Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Piłka Nożna - sezon 2014/15

Sezon się skończył, czas otworzyć nowy temat. Na sam początek po mistrzostwach mocno ruszy zapewne karuzela transferowa.
Za oficjalną stroną Barcelony:
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... uis-suarez

Doszli do porozumienia z Liverpoolem. Pozostaje jeszcze tylko kwestia testów medycznych co powinno być formalnością (o ile nie badają psychiki rotfl ). Oby tylko w kontrakcie była zapisana wysoka kara za gryzienie przeciwników, to wtedy będziemy mieli z Luisa pożytek.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Psychika jak psychika, zdecydowanie powinni w tym przypadku zbadać uzębienie :D . Ja tam się cieszę, może Liverpool dokona 1-2 sensownych wzmocnień w miejsce gryzonia :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Chelsea - przybyli: Diego Costa, Cesc Fabregas, Thibaut Courtais (powrót z wypożyczenia)
odeszli: David Luiz, Eto'o, Frank Lampard

Arsenal - przybyli :Alexis Sanchez,

Liverpool przybyli : Adam Lallana, Ricky Lambert ( co poważnie zubaża Świętych :/ )
odszedł : Luis Suarez

Do United dołączyli Ander Herrera i Luke Shaw, który zastąpi na lewej obronie Evrę. Co dalej - to się zobaczy.
Dziś VanGaal objął drużynę. Powodzenia. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jakuboto pisze: Oby tylko w kontrakcie była zapisana wysoka kara za gryzienie przeciwników, to wtedy będziemy mieli z Luisa pożytek.
3.8 mln euro :D. Ładny napad w Barcelonie : Gryzoń, Karzeł i Delfin rotfl . Z Realu zapewne odejdzie Di Maria, Khedira, Casemiro, Morata i Iker. Przyjdzie Kroos, James i Keylor Navas ? Mam nadzieję, że Falcao będzie grał w bieli.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Majorka pisze:Chelsea - przybyli: Diego Costa, Cesc Fabregas, Thibaut Courtais (powrót z wypożyczenia)
I już Filipe Luis również w Chelsea. Oj mocny zespół się kroi mi tutaj na przyszły sezon. W PL pewnie pozamiatają, w Lidze Mistrzów może być już różnie.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Meczu nie oglądam, mam lepsze rzeczy do roboty, ale podobno Mistrz tego pięknego kraju dzielnie stawia opór jakiemuś niezłemu klubowi z okolic wysp brytyjskich przegrywając na razie tylko 0:1 O_O . Oby tylko nie popełnić błędu Brazylii i wstydu nie będzie. :]
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Mistrz Polski ledwo zremisował, w doliczonym czasie, na własnym stadionie, z jakimiś półamatorami. :lol:
A przed meczem stołeczni kopacze wypowiadali się jak to trzeba zagrać, zaliczyć i myśleć o kolejnej rundzie. Chyba wypada zapytać rundzie czego? ... :::jezor:::
Ale przynajmniej w końcu już i komentatorzy mieli dość i powiedzieli na wizji, że naszych drużyn klubowych lub reprezentacji to już nikt się w Europie nie obawia, brawo za szczerość :::gd::: , szkoda, że tak późno. :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ja uważam, że wynik dla tych z L-ką na koszulkach jest dobry, wciąż zachowują szansę na awans, czyli nadal są w grze. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Clapton pisze:Ja uważam, że wynik dla tych z L-ką na koszulkach jest dobry, wciąż zachowują szansę na awans, czyli nadal są w grze. :wink:
Nikt rozsądny, czy nikt kto nie jest wiernym fanem, nie ma złudzeń, że ktoś od nas LM wygra, czy nawet z grupy wyjdzie, albo do niej niech choć wejdzie ...
Ale tu chodzi o to, że jak się jest na afiszu profesjonalną drużyną to się takie mecze drugim składem co najmniej remisuje. A oni jak rozumiem pierwszym ledwo dali radę wyjść na remis i to ze wskazaniem, bo oni muszą na wyjeździe teraz wygrać lub zremisować minimum 2-2 by wejść. Do tego te wypowiedzi przed meczem. Miało być "straszno", wyszło "śmieszno". ;)
Przed meczem nie ma co się tak wypowiadać, nie chodzi o sam PR czy o jakieś "zasady". Chodzi o zwykłe własne bezpieczeństwo, bo jak się noga powinie to już inny odbiór.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Dobrze, że prawie meczu nie oglądałem (ostatnie 10 minut), bo bym zniszczył telewizor :tired: . Dramat.

I tak sądzę, że Legia wygra na wyjeździe, ale wstyd na całą Europę jest. :/
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Już nie pamiętam który to zawodnik Legii, ale wypowiadał się bardzo odważnie. "Jedziemy w roli faworyta, coś tam coś tam, no ale rywala szanować trzeba". W tym tonie. Tak właśnie czekałem, czy w ogóle okaże jakikolwiek szacunek, bo z wypowiedzi wynikało, że idą na pewniaka. Była to wypowiedź jak się ledwo co chyba zameldowali w tym ośrodku, co chyba nawet Hiszpanie na EURO byli.

Toni Kroos w Realu Madryt. Oficjalnie, nie żadne debilne spekulacje "dziennikarzy sportowych". Super transfer moim zdaniem. Na pewno na starcie lepszy niż Illara...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ja widziałem w którymś sportowym Polsacie wypowiedzi kilku zawodników Legii. Nikt z nich oczywiście nie mówił per kelnerzy, leszcze itd., ale generalnie przekaz był - to się wygra, to nie problem, gra się od 3-ciej rundy.
Wystarczyło powiedzieć, że solidny przeciwnik i potem już by tak łyso nie było. ;)

Nie oglądałem tego meczu w całości, oglądałem chyba od 80 minuty. Kiepsko to wyglądało. Najbardziej jednak rozczuliła mnie szczera irytacja na granicy nawet frustracji w wykonaniu obu komentatorów. :D
W sumie pierwszy raz w życiu słyszałem taką szczerą jazdę pod adresem ligi i reprezentacji.
Może to też jest jakaś metoda? Jak widać stado baranów skandujące "Polacy nic się nie stało!" do refleksji nie zmusza.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Dzisiaj kolejne popisy polskich klubów w europejskich pucharach :D . Minimalna porażka Lecha w Estonii stawiająca Kolejorza w roli zdecydowanego faworyta w rewanżu rotfl . No i w końcu zwycięstwo - Ruch pokonał u siebie zawsze groźny na wyjazdach klub z Liechtensteinu 3:2 :::yay::: .
Panowie i panie, w rewanżach to my dopiero damy czadu :twisted: rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Morata za 20 mln euro w Juve :] . To jak sprzedać piasek na pustyni. Dobry mecz Pogoni, jak zwykle dobre otwarcie sezonu :::gd::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

A kiedy zaczynamy? :D

Liga Mistrzów
Losowanie fazy grupowej - 28.08
Pierwsze mecze w grupach - 16-17. 09
Finał Ligi Mistrzów - 6.06 Berlin

Anglia
Tarcza Dobroczynności- 10.08
Pierwsza kolejka - 16.08

Hiszpania
Superpuchar Hiszpanii- 16.08
Pierwsza kolejka - 23.08

Niemcy
Superpuchar Niemiec - 13.08
Pierwsza kolejka - 22.08

Okienko transferowe - jak co roku - zamyka się 31 sierpnia o północy. Jak na razie szeroko otwarte. :wink:
Toni Kroos , James Rodriguez w Realu Madryt. James za jakąś obłędną kwotę.. Już miałam wstawić emotkę "szok" - ale przecież tak naprawdę wcale się nie dziwię.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Pogoń niszczy! 4:1 ze Śląskiem to już coś.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Legia 4 : 1 Celtic :::yay::: . Ale ja nie rozumiem czemu strzelał drugiego karnego Vrdoljak a nie np. Radovic? Radovic najlepszy zawodnik na boisku. Dobrze, że postrzelali goli bo przy 2:1 i zmarnowanym karnym się bałem, że to się w rewanżu może zemścić ...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Do boju Legia Warszawa! Dwie bramki Radovic, dwie bramki Kosecki i Legia ma Mistrza .... :::yay::: :::yay::: :::yay:::

Szkoda karnych, ale jak ktoś mi dzisiaj rano napisał "nie bądź pazerny". Brawo. Teraz trzeba jeszcze w Szkocji nie dać się stłamsić. (:]
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Obiektyw pisze:... ale jak ktoś mi dzisiaj rano napisał "nie bądź pazerny".
;)

4:1 to dobra zaliczka. Ale może nie na klub z Polski ... :(
Niemniej uważam, że spokojnie mogą uzyskać awans. Chyba najgorszy scenariusz w rewanżu to 0-2 po pierwszych 45 minutach. Wtedy może być problem, bo 0-3 już premiuje Celtów.
Mnie się wydaje, że plan minimum to najważniejsze by jak najdłużej utrzymać wynik 0-0 lub 0-1.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Idealnym scenariuszem byłoby wpakowanie jednej bramy. To by Szkotów ostudziło.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Inne sporty”