Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Aha, czyli będzie TF? ;)
No to pora...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

I już po Turnieju....

Przede wszystkim serdeczne podziękowania należą się dla Iamtheway za podjęcie trudów organizacji Deblowego TF. :!:brv:!: Wszystko przebiegało sprawnie bez żadnych zakłóceń. Turniej był zorganizowany "na bogato" dla każdego welcome pack z tenisowymi gadżetami oraz losowane nagrody dla wszystkich uczestników. Tutaj ukłony w stronę Strefy Tenisa :D za sponsoring.

Szczególne wyrazy uznania pragnę przekazać dla Kolegów, którzy przyjechali na Turniej z innych miast Polski. Bardzo fajnie było Was widzieć :::yay::: pomimo, że okazały Puchar opuścił Wawę - brawo dla TomPL :::no.I::: .

Dla mnie sukcesem był awans do czołowej czwórki, w porównaniu z ostatnim Deblowym TF zanotowałem tutaj postęp.

Dziękuję i do zobaczenia!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i za odwagę spróbowania tej dziwnej odmiany tenisa jaką jest debel. :] Dzięki świetnej organizacji Iamtheway'a chyba wszystkim się podobało i każdy się nagrał po pachy - super. :::gd:::
A tak wyglądaliśmy tuż przed rozpoczęciem imprezy:
Obrazek
Jak ochłonę, to jutro będzie trochę więcej info i fotek...
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Clapton pisze:...Przede wszystkim serdeczne podziękowania należą się dla Iamtheway za podjęcie trudów organizacji Deblowego TF. :!:brv:!: Wszystko przebiegało sprawnie bez żadnych zakłóceń. Turniej był zorganizowany "na bogato" dla każdego welcome pack z tenisowymi gadżetami oraz losowane nagrody dla wszystkich uczestników. Tutaj ukłony w stronę Strefy Tenisa :D za sponsoring.
Pozostaje dołaczyć się do podziękowań.
Clapton pisze: Szczególne wyrazy uznania pragnę przekazać dla Kolegów, którzy przyjechali na Turniej z innych miast Polski. Bardzo fajnie było Was widzieć .
Nie ma sprawy :::gd::: , miałem "zostać do środy" ale sił nie stało.
Pozostaje dodać tylko, że była prawdziwie TF atmosfera gry, bez napinki ale walki dużo.
Udało mi się załapać do pierwszej piątki turnieju :::yay::: .
Yonex fan
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Ze swojej strony dziękuję wszystkim za fajną atmosferę, może dzięki Wam polubię debla O_O rotfl . IATW z Georgią ( bo przecież ktoś Go musiał prowadzić za rękę :wink: ) z niewielką :wink: pomocą Strefy Tenisa stworzyli fajną otoczkę pozakortową :) . Marek nie zagrał, skupił się tylko na organizacji, ale dzięki temu wszystko odbyło się sprawnie :::gd::: .

Jeśli chodzi o moje osiągnięcia, to uprzedzałem, że debel to nie moja bajka :D . Zająłem zaszczytne, ostatnie miejsce, nie wygrywając ani jednego meczu :::yay::: . Bez względu na wyniki grało się bardzo fajnie, żałuję tylko że nie dane mi było zagrać w parze z Tomem i Georgią, może wtedy miałbym szansę na jakąś wygraną :wink: .

Pierwsza runda grupowa grana była bez przewag, wszystko odbyło się tak szybko, że nawet się nie zmęczyłem. Miałem kilka niezłych zagrań, ale ogólnie nie byłem w stanie utrzymać dłuższych wymian z głębi prowadzonych w wolnym tempie, moja filozofia gry każe mi zaatakować z każdej wyższej piłki :D .

W drugiej rundzie było już zupełnie inaczej, graliśmy z przewagami i dało się to odczuć. Bardzo fajne, zacięte trzy mecze, przegrane co prawda ale w parze z Karjarem mieliśmy meczbola, którego zepsuł nam Lechu lobując w sam narożnik kortu (:] . To była moja jedyna szansa na wygranie czegokolwiek :wink: .
Graliśmy swoje mecze dłużej niż grupa mistrzowska, więc nie wiem jaki tam był poziom :D .
Najważniejsze dla mnie było to, że żaden z kolegów nie miał pretensji o proste błędy jakie mi się zdarzały, starali się udzielać deblowych rad, przez co z meczu na mecz grało mi się lepiej. Super grało mi się w parze z Karjarem, kilka akcji mieliśmy na całkiem przyzwoitym poziomie. Karol bardzo dużo widzi na korcie, zagrywa na spokojnie tam, gdzie nie ma przeciwnika. Ma bardzo fajny, dokładny 1HBH, którego mu trochę zazdraszczam :wink: .

Tak w ogóle moje słabe wyniki to wina golpa, który z meczu na mecz grał coraz lepiej i wyciągał czasem takie piłki, których wyciągnąć nie powinien :::gd::: . Swoje dołożył Lechu, który mieszał rakietami co gema i nie wiadomo było jak Mu grać i na jaką rakietę :D .

Na pocieszenie zostały mi same hot shoty, na 10 zepsutych piłek miałem jedną taką, że sam się dziwiłem że tak potrafię O_O . Oczywiście to czysty przypadek - słońce, wiatr i gorąca atmosfera sprawiły, że kilka razy mi fajnie zeszło :] .

Na koniec najważniejsze - nic mnie nie boli :::yay::: . To znaczy nie boli mnie łokieć, ramię ani bark czyli dobrze jest. Bo bolące plecy i stopa to już normalka, kto by się przejmował :twisted: .

Dzięki i do następnego !!! Nie zniechęciłem się do debla, a to już jakiś plus tego turnieju :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Clapton pisze:(...) okazały Puchar opuścił Wawę - brawo dla TomPL :::no.I::: .(...)
Komtur TomPL rządzi na całego! Brawo! :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:

Fajnie, gdyby ktoś wstawił wyniki meczów i końcową klasyfikację. :]
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:....Swoje dołożył Lechu, który mieszał rakietami co gema i nie wiadomo było jak Mu grać i na jaką rakietę :D .
Nic nie mieszał :rolleyes:, grałem raptem 3 packami: Vcore służył do gemów serwisowych, lżejszy E-Zone Xi lite do gry na siatce przy naszym podaniu, dociążony E-Zone Xi lite do odbioru Twojego wrednego :twisted: serwisu z niewiadomo jaką O_O rotacją.
scudetto pisze:...Na koniec najważniejsze - nic mnie nie boli :::yay::: .
Mnie bolało wszystko :::ER::: , gdyby nie tempomat to bym pewnie do chałupy nie dojechał.

Najlepsze, że w losowaniu upominków trafił mi się wibrastop Yonex'a, to musi coś znaczyć. :::scratchy:::

Świetna imprezka. :::gd:::
Yonex fan
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Dokumentacja turnieju.
Rozpiska na rundę eliminacyjną:
Obrazek
Jak widać, o wyjściu z grupy decydowały gemy...

Wyniki finałowe:
Obrazek
W obu grupach o kolejności znowu decydowały pojedyncze gemy O_O

I jeszcze kilka scenek rodzajowych.
Odprawa w przerwie między grami - w roli głównej Dyrektor turnieju - Iamtheway:
Obrazek

Bananowy raj, a Dyrektor ustala i zapisuje kto z kim ma (wy)grać:
Obrazek

Catering przyjechał! A Vivid niech żałuje :]
Obrazek

Jest jeszcze parę zdjęć z kortów, ale wymagają dobrego retuszu, a ja tu muszę jeszcze onuce wyprać i kałacha nasmarować...
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Ostatnie zdjęcie to już krajobraz po :] . Było na bogato - torby były pełne.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

No no Panowie i Pani gratulacje. Dobrze, że temperatura dopisywała :) .
Ja niestety totalnie zapomniałem o innych zobowiązaniach na sobotnie popołudnie, pomieszały mi się daty i nie mogłem nawet towarzysko podjechać :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Dziękuję wszystkim za przybycie i za stworzenie sympatycznej atmosfery na kortach. Gratulacje dla TomPL, na pewno patrząc jak gra debla można się sporo nauczyć, tylko trzeba mieć jeszcze taką czutkę w rękach. :) Dane mi z nim było zagrać w parze podczas poprzedniej ligi GPW, więc podejrzewałem że i tutaj nie zawiedzie. A wczoraj sporo się naoglądałem, więc pozwolę sobie na małe podsumowanie.

Brawo dla Claptona, widać po roku spory postęp, zwłaszcza w pierwszych meczach na świeżości wyciągał naprawdę niezłe piłki.
Georgia- wiadomo, solidna firma i moja podopieczna :wink: aczkolwiek w pierwszej fazie łatwo nie miała.
Karjar i Lechu67 od początku pokazali że nie lubią wstrzymywać ręki i prowadzili wymiany na sporej szybkości (dobrze że nie grałem bo pewnie bym nie nadążył O_O ) i mimo trudnej grupy, o awansie zadecydowały gemy.
Wwojtek po raz kolejny pokazał, że debel nie jest mu obcy i zameldował się w finałowej grupie i poprawił w niej lokatę.
Scudetto zaczął trochę chaotycznie i mimo, że zagrał chyba najwięcej jakichś efektownych akcji w stylu Watts to przeplatane to było sporą ilością błędów, widać było że jednak singiel jest mu bliższy. Za to w finałowej fazie załapał deblowego bakcyla i po zaciętości tamtych pojedynków widać było że nie odstaje od towarzystwa.
Na końcu, ale wcale nie ostatni- Golp, od początku bardzo pozytywne wrażenie, w końcu grał porządną rakietą (taką jak ja). Widać było że grywał trochę debli, bardzo ofensywnie usposobiony, byłem przekonany że pewnie wygra swoją grupę, a na pewno awansuje. Niestety w pierwszej i drugiej fazie zabrakło mu po jednym gemie do zwycięstwa, mam nadzieję że to go nie zniechęci.

Jeszcze raz dzięki za przybycie i miłe pogawędki, następnym razem pewnie i ja zagram.

Jeszcze raz dziękuję właścicielom Strefy Tenisa za upominki, dzięki temu nikt nie wyjechał z pustymi rękami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Georgia
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 wrz 2013, 12:54

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Mnie też bardzo się podobał turniej. Pomino ścisłego grona uczestników impreza jak najbardziej udana. Była chwila na rozmowę, wymianę "uprzejmości" ;) oraz komplementowanie gry przeciwników. Atmosfera super luźna, wręcz rodzinna. Iamtheway spisał się na 5 z +. Zadbał o świetną organizację, sponsora i profesjonalne podejście. Obiektywnie mówiąc - jestem pod wrażeniem :D Oczywiście specjalne podziękowania dla sponsora Strefy Tenisa! Jeżeli chodzi o poziom gry to jak zawsze wysoki i widowiskowy. Gratulacje dla TomaPL. Iamthway, poprosimy o fotki z dekoracji zwycięzcy.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Po powrocie z weekendowego pobytu w stolicy chciałem skrobnąć kilka słów o turnieju. Przede wszystkim największe podziękowania dla całej ósemki + organizatora, którzy stawili się w nieco mglisty poranek na kortach ProPlay. Bardzo miło było Was wszystkich widzieć i pogadać w naprawdę zacnej tenisowej atmosferze. iamtheway - przemyślana i bardzo sprawna organizacja poczynając od świetnych welcome packów, poprzez czujne i bezbłędne liczenie poszczególnych wyników aż po bogaty catering i miłą niespodziankę w postaci losowania dodatkowych nagród. I dziękuję również za towarzyszenie nam wszystkim przez cały turniej, na pewno wolałbyś jednak chwycić za rakietę i dołączyć do gry. ;) I jeszcze kilka przemyśleń typowo tenisowych:

- Dużym dla mnie doświadczeniem była gra pod zimnym balonem. Generalnie nie lubię grać pod balonami bo zimno, ciemno i wilgotno, a tu też nie brakowało takich "atrakcji". Ale zawsze "coś jest po coś" więc tym razem wykorzystałem sytuację by dobrze dobrać tenisową garderobę. Po kilku próbach różnych kombinacji koszulkowo-polarowo-bluzowych w końcu dobrałem optymalny trzyczęściowy zestaw i do końca dnia grałem już wygodnie oraz utrzymując optymalną ciepłotę. Krótko mówiąc polecam wszystkim grającym w turniejach takie przetarcie.

- TomPL: po raz kolejny mogę powiedzieć, że oglądanie niezwykle miękkiej techniki gry oraz bardzo mądre wykorzystywanie geometrii kortu w Twoim wykonaniu to po prostu tenisowa przyjemność. Gratulacje za zajęcie pierwszego miejsca i dziękuję również za rozegranie pozaturniejowego prawie-seta, pobiegaliśmy solidnie. :)

- Georgia: chylę czoła przed wyśmienitą techniką wolejową i bardzo skutecznymi, świetnymi również technicznie skrótami. Panie górą!

- scudetto: rzeczywiście do wstrzymywania ręki nie masz cierpliwości ale przy sprzyjających wiatrach można to przekuć w wielki atut i mnóstwo winnerów na korcie i koncie. :)

- golp: nooo, tutaj pochwały w stronę ofensywnego usposobienia i bardzo skutecznej gry na siatce! Czyściłeś bezbłędnie i świetnie wyczuwałeś odpowiednie momenty do wypadów na drugą połowę kortu co kończyło się winnerami.

Clapton: Dziękuję za aż dwukrotne skrzyżowanie rakiet po jednej stronie kortu, lata gry skutkują odpowiednim motywowaniem partnera w najlepszych momentach gemów, przynajmniej ja tak to odbierałem. :::gd:::

Lechu67 i karjar: nie mieliśmy okazji pograć, ale dzięki za przybycie, miło było się zobaczyć.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i do zobaczenia następnym razem!
8:7 40:15
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

A oto nasz Mistrz :priest:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Gratki dla Toma. :::gd::: Fajnie się ogląda zdjęcia. Widać, że impreza się udała. :) Szkoda, że nie udało mi się przyjechać. Ehhh, ale co tam. Pewnie i tak najbardziej swojej absencji żałuje Vivid. rotfl Łączę się w bólu. :::cook:::
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

wwojtek pisze:- TomPL: po raz kolejny mogę powiedzieć, że oglądanie niezwykle miękkiej techniki gry oraz bardzo mądre wykorzystywanie geometrii kortu w Twoim wykonaniu to po prostu tenisowa przyjemność.
Ja zauważyłem, że poziom przyjemności zmienia się w zależności od tego po której stronie siatki się stoi. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

wyczesany pisze:
wwojtek pisze:- TomPL: po raz kolejny mogę powiedzieć, że oglądanie niezwykle miękkiej techniki gry oraz bardzo mądre wykorzystywanie geometrii kortu w Twoim wykonaniu to po prostu tenisowa przyjemność.
Ja zauważyłem, że poziom przyjemności zmienia się w zależności od tego po której stronie siatki się stoi. :D
Zgadzam się :] . Poziom masochizmu z tych "przyjemności" wynikający staram się co tydzień poprawić :tired: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Wielkie brawa dla IATW za organizację świetnego turnieju (z tego co czytam, co sam widziałem i co słyszałem na kortach ProPlay). Startowe i pula nagród w Warszawie....no, panie... toż to chyba nawet hokejowy Wrocław z zazdrością spogląda... :D.

Gratulacje dla Toma! Mistrz jest tylko jeden :::gd::: , choć osobiście stawiałem na płeć piękną. Najwyraźniej Georgia okazała Wam zbyt dużo (słynnej!) stołecznej gościnności :D .

Mam tylko jedną uwagę krytyczną, skierowaną bezpośrednio do uczestników. Byliście tak pazerni na grę, żeście biednego Marka przez bite 5 czy 6 godzin na kort nawet na chwilę nie wpuścili O_O . Chłopak był tak głodny gry, że jak mnie zobaczył, to zwidziało mu się, że ja wytrzymam jego tempo gry i specjalnie czekał na mnie do godziny 19, aż skończyłem mecz ligowy, by coś tam poprzebijać jeszcze. Dzięki Marku, było miło jak zwykle!

Świetna impreza, aż miło było być rezerwowym :D . Ale teraz wracajmy już do singli.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Artlight pisze:Świetna impreza, aż miło było być rezerwowym :D .
Wiecznie rezerwowy ... trochę to przykre. ;)
Artlight pisze: Ale teraz wracajmy już do singli.
Słusznie. :]
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Artlight pisze:Wielkie brawa dla IATW za organizację świetnego turnieju (z tego co czytam, co sam widziałem i co słyszałem na kortach ProPlay). Startowe i pula nagród w Warszawie....no, panie... toż to chyba nawet hokejowy Wrocław z zazdrością spogląda... :D.
Zazdraszczam... że mnie nie było. :]
Brawo Marek, wiem ile to stresu i roboty. :::gd:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”