 6:2
Scudetto / Clapton - Widget / Keicam 3:6
Scudetto / Keicam - Widget / Clapton 6:7

Za chwilę podam wyniki grup finałowych. Trzeba dozować napięcie. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Jak na razie to wyniki są szokujące: TB (singlowy???) decyduje o kolejności w grupie, Misiek w czubie przed "zawodowcami", wwojtek ledwo 2-gi, a dominacja Widgeta to pewnie wszystkich bukmacherów dobiła. O_O :]
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Oficjalne wyniki Deblowego Turnieju Forumowiczów 2016

Faza Finałowa

grupa Masters
1. Szuma
2. Piotr 69
3. Misiek 13
4. Widget

Widget / Szuma - Misiek13 / Piotr69 7:6
Widget / Misiek13 - Szuma / Piotr69 1:6
Widget / Piotr69 - Szuma / Misiek13 5:7

grupa "prawie" Masters

5. Złośliwy Gnom
6. wwojtek
7. Keicam
8. Scudetto

Scudetto / wwojtek - Keicam / Złośliwy Gnom 3:6
Scudetto / Złośliwy Gnom - Keicam / wwojtek 4:6
wwojtek / Złośliwy Gnom - Keicam / Scudetto 6:0

grupa "Cienkie Bolki"

9. golp
10. Vivid
11. Clapton
12. Hokej

Clapton / golp - Vivid / Hokej 6:4
Clapton / Vivid - Golp / Hokej 7:5
Clapton / Hokej - Golp / Vivid 0:6

Tie-break rozegrany pomiędzy Vivid a golp decydował o miejscach 9-10
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

TomPL pisze:Jak na razie to wyniki są szokujące: TB (singlowy???) decyduje o kolejności w grupie, Misiek w czubie przed "zawodowcami", wwojtek ledwo 2-gi, a dominacja Widgeta to pewnie wszystkich bukmacherów dobiła. O_O :]
W sumie to rozegranie singlowego TB jest lepsze od rzutu monetą.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

To jakieś pomówienie hokej dostarczył chyba jako pierwszy wyniki naszej grupy. :wink:
Złośliwy Gnom/ Misiek13- hokej/Piotr69 6:2
Złośliwy Gnom/Piotr69 - Misiek13/hokej 6:3
Piotr69/Misiek13- Złośliwy Gnom/hokej 6:2

Przy okazji dzięki wszystkim za przybycie i świetną zabawę. :!party!:
Szczególne podziękowania za ogarnięcie wszystkiego dla Claptona oraz wszystkich partnerów z którymi grałem. Sorki za moją kaszaniastą grę, to głównie dzięki Wam tak wysoko doszedłem. :::gd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

TomPL pisze:... a dominacja Widgeta to pewnie wszystkich bukmacherów dobiła. O_O :]
Jam Widgeta, nie chwaląc się, tak do turnieju przygotował...

...ale na wygranie grupy finałowej sił już nie starczyło...

W każdym razie - gratulacje dla Szumy! Zawsze miło jak puchar zostaje w stolicy. Wawa pany! :::yay:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Tym razem zamiast pucharu dla zwycięzcy była nagroda rzeczowa.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Dotarliśmy. Nie mam siły. Dziękuję wszystkim za super atmosferę. Chcielibyście fotki. Dzisiaj już nie dam rady. :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Impreza jak zawsze udana, kulinarnie też. :P :P :P

Dziękuję Wszystkim za udział i miłą atmosferę. Golp przetrwał, smeczem nie dostał. :)
Swoją drogą chyba Go sobie jakoś wykrakałem. Trafiliśmy na siebie w pierwszej i w drugiej fazie rozgrywek.
A żeby tego było mało jeszcze musieliśmy grać tie-break, przegrałem 6-10.
Potem jeszcze zagraliśmy jednego dodatkowo, było już 2-7 w plecy, ale jakoś tak mi się przypomniało co mawia prof. Siekierezada - Piotr69: wygrywa ten kto wygrywa na końcu. :D
No to wygrałem tego ostatniego tie-breaka 10-7 czy 10-8 (?). rotfl
Wysiadanie z samochodu i wczłapywanie się do domu było ... ciężkie. :/
Ale dziś czuję się całkiem OK. :::gd:::

Zaraz po przyjeździe do W-wy zakotwiczyliśmy w Strefie Tenisa. ZG chciał wymienić sukienkę bo zamówił L a dostał M.
A po co Mu ta sukienka to już Jego pytajcie. O_O
Wchodzę, patrzę, koło rakiet kręci się młody człowiek o znajomej twarzy, patrzę na stanowisko obsługi, stoi tam jakaś całkiem obszerna obszerność. :twisted: Tak, to był Keicam. :D A ten młody człowiek, który wydawał się znajomy to oczywiście Misiek - czyli keicam junior, jak kto woli - Keicam 50kg temu. :P
Taka arytmetyka: Misiek + Mouila = Keicam?
Mouila i 50kg? Tak, chciałaby. :::jezor::: :lol:
Szpadelek Keicama na żywo okazał się bardzo poręczny, choć część oglądających wywalała gały i pytała czy to do badmintona (cienka rama). rotfl

Scudi trochę zawiódł, ale nie do końca. :twisted:
Jakoś tym razem nie miał zajebiaszczo walącej po ślepiach koszulki, tylko rękawy w jakimś dodowym kolorku. ;)
Ale Scudi nie byłby sobą gdyby nie zaakcentował swojej obecności.
Wszyscy na wszystkich 3 zajmowanych przez nas kortach stanęli jak wryci gdy powietrze przeszła piękna, soczysta, staropolska - KUR...!!! Aż śnieg z balonu pospływał. rotfl
Oczywiście kto tak dał o sobie znać? Scudi. :P

Hokej przybył z nowonabytymi Autographami, z marszu przystąpił do użytkowania zakładając wcześniej owijki. Z tymi owijkami było lekkie zamieszanie. Po pierwsze nie było owijkowego - Gary. Wszyscy szukali pod stołem i krzesłami, nie wiem gdzie się schował, mysich dziur nie stwierdzono. :P
Z braku "fachowca" Hokej musiał się sam obsłużyć czemu akompaniował niezbyt jednorodny w opiniach chór podpowiadaczy. :P
Hokej z nową rakietą wyraźnie nabrał na ... męskości ;), w końcu to nie Yonex. rotfl

Dzięki Keicam za retro tłumiki, już wrzuciłem w ramy, zobaczymy jak w praktyce. ;) Pewnie jak kumple z mojego rocznika i ciut starsi zobaczą to będzie ... ostra penetracja :twisted: ... kieszeni mojego termobagu. rotfl

Ciekaw jestem wrażeń Miśka po starciu z Siekierezadą ;), czyli P69, dla Młodego to raczej nowe "doświadczenie". :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Fajnie było, ale się skończyło...ale dobrze, że się wybrałem, mimo że deblista ze mnie żaden :] .

Wynik sportowy jest...jaki jest ;-P . Zresztą, nie jeździ się na TFy - deblowe zwłaszcza - dla wyniku :D . Tam się jeździ, żeby znaleźć się później w Vividowym Podsumowaniu Turnieju, udało mi się po raz kolejny i to jest sukces :::no.I::: :!party!: .

Po pierwszym dość gładkim zwycięstwie w parze z Widgetem byłem tak zachwycony, że w końcu coś wygrałem na deblowym TFie, że zachwycałem się tym do końca turnieju :D . Tak czy inaczej grało mi się bardzo fajnie, dziękuję wszystkim moim partnerom ( jakkolwiek to brzmi :] ) za cierpliwość dla moich singlowych inklinacji. Dzięki za grę Panowie :::gd::: .

Mimo, że to tylko debel to nagrałem się do bólu, sił i chęci starczyło jeszcze na jeden tylko secik pozaturniejowy i miałem dość. Bałem się dzisiejszego poranka, ale wstałem świeży i rześki i mógłbym znowu pograć :D .

Keicam dzięki za prezencik, szkoda że nie zrewanżowałem się chociaż jednym wygranym setem, ale za to wygrałeś grając przeciwko mnie :wink: .

Clapton szacunek za sprawne ogarnięcie całokształtu, szef chyba był zadowolony jak wpadł rzucić okiem czy dałeś radę :wink: :::gd::: .

Dzięki za spotkanie i do następnego...deblowego, bo singlowe są zdecydowanie mniej fajne, elita zjawia się na deblowych rotfl .

Ps. Co do tej polszczyzny...wymsknęło mi się , ale musiało się wymsknąć, skoro po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu fantastycznych ( :D ) zagraniach kolejne zagrałem tak źle, że nic więcej nie dało się zrobić tylko zaKurwo...ć :oops: . Poza tym nie było Basica i strasznie cicho było na obiekcie, nie jestem przyzwyczajony do takich warunków gry :::jezor::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Na początek chcę ostro i zdecydowanie zaprotestować. To jest granda i spisek wiadomych sił, żeby przyjechać na TF-a i grać... na poważnie. :::A!A!A::: Nikt mi do końca nie powiedział, że tu są jakieś rozgrywki i nie wiedzieć po jakiego grzyba ktoś liczy punkty. O_O Zanim się połapałem o co chodzi to już było po balu.

Autography są fajne, wreszcie mam szpadel, którym w razie konieczności mogę przywalić przeciwnikowi między oczy robiąc przejście i nawet nie zauważy od kogo dostał. :D A packa nie ucierpi.

Nie wiem tylko co na to mój stożek rotatorów, pogadam z nim po paru gierkach, jak będzie się rzucał, to wymienię na młodszy model.

Dostałem w grupie Miśka, ZG i Piotra69. To co mi pozostało, poza chichraniem się co chwilę? :::yay::: Ale prawdziwy ubaw to był, jak przyszło do przydziału do rund finałowych - Clapton z dumną miną ogłosił, że wykonał pracę koncepcyjną i ostatnia nosi zaszczytne miano Cienkich Bolków. Po chwili miał "ciekawą" minę, jak się zorientował, że do niej trafił. rotfl

Smeczu między oczy nie było, ale był niecny zamach na moje klejnoty ze strony Golpa. Na szczęście (Jego) po ostrzeżeniu, że jeszcze raz i dokonamy wymiany odpuścił. :D

Jak zwykle przyjemnie spędzony czas, dzięki Panowie i do następnego.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Brawo Szuma! Życiową formę ma (odzyskał) ostatnio :::gd:::
No to czekamy na jakieś fajne fotki...

PS. A w sprawie tych TB to mam "zdanie odrębne", ale nie wiem ilu tam was było zaprzysiężonych do decydowania, ja bym wolał monetą :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

TomPL pisze:... ja bym wolał monetą :]
Monet nie było, no sami biedni ludzie. :P

Hokej, za męski byłeś z tym Autographem więc Golp chciał przywrócić ... równowagę potencji ... znaczy mocy. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Dawno się tak nie ubawiłem grając w tenisa. :D :D

Od rana mi dopisywał dobry humor. Przyjechałem wyspany i odprężony (po piątkowym łomocie z Artlightem mogło być tylko lepiej)
Nawiasem cieszę się, że miałem okazję pierwszy raz zagrać z i przeciwko Szumie. Zupełnie nowe doświadczenie tenisowe. Trochę przypadkiem znalazłem nie w zwycięskim koszyku i nie byłem pewnie czy ogarnę sytuację.

debel "Widget / Piotr69 - Szuma / Misiek13 5:7 " po prostu gangsterski. :) Brzuch mnie bolał ze śmiechu. Przeciwnicy chyba nie za bardzo wiedzieli co z nami zrobić i z oczywistego wyniku 6:0 się zrobił poważny mecz. :D

Jedyna rzecz, która nie przypadła mi do gustu, to wyłączenie ogrzewania pod koniec turnieju. Zrobiło się chyba blisko zera jak kończyłem singlowe "friendly" tie-breaki o 19.00.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Vivid pisze:Wszyscy na wszystkich 3 zajmowanych przez nas kortach stanęli jak wryci gdy powietrze przeszła piękna, soczysta, staropolska - KUR...!!! Aż śnieg z balonu pospływał. rotfl
Oczywiście kto tak dał o sobie znać? Scudi. :P
scudetto pisze:Ps. Co do tej polszczyzny...wymsknęło mi się , ale musiało się wymsknąć, skoro po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu fantastycznych ( :D ) zagraniach kolejne zagrałem tak źle, że nic więcej nie dało się zrobić tylko zaKurwo...ć :oops: . Poza tym nie było Basica i strasznie cicho było na obiekcie, nie jestem przyzwyczajony do takich warunków gry :::jezor::: .
No proszę czyli Scudi godnie mnie zastąpił, wiedziałem, że kto jak kto, ale On będzie trzymał poziom :D . Niestety obecna sytuacja nie pozwoliła mi na obecność, choćby towarzyską, czego bardzo żałuję, ale może następnym razem :) .
W każdym razie gratuluję Wam fajnej zdrowej zabawy :::gd::: i zazdraszczam, że nie mogłem wziąć w tym udziału :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Basic pisze:
Vivid pisze:Wszyscy na wszystkich 3 zajmowanych przez nas kortach stanęli jak wryci gdy powietrze przeszła piękna, soczysta, staropolska - KUR...!!! Aż śnieg z balonu pospływał. rotfl
Oczywiście kto tak dał o sobie znać? Scudi. :P
scudetto pisze:Ps. Co do tej polszczyzny...wymsknęło mi się , ale musiało się wymsknąć, skoro po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu fantastycznych ( :D ) zagraniach kolejne zagrałem tak źle, że nic więcej nie dało się zrobić tylko zaKurwo...ć :oops: . Poza tym nie było Basica i strasznie cicho było na obiekcie, nie jestem przyzwyczajony do takich warunków gry :::jezor::: .
No proszę czyli Scudi godnie mnie zastąpił, wiedziałem, że kto jak kto, ale On będzie trzymał poziom :D . Niestety obecna sytuacja nie pozwoliła mi na obecność, choćby towarzyską, czego bardzo żałuję, ale może następnym razem :) .
W każdym razie gratuluję Wam fajnej zdrowej zabawy :::gd::: i zazdraszczam, że nie mogłem wziąć w tym udziału :/ .
Jak grał ze mną to był oazą spokoju.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

widget pisze:
Basic pisze:
Vivid pisze:Wszyscy na wszystkich 3 zajmowanych przez nas kortach stanęli jak wryci gdy powietrze przeszła piękna, soczysta, staropolska - KUR...!!! Aż śnieg z balonu pospływał. rotfl
Oczywiście kto tak dał o sobie znać? Scudi. :P
scudetto pisze:Ps. Co do tej polszczyzny...wymsknęło mi się , ale musiało się wymsknąć, skoro po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu fantastycznych ( :D ) zagraniach kolejne zagrałem tak źle, że nic więcej nie dało się zrobić tylko zaKurwo...ć :oops: . Poza tym nie było Basica i strasznie cicho było na obiekcie, nie jestem przyzwyczajony do takich warunków gry :::jezor::: .
No proszę czyli Scudi godnie mnie zastąpił, wiedziałem, że kto jak kto, ale On będzie trzymał poziom :D . Niestety obecna sytuacja nie pozwoliła mi na obecność, choćby towarzyską, czego bardzo żałuję, ale może następnym razem :) .
W każdym razie gratuluję Wam fajnej zdrowej zabawy :::gd::: i zazdraszczam, że nie mogłem wziąć w tym udziału :/ .
Jak grał ze mną to był oazą spokoju.
Bo jak się z Tobą gra, to nie sposób się denerwować nawet przy koszmarnych błędach. Zresztą w grze przeciwko Tobie też, Ty dwuodbijcu :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

No faktycznie jedno zagranie wyszło mi arcytrudne.
Aż się pochwalę:
Trafiłem z 2HBH uderzając podwójnie ramą (to już sztuka i nie każdy tak umie) po tak ciasnym krosie, że przeciwnicy nie byli w stanie dobiec, mimo że piłka leciała 10km/h - kompletny absurd i to w sytuacji, kiedy przeciwnicy mieli punkt na gema. :D

Miny bezcenne. :D

(Celowałem w środek między przeciwników tak nawiasem. :P )

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”