Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

boro pisze:
Nie przesadzaj Pits, jest młodszy od nas. ;-P ;-P
Ojjj, ja zaokrąglam do dziesiątek. wokół siebie w górę bom duży, wokół Garego w dół .... wiadomo czemu. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

PitS pisze:
Gary pisze:Grywałem kiedyś z finalistą kategorii 40-55, częściej wygrywał on, ale i ja kilka triumfów, w tym jeden dla mnie szczególnie cenny, zaliczyłem.
Przegrywałeś z facetem dwa razy starszym (ze starym chłopem)? ;-P
Dwa razy starszy to on nie jest i nie był nawet jak graliśmy za pierwszym razem. A przegranych z Maćkiem się nie wstydzę, to bardzo dobry gracz.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Turnieje amatorskie”