Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Wygrałem jeden mecz, drugi pewnie wpisywałem o tej porze o której ty oglądałeś mecz. :D Poprawię w niedzielę :!:

Już popoprawiane - wyniki są aktualne.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Kolejny mecz za nami - grałem na korcie poprzedni raz 1 miesiąc i 2 dni temu. Biorąc to pod uwagę sama gra pozbawiona regularności nie była jednak koszmarna. Powiem więcej, zakładając że w sezonie mam zamiar zniwelować kilkunastokrotną obecnie przewagę Drivera w ilości treningów, wyniki powinny odrobinę się poprawić.
Dziś:
6:2 6:2 6:2 6:0
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
oranjeck
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 6 mar 2009, 09:07
Lokalizacja: Kielce

Re: f1driver vs PitS

PitS pisze:Dziś:
6:2 6:2 6:2 6:0
Jak na miesiąc przerwy i biorąc pod uwagę intensywność treningów kierowcyf1 - według mnie nie było tak źle :D Ale pewnie lepiej zrozumiem Twoje odczucia, kiedy to Ty odeślesz mnie z takim wynikiem (jeżeli w ogóle ugram choć po gemie na seta) :lol: Choć z drugiej strony patrząc, nie wiem czy gra ze mną przyniesie Ci - oprócz oczywistej poprawy samopoczucia jakieś inne wymierne korzyści. Patrząc na f1drivera, odnoszę wrażenie że szykuje się na jakieś poważniejsze granie.
PS. Nie wiem jak u Ciebie z pracą (godzinowo), ale można by było wyskoczyć na "parę uderzeń" w przyszłym tygodniu. Muszę od kogoś takiego jak Ty podpatrzeć pewne uderzenia i zachowania - braki techniczne, jak to u rekreacyjnego samouka pewnie są duże.
pzdr
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Obaj traktujemy tenis bardzo poważnie. Jednak z charakteru naszych zajęć pozatenisowych wynika że zimą nasze możliwości się rozmijają, on ma więcej czasu, ja mam embargo finansowe. :D Nie widzę żadnych przeszkód do spotkania się przy ściance (jak pogoda wreszcie pozwoli) czy zagrania jakiegoś meczyku (tudzież poodbijania po prostu).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
f1driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:14
Lokalizacja: Kielce

Re: f1driver vs PitS

oranjeck pisze: Patrząc na f1drivera, odnoszę wrażenie że szykuje się na jakieś poważniejsze granie.
Nic z tych rzeczy. Gram systematycznie 3 razy w tygodniu bo sprawia mi to wielką frajdę. Chyba źle zrozumiałeś PitS-a, że ja niby trenuję :) Ja tylko grywam rekreacyjne meczyki z kolegami i do tego mój poziom jest też czysto rekreacyjny. :)
NTRP - nieznane...
F1... wyścig ze śmiercią...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Nie no masz rację, Ty nie trenujesz, Ty "rozpoznajesz walką"* :D

* - rozpoznanie walką - podstawowe pojęcie do przyswojenia dla studentów 4 roku studiów, do czasu upadku studium wojskowego na uczelniach :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
oranjeck
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 6 mar 2009, 09:07
Lokalizacja: Kielce

Re: f1driver vs PitS

f1driver pisze: Ja tylko grywam rekreacyjne meczyki z kolegami i do tego mój poziom jest też czysto rekreacyjny. :)
No nie - co za skromność, ogrywasz regularnie PitS-a, którego poziom to 3,5 i określasz swój poziom na rekreacyjny??? A tak poważnie to ile masz - 4,5 czy więcej? Do tej pory to uważałem, że to ja reprezentuję poziom rekreacyjny - ale teraz to już zgłupiałem :([ Może Ty PitS mi to wytłumaczysz - tylko nie pisz że też jesteś graczem rekreacyjnym :mrgreen: bo dla mnie braknie skali :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

PitS ma solidną blokadę gdy gra na punkty... polecam wątki:
viewtopic.php?f=28&t=2149
viewtopic.php?f=28&t=2150
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: f1driver vs PitS

Jak z nim grałem, to nie widziałem żadnej blokady gry na punkty (albo po prostu widział, że nie stanowię dla Niego żadnego zagrożenia i był wyluzowany). Jak to mówi sam PitS. F1driver gra o wiele, wiele więcej. PitS raz na miesiąc 2h, a Driver 24h. Ścianka nigdy nie da tego co 6 godzin gry w ciągu tygodnia z przeciwnikiem. Do tego dochodzą warunki jakie panują pod tym balonem, pod którym grają, a gra się tam fatalnie. F1driver gra znacznie więcej, więc mógł się nieco przyzwyczaić do warunków tam panujących, a osoba która gra na takim obiekcie raz na miesiąc ma większy dyskomfort.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

jaccol55 pisze:Jak z nim grałem, to nie widziałem żadnej blokady gry na punkty (albo po prostu widział, że nie stanowię dla Niego żadnego zagrożenia i był wyluzowany).
Podejrzewam że miał też sporą przewagę fizyczną... ja obok niego to prawdziwy Władca Pierścieni tj. Legolas i Gimli :lol:
jaccol55 pisze:F1driver gra o wiele, wiele więcej. PitS raz na miesiąc 2h, a Driver 24h. Ścianka nigdy nie da tego co 6 godzin gry w ciągu tygodnia z przeciwnikiem. Do tego dochodzą warunki jakie panują pod tym balonem, pod którym grają, a gra się tam fatalnie. F1driver gra znacznie więcej, więc mógł się nieco przyzwyczaić do warunków tam panujących, a osoba która gra na takim obiekcie raz na miesiąc ma większy dyskomfort.
Wiadomo że ogranie to podstawa... Ja teraz dzień w dzień spędzam kilka godzin na poszukiwaniach i skanowaniu literatury do magisterki... fajnie bo siedzę przy okazji na forum ale z drugiej strony gram bardzo niewiele (ostatnia gra w lutym chyba).
jaccol55 pisze:...a osoba która gra na takim obiekcie raz na miesiąc ma większy dyskomfort.
A co powiesz jak ktoś grał dokładnie 2 razy pod balonem? ;) Ja gram tylko na hali... w mojej okolicy nie ma balonów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

jaccol55 pisze:Ja grałem raz i w zupełności mi wystarczy, jednak zdaję sobie sprawę, że nie każdy balon wygląda tak jak ten kielecki. Ja też gram tylko na hali i zazwyczaj, raz, czasami dwa razy na miesiąc, bo często są zawody w weekend, a w inne dni jest zajęta.
Znam ten ból niestety... próbuję coś wykombinować na sobotę (4 kwietnia) i piątek (10 kwietnia) ale ciężko to idzie... a muszę to robić ze sporym wyprzedzeniem bo wszystko jest rezerwowane...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

jaccol55 pisze:Jak z nim grałem, to nie widziałem żadnej blokady gry na punkty (albo po prostu widział, że nie stanowię dla Niego żadnego zagrożenia i był wyluzowany).
A widzisz, z aktorstwa piątka 8)
jaccol55 pisze:
El Diablo pisze:Podejrzewam że miał też sporą przewagę fizyczną...
No tak, 20 cm.
Podobnie jak f1driver nade mną :D 8) 20.......kg ? :([ (To żarcik taki, postawny jest facet - prawda ? - ale chyba przesadziłem)
Ale muszę o koledze napisać teraz na poważnie. Co jest najważniejsze w grze z przeciwnikiem ? Skuteczność !!!
Oglądaliście filmiki z prośbą o ocenę NTRP pewnego Amerykanina (Jakie to NTRP)? Technika niespecjalna ale przegląd sytuacji i utrzymywanie gry rewelacyjne. Mój rywal ma tak samo z tym że ma lepszą technikę. Będę dodawał słowa otuchy ludziom którzy na TF-ie będą go mieli na ścieżce, będą im potrzebne.
oranjeck pisze:Ostatnio doznałem szoku - grałem u nas na hali ROKO raptem trzy razy, a tutaj wczoraj dostaję SMS od tego gościa z informacją kiedy i w jakich godzinach jest wolny kort (w piątek i sobotę). Nie wiem czy tak jest wszędzie, czy tylko u nas? Może PitS lub f1driver coś wiedzą o takich praktykach np. pod balonem na Politechnice czy na Tęczy w Kielcach? Bardzo pożyteczna rzecz.
Standardowa procedura na tym obiekcie. Też dostałem tego SMS-a, po prostu facet szanuje swoją inwestycję i nie lubi jak stoi "nieobłożona".
Niestety z racji małej ilości obiektów, ceny w Kielcach (zimowe) biją średnią krajową na łeb (70zł za godzinkę to jednak sporo), więc w obliczu nadchodzącego sezonu otwartego jak i meczu piłki nożnej obłożenie hali spada w ten weekend.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Wczoraj pierwszy nasz meczyk w tym sezonie na kortach na zewnątrz. Mocno dokuczał wiatr, spora poprawkę trzeba było brać przy zmianach stron.
Z pozytywów, b.mało niewymuszonych błędów, przyzwoita kondycja, mocne i pewne returny.
Wynik: 6:3 6:0 6:2 i 4:?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Dziś kolejny mecz.
Zacząłem źle .... nieprawda, ja zacząłem dobrze, to rywal zaczął fantastycznie.
3:0 i zastanawiałem się czy coś urwę. Ale że to jednak człowiek, więc za chwilkę było 3:3 i ja uciekłem na 4:3 by dojechać tego seta na 6:4 dla mnie.
Kolejny znów on zaczął fantastycznie 3:0, potem ugraliśmy po trzy gemy i druga partia dla drivera 6:3.
Trzecia to kopia drugiej, znów odjazd na 3:0 i dowiezienie tej przewagi do końca.

Wynik:
4:6 6:3 6:3

Mecz najlepszy jaki zagraliśmy od końca zeszłego sezonu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: f1driver vs PitS

Ewidentnie On za dużo "dowozi". Załatw Mu mechaników BMW Sauber to już nic nie dowiezie :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Dziś kolejny meczyk, który o dziwo to ja lepiej zacząłem.
Najpierw dwa moje gemy, ogólna radość i trzy kolejne rywala. Trochę dyscypliny w grze i pracy i pierwszy set mój do 3.
Drugi również zacząłem dobrze ale kolejne 4 gemy dla drivera. Potem ja trochę podciągnąłem na 3:4 i kolejno 3:5, 4:5, 4:6, set przegrany.
Końcówka jednak mnie wypompowała i zanim się pozbierałem znów przegrywałem 4:1. Jakoś dogoniłem na 6:6 i o wyniku miał rozstrzygnąć tajbrek.
Tu już nie miałem sił po szaleńczym pościgu i poległem 3:7.

3:6 6:4 7:6 (3)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

Wątek mi się zakurzył!
2 godzinki gry i tylko 3 sety! Nareszcie! Gramy jak tenisiści a nie w drugiej piłce pierduuuuuttt.
6:4 6:3 4:6
Ugrałem seta! Może ugram dwa (jak go postrzelę w nogę :wink: ).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: f1driver vs PitS

6:4 6:4
No super po prostu. Zaczynam od 2:0 a potem ... bez komentarza.
Drugi set zaczynam od 3:0 i efekt ten sam.
Świetny początek sezonu nie ma co!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: f1driver vs PitS

Jeżeli to nie jest tajemnica to gdzie grywacie??? Chętnie bym podpatrzył :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: f1driver vs PitS

PitS pisze:6:4 6:4
No super po prostu. Zaczynam od 2:0 a potem ... bez komentarza.
Drugi set zaczynam od 3:0 i efekt ten sam.
Świetny początek sezonu nie ma co!
Miałem dzisiaj dokładnie tak samo. Drugi i trzeci set zaczynam od 2:0 dla mnie, po czym przegrałem 4 i 5 kolejnych gemów. Tyle, że u mnie to nie tylko początek sezonu, tylko taka norma :discon: :)
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”