Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie Rzym 2015

Guarded pisze:No to czekają nas jeszcze większe komplikacje. Andy jeszcze nie wie, czy wystąpi.
Nie widzę tu żadnych komplikacji, jest wtorek, nikt normalny nawet nie pomyśli o zmianie drabinki.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie Rzym 2015

scudetto pisze:
Guarded pisze:No to czekają nas jeszcze większe komplikacje. Andy jeszcze nie wie, czy wystąpi.
Nie widzę tu żadnych komplikacji, jest wtorek, nikt normalny nawet nie pomyśli o zmianie drabinki.
Tylko większość osób postawiło na półfinał Murraya. ;) No ale przynajmniej wszyscy dostaną w plecy.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie Rzym 2015

scudetto pisze:
Guarded pisze:No to czekają nas jeszcze większe komplikacje. Andy jeszcze nie wie, czy wystąpi.
Nie widzę tu żadnych komplikacji, jest wtorek, nikt normalny nawet nie pomyśli o zmianie drabinki.
Ja też nie widzę komplikacji, dodatkowo reguły są jasne. Ktoś tam ewentualnie wejdzie za Szkota i tyle, tabelka zostaje. Bez kombinacji.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie Rzym 2015

Ja to widzę tak - może ci, którzy chcą typować na bieżąco, nawet kiedy turniej już dawno trwa, zrobią sobie swój typer i tam sobie będą zmieniać, podmieniać, zamieniać i...cokolwiek będą chcieli :] .

A my sobie po cichu będziemy typować tutaj mając frajdę z tego, że się uda wytypować cokolwiek :angel: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie Rzym 2015

scudetto pisze:Ja to widzę tak - może ci, którzy chcą typować na bieżąco, nawet kiedy turniej już dawno trwa, zrobią sobie swój typer i tam sobie będą zmieniać, podmieniać, zamieniać i...cokolwiek będą chcieli :] .

A my sobie po cichu będziemy typować tutaj mając frajdę z tego, że się uda wytypować cokolwiek :angel: .
Jestem za, a nawet bardziej, bo przysposobiłbym jako przybrane dziecko regulamin Daroosa.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie Rzym 2015

No i po pierwszej rundzie :)
tabelka:
Obrazek
a tutaj kolorowanki:
daroos
Madox
hokej
JWB
Kerm
PitS
Sebex
napalm
Robinson
Basic
Guarded
scudetto
Piotr69
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, 23:15 przez Guarded, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie Rzym 2015

Otwiera mi tylko jakiś zakaz. :angel:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie Rzym 2015

U mnie jest wszystko w porządku. Jak u innych?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie Rzym 2015

Pewnie jestem na czarnej liście bo tylko "zakaz"
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie Rzym 2015

Zakaz.
Polubiłem czerwone badziewie...
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie Rzym 2015

U mnie również linki nie działają, to samo z tabelką podającą wyniki. ;(
Wygląda to tak:
http://pro.zapodaj.net/hotlink.gif
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie Rzym 2015

To uno momento będzie podejście numer dwa :)
EDIT: Jak teraz? :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie Rzym 2015

Guarded pisze:To uno momento będzie podejście numer dwa :)
EDIT: Jak teraz? :)
:::gd:::

Poza tym, że mam za dużo czerwonego rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie Rzym 2015

scudetto pisze:
Guarded pisze:To uno momento będzie podejście numer dwa :)
EDIT: Jak teraz? :)
:::gd:::

Poza tym, że mam za dużo czerwonego rotfl .
Wyświelta się "prawidłowo"
Nie chcę się pastwić nad pomysłodawcami zawiłości ale patrząc na swoją drabinkę wydaje mi się że prawidłowo wytypowałem to że polegną kwalifikanci (3 z 4 meczów) w pierwszej rundzie nie wiedząc gdzie będzie który (niespodzianka prawda?), za to odebrano mi extra 4 punkty za 4/6 spotkań prawidłowo wytypowanych w pierwszej rundzie, mimo że spóźnialscy i tak będą mieli handicap typując wyżej znany wynik. Fajna sprawiedliwość, nie ma co. Scudi, ile straciłeś?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie Rzym 2015

Będę wiedział jak się dorwę jutro do kompa, na telefonie to ja troszku tego nie ogarniam :rolleyes: .

Edit z rana: Z 6 "unieważnionych" spotkań trafiłem 4. Ja już się w tym wątku nie udzielam, przynajmniej do końca sezonu.

Napiszę tylko tyle, że szacunek dla Guarded za chęci "zastąpienia" Elf :wink: :::gd::: .
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, 08:46 przez scudetto, łącznie zmieniany 1 raz.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie Rzym 2015

Ile razy mam powtarzać? Tak ustaliła i zapisała w regulaminie Elf, więc może darujmy sobie te dyskusje. Teraz to i tak nic nie zmieni w klasyfikacji z Rzymu.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie Rzym 2015

scudetto pisze:Będę wiedział jak się dorwę jutro do kompa, na telefonie to ja troszku tego nie ogarniam :rolleyes: .
Gorzej, obejrzałem Twoją drabinkę i pozostałe i oczom nie wierzę. 8 graczy na 13 wypełniło drabinkę wg czytelnych i rpostych zasad (plus Daroos który dostosował się mimo że jest przeciwnikiem owego dostosowania) przed pierwszym meczem turnieju a działać będą wg zasad które dotyczą de facto 4 graczy. No jaja. Większości przepada max 6 pkt, żeby 4 graczy mogło zgadywać kto to Quentyn Halys i czy wygra z gościem z topu. rotfl

Tak ustaliła i zapisała Elf bo to dobra kobieta jest i myślała że zrobi dobrze w ten sposób rozstrzygając lament tych co nie chcieli głosować na nazwisko Qual, nie spodziewała się wtedy że zrobi się z tego karykatura zabawy. A ten pomysł trzeba zabić śmiechem w zarodku, nie po to żeby coś zmienić teraz, tylko po to żeby pokazać jego bzdurność i żeby nikt następnym razem na niego nie wpadł.
Elf nie ma tu nic do rzeczy bo to nie był jej lament.
Draw Challenge pewnie wymyślono w ten a nie inny sposób dla kaprysu organizatorów, a nie z doświadczenia?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie Rzym 2015

PitS naprawdę przesadzasz teraz i podkładasz ogień. Nikt Ci nie zabrał żadnych extra ptk, ani nawet zwykłych ptk. Reguły były jasne przed turniejem już więc po taki dym teraz? Jak były turnieje gdzie było tylko 2-3 mecze głównego turnieju (i kilka meczów finału kwalifikacji)to jakoś nie robiłeś problemów, a teraz nagle trafił się jeden taki turniej gdzie było 6 spotkań zanim wyłoniono kwalifikantów i nagle wielka krzywda się stała? Naprawdę przesada.

Co z tego ilu graczy kiedy jak i gdzie wypełniło drabinki? Skoro były wiadome zasady to każdy może sobie wypełnić kiedy i jak chce. Jak ktoś chciał to wypełniał 2 dni wcześniej a jak ktoś chciał/mógł to wypełniał dzień przed czy kilka godzin przed i w czym problem, czemu ma niby służyć Twoja pokazówka teraz ilu to graczy kiedy jak wypełniało? O_O . Naprawdę dziwię się.

P.S.
Guarded, chyba coś jest nie tak z moją kolorowanką z linku.

P.S.2
Teraz już jest ok.
Obrazek Speed Graphene MP
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie Rzym 2015

PitS, zaczynasz pitsolić. Kto siał lament? Kto chciał odbierać punkty za 6 meczy pierwszej rundy?
Zwrócenie uwagi na fakt, że osoby typujące po rozegraniu pierwszych meczów mają łatwiej niż inni to sianie lamentu? Chyba cię pogięło.
Elf znakomicie ogarnęła temat i ustaliła zasady, które są przynajmniej sprawiedliwie. Nikt jej nie podpowiadał, że wszyscy muszą typować po zakończeniu kwalifikacji. Równie dobrze mogła sobie zadecydować, że wszyscy muszą typować przed meczami pierwszej rundy.
Pisząc te swoje wypociny zapewne pod moim adresem tak naprawdę atakujesz Elf, co jest przykre.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

1. Przestańmy narzekać bo z przyjemnej zabawy się robi jakiś turniej zgryźliwości.

2. Guarded miała czas i chęci aby to ogarniać, więc chwała jej za to i nikt nie powinien mieć pretensji, że podtrzymuje zasady Elfa. Jak mogłaby zrobić inaczej?
3. O ew. zmianach porozmawiajmy ale kiedy Elf wróci i merytorycznie (może jakieś głosowanie). Teraz pomruki niezadowolenia i tak nic nie zmienią.

P.S. o co chodzi z tymi szarymi polami? Bo tego jakoś nie ogarniam. :P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.

Wróć do „Liga typerów”