Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Zgodnie z pomysłem hokeja otwieram temat - dlaczego głosowaliście tak a nie inaczej? Z sympatii do zawodników, patrząc na rozstawienie, może analizując poprzednie spotkania (są i tacy tutaj ;) ).

Na początek statystyka - zwycięzca finału (w zabawie bierze udział 19 osób):
N. Djokovic - 11
R. Federer - 5
R. Nadal - 2
S. Wawrinka - 1

Zapraszam do dyskusji!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Ja zdecydowanie z sympatii i wiary, że to jest ten przełom.
Kilku zawodników ma szanse i nie wiedziałbym, na którego się zdecydować. Ze względu na wiek, zdrowie, spadki formy nie wiedziałbym na kogo stawiać jako pewniaka.
Myślę, że Fed ma szanse jak utrzyma formę z Dubaju. Ale ma po drodze Rafę. Hiszpan, jeśli ogra Rogera, to do finału wejdzie na "gazie" i może wygrać.
Nie zapominam o Novaku, bo ma chyba teraz największe szanse ale wierzę, że inaczej się potoczy gra. :D

Liczę na dobrą grę Dimitrova. Ma po drodze Rafę. Więc to jest problem. Ale jeśli już ktoś ma ograć Nadala to niech to będzie Grigor, który wygra cały turniej. :D A jak nie to niech lepiej Rafa się spina. :)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 10:57 przez Sebex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Tylko ja na Stacha? O_O Ano tak, Wyczes się z nami nie bawi rotfl .

Zaszalałem, bo gdyby panowie D. i W. zagrali w finale, to jak dla mnie wynik jest otwarty. No i Stachu mógłby coś w końcu wygrać ;).
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Wawrinka ma Feda, Nadala i Raonica po drodze. Musiałby zagrać bardzo dobry turniej. :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Sebex pisze:Wawrinka ma Feda, Nadala i Raonica po drodze. Musiałby zagrać bardzo dobry turniej. :)
Nie wymieniłeś nikogo, kogo Wawrinka mógłby się bać, o ile będzie mu się chciało grać :D < mega fantasta > rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

scudetto pisze:
Sebex pisze:Wawrinka ma Feda, Nadala i Raonica po drodze. Musiałby zagrać bardzo dobry turniej. :)
Nie wymieniłeś nikogo, kogo Wawrinka mógłby się bać, o ile będzie mu się chciało grać :D < mega fantasta > rotfl .
Ja bym nie mówił tak hop. :)
Ale czas pokaże kto jest w jakiej formie. :)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Drabinkę wypełniałem na wariata chwilę przed wyjazdem, więc filozofii nie było. Tylko tak sobie popatrzyłem na 1 rundę i chwila zastanowienia czy Elf nie pomyliła plików i jakiegoś challengera nam nie przysłała? :]
Jakieś dramatyczne nagromadzenie "ogórków", przez 3 rundy dumam czy Gulbis ( rotfl ) dojdzie do tego miejsca, ale z drugiej strony z kim On ma przegrać? Noo, w sumie z każdym, ale.. . Typowanie Fogniniego to jak rosyjska ruletka.

Nadal mi też popsuł szyki, bo formy jakoś u Hiszpana nie zauważam, miał wylecieć maksymalnie szybko, ale znowu - z kim?

W ogóle to cackanie się ATP z czołówką zaczyna mnie drażnić - Masters 1000, formuła best of 3 :tired: , a w 1 rundzie same bye`e. I tak za chwilę się okaże, że krecze będą na porządku dziennym (i nocnym).
Do bani z takimi gladiatorami.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

scudetto pisze:Tylko ja na Stacha? O_O Ano tak, Wyczes się z nami nie bawi rotfl .
Zaszalałem, bo gdyby panowie D. i W. zagrali w finale, to jak dla mnie wynik jest otwarty. No i Stachu mógłby coś w końcu wygrać ;).
Na początku właśnie tak obstawiałem, że Stasiek w Finale wygrywa z Djoko, ale później trochę mnie otrzeźwiło, że Stasiek pewnie nie zagra aż tak super całego turnieju więc zmieniłem tylko zwycięzce finału, reszty nie chciało mi się zmieniać rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Obstawiałem z gorączką na szybko po powrocie z pracy i z pomocą żony bo sam się źle czułem :dvl(: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Drabinkę wypełniałem 2 razy. Gdy skończyłem za pierwszym razem to gdzieś sie podziała niezapisana i zakląłem szpetnie po francusku. W pierwszej wersji Nadal umierał gdzieś w 2 rundzie, Federer niewiele wyżej, w finale był jakiś Berdych, choć pokrajcie mnie, nie wiem jakim cudem.

Potem miałem wyjazdy i o 17 miałem jechać po córkę i do domu więc wiadomo było że przed 20 nie siądę do kompa. To przed zamknięciem pracy zrobiłem podejście 2, udane, ale nie wiem kto u mnie wygrał, bo szybko musiałem usunąć ślady z pulpitu. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Serbska granitowa skała. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Elf pisze:Serbska granitowa skała. ;)
Zgłaszam się. :D
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

HeadShot pisze:
Elf pisze:Serbska granitowa skała. ;)
Zgłaszam się. :D
rotfl
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Jak to zobaczyłam, to uniósł się taki lekki duch alfreda. rotfl
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Oczywiście z sympatii. Z tego samego powodu Serb nie gra u mnie w finale rotfl , bodaj Szkot odprawia go do domu.
Pierwsza runda to tak " po uważaniu" - dodatkowo mój Excel zwariował i nie chciał powiększyć drabinki, a te literki takie malutkie w pierwszej rundzie :wink:.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Jak teraz patrzę na swoją drabinkę, to sama bym chciała wiedzieć, dlaczego tak ją wypełniłam. rotfl
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

W finale Nowak z wyrachowania ( nie trawię gościa choć doceniam umiejętności ) a Roger z serducha. Zawsze kibicowałem Petowi, Andre i Rogerowi aż strach pomyśleć co się stanie, gdy Federer zakończy karierę. :wink: Może JJ dorośnie rotfl .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Garść statystyk:

18 na 20 osób stawia na Novaka jako zwycięzcę.
Madox i Sebex wierzą w Rafałowe kolanko. ;)

Wszyscy jednomyślnie widzimy Novaka w finale.
Drugi finalista:

R. Nadal - 8
T. Berdych - 3
A. Murray - 8
S. Wawrinka - 1
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

Elf pisze:Garść statystyk:

18 na 20 osób stawia na Novaka jako zwycięzcę.
Madox i Sebex wierzą w Rafałowe kolanko. ;)

Wszyscy jednomyślnie widzimy Novaka w finale.
Drugi półfinalista finalista:

R. Nadal - 8
T. Berdych - 3
A. Murray - 8
S. Wawrinka - 1
:wink:

Tym razem już tak daleko Staśka nie ciągnąłem, chociaż wciąż wierzę, że musi zacząć grać :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak głosowaliśmy i dlaczego?

No bo wujek Toni powiedział, że Rafa jest blisko 100% formy, a IW i Miami się nie wygrywa :wink: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Wróć do „Liga typerów”