Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Pacific BXT

Pacific ma ponownie wypuścić nowe-stare ramy. Linia BXT ma składać się wstępnie z dwóch modeli X Force'a Pro.No.1 98 podobno z formy VT Pro 98 (Kafelnikov, Baghdatis) oraz X Toura Pro 97 z jednej z moich ulubionych matryc Fischera czyli Vacuum Pro Classica.
SPOILER:
Plakacik z Marcosem...
SPOILER:
Jest to moim zdaniem dobre posunięcie tj. użycie tych konkretnych form, a że Baghdatis będzie promował nową 1-nkę to ponownie stanie się rzadka rzecz, zawodnik będzie faktycznie reklamował to czym gra (w pewnym uproszczeniu ma się rozumieć ;) ). O_O

Swoją drogą Pacific chce również wykorzystać, moim zdaniem, rozpoznawalność Fischerowskiego "No.1" gdyż jak wyróżniłem to wyżej to oznaczenie wprowadzone zostaje do nazwy modelu. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pacific BXT

Ładne malowanie. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

Tutaj lepsze fotki. Proste wzornictwo, generalnie elegancko.
Tour97b.PNG
XF1b.PNG
X Tour 97 bardziej mi podchodzi ale No.1 też fajnie wygląda.
Jeśli powłoka lakiernicza jest porządnie położona to w tym aspekcie duży plus. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:...
X Tour 97 bardziej mi podchodzi ale No.1 też fajnie wygląda.
...
Mam tak samo jak Ty. :::gd::: Oj trzeba dodać do listy testerów jeśli RA będzie <65.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

logigamer pisze:
El Diablo pisze:...
X Tour 97 bardziej mi podchodzi ale No.1 też fajnie wygląda.
...
Mam tak samo jak Ty. :::gd::: Oj trzeba dodać do listy testerów jeśli RA będzie <65.
Wszystkie mają poniżej 65RA bez naciągu, więc z powinny być w okolicach 60-tki. :::yay:::

Żeby nie powielać informacji. Wszystkie modele mają przeplot 16x20 i standardową długość 685mm.
Pozostałe parametry bez naciągu:

X Force Pro No.1
Łeb: 98 cali²
Waga: 305 g
Balans: 315mm (ok. 8,6 HL)
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 64

X Force Pro LT No.1
Łeb: 98 cali²
Waga: 270 g
Balans: 325mm (ok. 5,5 HL)
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 62

X Tour Pro 97
Łeb: 97 cali²
Waga: 315 g
Balans: 310mm (ok. 10,2 HL)
Rama: 21-21-22mm
Sztywność: 64


X Tour Pro 97 ma tą dodatkową zaletę posiadania przelotek przypominających CAP'y Heada więc jeśli ktoś obkleja swoje ramy taśmą ochronną, tutaj nie musi, wystarczy kupić zapasowe przelotki i wymieniać. Jeśli swingweight będzie w okolicach 320 jednostek to kupię sztukę... niestety sprowadza mnie to ponownie na ciemną stronę. Od dawna żadnej ramy nie kupiłem... ehhh.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:
X Tour Pro 97
Łeb: 97 cali²
Waga: 315 g
Balans: 310mm (ok. 10,2 HL)
Rama: 21-21-22mm
Sztywność: 64
:::yay::: :::gd::: :::yay:::
El Diablo pisze: Jeśli swingweight będzie w okolicach 320 jednostek to kupię sztukę... niestety sprowadza mnie to ponownie na ciemną stronę. Od dawna żadnej ramy nie kupiłem... ehhh.
Znów mam tak samo...

PS.: Ale dawno to znaczy ile? 6msc? :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

logigamer pisze:PS.: Ale dawno to znaczy ile? 6msc? :)
Loguś, a Ty co? Normę złośliwości na ten rok chcesz spełnić? ::!phi!:: :wink:

Jeśli dobrze liczę to kupiłem ostatnią rakietę nieco ponad rok temu.
Oczywiście rakiety otrzymane się nie wliczają do tej statystyki, a ile ich było... to nieistotne! :::cheese:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze: X Force Pro No.1
Łeb: 98 cali²
Waga: 305 g
Balans: 315mm (ok. 8,6 HL)
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 64.
Czyli trochę zmienili, do tej pory jedna wersja miała 295g b.n., a druga wersja SL 320g b.n.

A co do kupna... spokojnie, dystrybutor walnie taką cenę, że odechce Wam się kupować ;-P .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

Basic pisze:Czyli trochę zmienili, do tej pory jedna wersja miała 295g b.n., a druga wersja SL 320g b.n.
Była też wersja L czyli 330g oraz jeśli się nie mylę to UL w którejś generacji ważyła 285g.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:
logigamer pisze:PS.: Ale dawno to znaczy ile? 6msc? :)
Loguś, a Ty co? Normę złośliwości na ten rok chcesz spełnić? ::!phi!:: :wink:
:oops: :wink:
El Diablo pisze:
Jeśli dobrze liczę to kupiłem ostatnią rakietę nieco ponad rok temu.
Oczywiście rakiety otrzymane się nie wliczają do tej statystyki, a ile ich było... to nieistotne! :::cheese:::
Ja wytrzymałem te wspomniane 6msc. :D
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze: X Force Pro No.1
Łeb: 98 cali²
Waga: 305 g
Balans: 315mm (ok. 8,6 HL)
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 64

X Tour Pro 97 ma tą dodatkową zaletę posiadania przelotek przypominających CAP'y Heada więc jeśli ktoś obkleja swoje ramy taśmą ochronną, tutaj nie musi, wystarczy kupić zapasowe przelotki i wymieniać. Jeśli swingweight będzie w okolicach 320 jednostek to kupię sztukę... niestety sprowadza mnie to ponownie na ciemną stronę. Od dawna żadnej ramy nie kupiłem... ehhh.
Wow, X Force Pro No.1 ma docelowo całkiem niestandardową wagę jak na spadkobiercę VT98Pro. Z resztą tak sobie myślę, że spora liczba fanów Fischera spodziewała się raczej typowych opcji 295/320, a tutaj proszę, niespodzianka. To może być bardzo ciekawa rama, gdyby się tak udało przywrócić to magiczne czucie starego dobrego Fischera. Będę czekać z niecierpliwością na pierwsze recenzje.

ED -> Czy XTP97 to ta sama matryca, którą grał jeszcze całkiem niedawno Golubev w malowaniu X-Force?
SPOILER:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

golp pisze:Wow, X Force Pro No.1 ma docelowo całkiem niestandardową wagę jak na spadkobiercę VT98Pro. Z resztą tak sobie myślę, że spora liczba fanów Fischera spodziewała się raczej typowych opcji 295/320, a tutaj proszę, niespodzianka. To może być bardzo ciekawa rama, gdyby się tak udało przywrócić to magiczne czucie starego dobrego Fischera. Będę czekać z niecierpliwością na pierwsze recenzje.
Prawda. Byłem niemalże pewny, że wypuszczą go w tych opcjach... no dałbym sobie avatar zmienić, że tak będzie, a tu niespodzianka. Również będę wyglądał opinii na temat tej ramy choć tak jak napisałem wcześniej, interesuje mnie głównie X Tour.
golp pisze:ED -> Czy XTP97 to ta sama matryca, którą grał jeszcze całkiem niedawno Golubev w malowaniu X-Force?
SPOILER:
Dobre oko. :::gd::: To jest ta matryca.
logigamer pisze:
El Diablo pisze:
Jeśli dobrze liczę to kupiłem ostatnią rakietę nieco ponad rok temu.
Oczywiście rakiety otrzymane się nie wliczają do tej statystyki, a ile ich było... to nieistotne! :::cheese:::
Ja wytrzymałem te wspomniane 6msc. :D
Cóż zrobić, jesteśmy słabi. :angel:

W kwestii dostępności.
Ramy są zaplanowane jako nowości na rok 2016.
Mają trafić do magazynów na przełomie sierpnia i września.
Testery powinny być jednak dostępne już na przełomie maja i czerwca.

X Toura 97 wziąłbym na warsztat. Grałem Classicami, może czucia nie będę po tylu latach w stanie porównać ale to nie jest najważniejsze...

Nie jestem wielkim fanem rozkładu strun Fischera, te 16x20 z ciasno upakowanymi crossami oraz 8 pionami na mostku bardziej odpowiadają osobom preferującym przeplot 18x20.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze: Nie jestem wielkim fanem rozkładu strun Fischera, te 16x20 z ciasno upakowanymi crossami oraz 8 pionami na mostku bardziej odpowiadają osobom preferującym przeplot 18x20.
Czyli będzie dobrze! :::yay::: rotfl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

logigamer pisze:
ED pisze:...bardziej odpowiadają osobom preferującym przeplot 18x20.
Czyli będzie dobrze! :::yay::: rotfl
----------------------
El Diablo pisze:
golp pisze:ED -> Czy XTP97 to ta sama matryca, którą grał jeszcze całkiem niedawno Golubev w malowaniu X-Force?
SPOILER:
Dobre oko. :::gd::: To jest ta matryca.
Poprawka. Jak donosi człowiek, który ma dostęp do kilku prostocków Pacifica Golubev używa nie Pro Classica 98, a Revolution Pro Classica 98. Szukałem fotek aby potwierdzić lub obalić to no ale Golubev powiedzmy nie jest zawodnikiem takiego kalibru żeby mieć tony materiału. Wierzę facetowi na słowo, że to jednak "Rev". Nota bene z tego co kojarzę przelotki można stosować naprzemiennie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:
El Diablo pisze:
golp pisze:ED -> Czy XTP97 to ta sama matryca, którą grał jeszcze całkiem niedawno Golubev w malowaniu X-Force?
SPOILER:
Dobre oko. :::gd::: To jest ta matryca.
Poprawka. Jak donosi człowiek, który ma dostęp do kilku prostocków Pacifica Golubev używa nie Pro Classica 98, a Revolution Pro Classica 98. Szukałem fotek aby potwierdzić lub obalić to no ale Golubev powiedzmy nie jest zawodnikiem takiego kalibru żeby mieć tony materiału. Wierzę facetowi na słowo, że to jednak "Rev". Nota bene z tego co kojarzę przelotki można stosować naprzemiennie.
Dobra, dobra, a teraz po ludzku, co to znaczy i czy to dobrze czy nie dla Nas. :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

Wlał, wylał. Rozbije się o to jak im "wyjdzie" czucie czyli jaki layup zastosowali. Wiadomo, że to nie specyficzny SiC tylko grafit z bazaltem. Bądźmy dobrej myśli. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

Świetne ramy te Revolution Pro Classic 98. Udało mi się ustrzelić dwa na Allegro po 26 zł za sztukę (trochę zjechane na czubku główki). Jednego kumpel wziął i nigdy nie oddał mimo próśb i gróźb. :) Po powrocie z USA kupiłem nowego z folią na rączce w sklepie w Lublinie za 270. Kilka ładnych lat tam wisiał. A kumpel, który gra tylko takimi też ostatnio dorwał na Allegro za 70 zł. Rama warta wypróbowania.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

Wstępne parametry za TW, a więc z naciągiem i na małej próbie.

X Force Pro No.1
Waga: 326 g
Balans: 6HL
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 63RA
Swingweight: 316

X Tour Pro 97
Waga: 337 g
Balans: 7HL
Rama: 21-21-22mm
Sztywność: 67RA
Swingweight: 314
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:Wstępne parametry za TW, a więc z naciągiem i na małej próbie.

X Force Pro No.1
Waga: 326 g
Balans: 6HL
Rama: 25-23-20mm
Sztywność: 63RA
Swingweight: 316
Wygląda to obiecująco, choć na moje oko packa waży więcej jak 305g bez naciągu. Mocno się obawiałem, że Fischer, tfu, Pacific przekreśli moje zainteresowanie tym modelem zbyt wysokim współczynnikiem SW, ale jak widać niepotrzebnie bo jest wręcz idealnie jak dla grajka mojego pokroju. No to czekamy na pierwsze recenzje! :wink:
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pacific BXT

El Diablo pisze:Wstępne parametry za TW, a więc z naciągiem i na małej próbie.

X Tour Pro 97
Waga: 337 g
Balans: 7HL
Rama: 21-21-22mm
Sztywność: 67RA
Swingweight: 314
A mi to RA średnio pasuje... :(

Wróć do „Pozostałe”