whoru
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 5 cze 2013, 20:31

Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

Witam.

Poszukuję nowego naciągu do w/w rakiety. Swoją grę oceniam na 3.0/3.5 NTRP (gra bardzo dynamiczna). Zależy mi na dużej rotacji (szczególnie topspinowej) oraz kontroli piłki. Ostatnio korzystałem z Yonex Poly Tour Spin na 23kg. Naciąg się spisał, ale wypróbowałbym z chęcią coś innego.

Za wszelką pomoc jestem bardzo wdzięczny. :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

Naciąg dobiera się w głównej mierze pod styl gry, a nie rakietę, napisz coś więcej o swojej grze.

Wstępnie poleciłbym MSV Focus Hex (może być z nowych zmiękczonych serii) 1,20-1,25mm.
Prezes fanklubu Staśka :D
whoru
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 5 cze 2013, 20:31

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

Styl gry: z głębi kortu grany topspinowy forehand do końcowej linii (częściej po linii niż cross), płaski oburęczny backhand (najczęściej cross pod grę kątową), częste skróty (mocna rotacja wsteczna). W żadnym wypadku serwis-volley.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

whoru pisze:/.../, ale wypróbowałbym z chęcią coś innego.
Coś tu pewnie dla siebie znajdziesz ...
Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, 13:42 przez Smyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

Kanciasty co-poliester w średnicy 1,25mm. Jest ich multum na rynku. Musiałbyś dorzucić czego oczekujesz w porównaniu do Yonex Poly Tour Spina.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
whoru
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 5 cze 2013, 20:31

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

El Diablo pisze: Musiałbyś dorzucić czego oczekujesz w porównaniu do Yonex Poly Tour Spina.
Oczekuję praktycznie tego samego co po Yonex'ie, może ciut więcej mocy, bo czasami ręka usycha, a piłkę ślimak wyprzedza. :P Po prostu nie miałem możliwości próbowania różnych naciągów, stąd moja ciekawość zakupu czegoś "nowego".
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Naciąg do Dunlop Biomimetic 500 NTRP3.0+

whoru pisze:
El Diablo pisze: Musiałbyś dorzucić czego oczekujesz w porównaniu do Yonex Poly Tour Spina.
Oczekuję praktycznie tego samego co po Yonex'ie, może ciut więcej mocy, bo czasami ręka usycha, a piłkę ślimak wyprzedza. :P Po prostu nie miałem możliwości próbowania różnych naciągów, stąd moja ciekawość zakupu czegoś "nowego".
No to polecam spróbować to co mam w podpisie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Naciągi”