Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

lottosale pisze:
stofler pisze:
lottosale pisze:Brawo chłopie...
Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Wspolczuc to należy Tobie. Wszyscy na około robią sobie tu z Ciebie jaja, a Ty jesteś alby mało lotny i tego nie zauważasz, albo widocznie rola klauna Ci odpowiada.
Spokojnie, nigdy nie podejrzewałem cię o zrozumienie przekazu, jaki oferuję na tym forum. Możesz obrażać mnie dalej, nie pogniewam się. :::cheese:::
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze: Spokojnie, nigdy nie podejrzewałem cię o zrozumienie przekazu, jaki oferuję na tym forum. Możesz obrażać mnie dalej, nie pogniewam się. :::cheese:::
Jesteś zatem chyba jedyną osobą, która widzi "ukryty przekaz" w poziomie głupoty, który sobą na tym forum reprezentujesz. W codziennym życiu takich ludzi po prostu eliminuje się ze swojego otoczenia. Problem forum jest niestety taki, że Ciebie wyeliminować się nie da. Można tylko ignorować.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

rafbat pisze:
stofler pisze: Spokojnie, nigdy nie podejrzewałem cię o zrozumienie przekazu, jaki oferuję na tym forum. Możesz obrażać mnie dalej, nie pogniewam się. :::cheese:::
Jesteś zatem chyba jedyną osobą, która widzi "ukryty przekaz" w poziomie głupoty, który sobą na tym forum reprezentujesz.
Kolejny "mądry". rotfl Nie oceniaj, skup się raczej na diagnozie własnej osobowości i poziomie inteligencji. Jednak nazywanie kogoś <głupim> bez rzeczowej argumentacji nie świadczy o tobie dobrze. :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Nick Kyrgios

Forum internetowe nie jest miejscem do oceniania się nawzajem personalnie mam na myśli uczestników dyskusji , co innego oceniać tenisistów skoro jest to forum tenisowe. I dziwi mnie że Adminy przymykają na to oko , ale co maja robić skoro większość takich uczestników opanowała to forum zblatowała się i przypomina struktury kibolskie zresztą sympatia do Kyrgiosa niepokornego tenisisty potwierdzała by tą tezę ? ale może się mylę ?? i to jest tylko takie moje wrażenie :D
Co do Nicka Kyrgiosa to dla mnie też jest pajacem , bo zachowuje się na korcie czasami skandalicznie jak wypinanie się tyłem ( częścią ciała) do przeciwnika chcąc go ośmieszyć O_O o czym to świadczy i inteligencji :rolleyes:
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze: Kolejny "mądry". rotfl Nie oceniaj, skup się raczej na diagnozie własnej osobowości i poziomie inteligencji. Jednak nazywanie kogoś <głupim> bez rzeczowej argumentacji nie świadczy o tobie dobrze. :::scratchy:::
Zwroty typu "Tobie" czy "Ciebie" piszemy z dużej litery, z szacunku oraz dla zachowania netykiety. Inteligentny człowiek powinien akurat to wiedzieć, więc morał dopowiedz sobie sam. :)

Nie muszę nikomu niczego udowadniać. Część osób z tego forum, będąca faktyczną częścią forum, a nie częścią błazenady (patrz - stofler) mnie poznała. Tobie również polecam udać się któregoś razu na TF, poznać ludzi, porozmawiać. Ciekaw jestem, czy te idiotyzmy, które głosisz tutaj, tak samo chętnie wygłaszasz w realu. Coś mi się wydaje, że mamy styczność z typem frustrata, który próbuje się dowartościować w internecie. O jakim Ty poziomie w ogóle mówisz? ;) Uważasz, że to, co tu prezentujesz to jest jakiś poziom? Nie ma jednego tematu na tym forum, gdzie "broniąc" swoich racji nie zaczynasz atakować innych, bo Twoja racja to jedyna słuszna racja. Osobiście nie podejmuje z Tobą żadnej polemiki, bo - w mojej opinii, jesteś po prostu zbyt głupi, ograniczony, żeby móc zrozumieć, że inni ludzie mogą mieć inny punkt widzenia, a akceptowanie go, czy chociażby akceptowanie jego istnienia to również forma pewnej mądrości, której u Ciebie absolutnie nie dostrzegam. Niestety, tak jak wyżej wspomniałem, też masz prawo tu być i sobie bądź. A że każdy zdążył Cię tu już poznać to inna sprawa ;)

Twoją arogancję byłbym w stanie zrozumieć jeszcze wtedy, gdybyś faktycznie miał jakąś wiedzę w dziedzinie, o której próbujesz dyskutować. Tenisowej czy nawet ogólno-sportowej merytoryki u Ciebie jednak nie zauważyłem. "Ja mam rację i koniec, a jak ktoś myśli inaczej to jest głupi" - do tego się sprowadza każdy podejmowany przez Ciebie temat. Mam też niezaprzeczalną pewność, że na TFie również Ciebie, o Panie inteligencie, nigdy nie zobaczymy, z prostej przyczyny. Po tylu forumowych wybrykach mi na Twoim miejscu byłoby po prostu wstyd. A jeśli wstydu nie odczuwasz to tym gorzej :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nick Kyrgios

Wracając do tematu, parafrazując klasyka - Kyrgios wybitnym pajacem jest.
Nie zmienia to jednak faktu, że jest to gość przewyższający możliwościami, umiejętnościami cały obecny "next gen". Monfilsem się zachwycaliśmy, ale Kyrgios to jednak ktoś więcej. Pewnie sporo by mógł, pewnie niewiele z tego wyjdzie. Większość razi chyba bardziej jego zachowanie "okołokortowe" - brak szacunku dla kibiców, rywali, etc. Mojego szacunku nigdy nie zdobędzie, a że mogę zachwycać się czasami prezentowanym przez niego tenisem to już inna kwestia.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

rafbat pisze:
stofler pisze: Kolejny "mądry". rotfl Nie oceniaj, skup się raczej na diagnozie własnej osobowości i poziomie inteligencji. Jednak nazywanie kogoś <głupim> bez rzeczowej argumentacji nie świadczy o tobie dobrze. :::scratchy:::
Zwroty typu "Tobie" czy "Ciebie" piszemy z dużej litery, z szacunku...
Ta... z szacunku.
rafbat pisze: ...częścią błazenady (patrz - stofler),
...te idiotyzmy, które głosisz tutaj,
...mamy styczność z typem frustrata, który próbuje się dowartościować w internecie.
...Uważasz, że to, co tu prezentujesz to jest jakiś poziom?
...w mojej opinii, jesteś po prostu zbyt głupi, ograniczony,
...forma pewnej mądrości, której u Ciebie absolutnie nie dostrzegam.
...Twoją arogancję byłbym w stanie zrozumieć jeszcze wtedy, gdybyś faktycznie miał jakąś wiedzę w dziedzinie, o której próbujesz dyskutować. ...Tenisowej czy nawet ogólno-sportowej merytoryki u Ciebie jednak nie zauważyłem.
Brawo inteligencie!
rafbat pisze: Nie muszę nikomu niczego udowadniać.
Nie musisz. Wszystko widać w twoich komentarzach. :::moron:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

Kolejny post nie na temat = ban!
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Gary pisze:Kolejny post nie na temat = ban!
Ale dla kogo?
Przypominam, że właśnie zostałem mocno "wypunktowany" przez użytkownika rafbat. Nie było to miłe. :(
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Nick Kyrgios

Gary pisze:Kolejny post nie na temat = ban!
Czasami jednak kocham Władzuchnę :).
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
Gary pisze:Kolejny post nie na temat = ban!
Ale dla kogo?
Przypominam, że właśnie zostałem mocno "wypunktowany" przez użytkownika rafbat. Nie było to miłe. :(
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Może zmień ton swoich postów, a nie się teraz żalisz. Wróć, przecież Ty lubisz prowokować na każdym kroku...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Gary pisze:Kolejny post nie na temat = ban!
Rozumiem intencję. Można dyskutować czy jest słuszna ale jedno jest pewne - interpretacja co jest komentarzem na temat a co nie jest będzie bardzo trudna. Poza tym czy nie dojdzie do oszpecenia forum poprzez jałowe i nudne wpisy? Vivid będzie niepocieszony, to pewne.
Nawet ostatni komentarz Marcina_L jest przecież daleki od tematu wątku... :::scratchy:::
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Zachwycam się talentem i umiejętnościami. Kangurze kicanie (zwane w tym przypadku pajacowaniem) wzbudza we mnie dość szeroki wachlarz emocji, ale zachwyt jego częścią składową jednak nie jest. Zatem choć z założenia zaliczam się do grona współczutych (przynajmniej tak mniemam), nie uważam bym zasłużyła na te pokłady empatii. Aczkolwiek dziękuję. Pierwiastek ludzki zawsze warto docenić. Nawet jeśli jest on podszyty dezaprobatą względem czyichś odczuć (mowa o tym kciuku skierowanym w dół).
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

mapi pisze:
stofler pisze:Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Zachwycam się talentem i umiejętnościami. Kangurze kicanie (zwane w tym przypadku pajacowaniem) wzbudza we mnie dość szeroki wachlarz emocji, ale zachwyt jego częścią składową jednak nie jest. Zatem choć z założenia zaliczam się do grona współczutych (przynajmniej tak mniemam), nie uważam bym zasłużyła na te pokłady empatii. Aczkolwiek dziękuję. Pierwiastek ludzki zawsze warto docenić. Nawet jeśli jest on podszyty dezaprobatą względem czyichś odczuć (mowa o tym kciuku skierowanym w dół).
Nie bądź taka delikatna. Po prostu nie mogę zrozumieć kibiców tenisa, którzy mogą patrzeć na grę tego "kogoś". Brak mi w tej chwili stosownego epitetu. Nawet jeśli ma talent a jego niektóre zagrania są mega fajne - jego zachowanie jest kompromitujące i dla mnie decydujące o skreśleniu jako sportowca, któremu należy się szacunek i zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Nick Kyrgios

Niektórzy po prostu oddzielają Kyrgiosa jako osobę uderzającą forehandy, backhandy itd. od "pajaca", który specyficznie zachowuje się na korcie i oczywiście poza nim. Jego gra może być ciekawa, dlatego ją oglądają, jako człowieka natomiast osobiście też go nie trawię. Wiem, co masz na myśli, Stofler, sportowiec powinien nie tylko dobrze grać, ale i zachowywać się fair play i nie odwalać takich różnych cyrków. Dlatego niektórzy mają takie podejście, jakie opisałam wyżej, a niektórym za ciężko to tak oddzielić tak jak Tobie.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Izzi pisze:Niektórzy po prostu oddzielają Kyrgiosa jako osobę uderzającą forehandy, backhandy itd. od "pajaca", który specyficznie zachowuje się na korcie i oczywiście poza nim. Jego gra może być ciekawa, dlatego ją oglądają, jako człowieka natomiast osobiście też go nie trawię. Wiem, co masz na myśli, Stofler, sportowiec powinien nie tylko dobrze grać, ale i zachowywać się fair play i nie odwalać takich różnych cyrków. Dlatego niektórzy mają takie podejście, jakie opisałam wyżej, a niektórym za ciężko to tak oddzielić tak jak Tobie.
Ale przecież jako sportowiec też jest nikim. Co on wygrał? Litości! Dajcie już spokój z tym pajacem, za dużo poświęcacie mu uwagi, on na to nie zasługuje. Coś tam umie a braki w każdym aspekcie sztuki tenisowej skrywa pod płaszczykiem własnej błazenady, specyfiką której potwierdza tylko bardzo niską klasę swojego człowieczeństwa. :::bd:: A Novaka, który jest niekwestionowanym mistrzem, legendą tenisa, wzorem pracowitości, determinacji, silnej woli i tuzem strony mentalnej próbuje się tutaj zdyskredytować, umniejszać jego talent i sukcesy.
I jak tutaj "żyć"? Czy ktoś mi powie? :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
Gary pisze:Kolejny post nie na temat = ban!
Ale dla kogo?
Przypominam, że właśnie zostałem mocno "wypunktowany" przez użytkownika rafbat. Nie było to miłe. :(
Dla osoby piszącej posta nie o Kyrgiosie. :] I od tego momentu będę to bezwzględnie egzekwował.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Nie oczekujmy od Kyrgiosa wyników na miarę Djokovica. Nick bawi się tenisem, w ogóle bawi się życiem. Nie ma szans na coś spektakularnego.
Natomiast paradoks polega na tym, że taki Djokovic spina zadek jak może, a i tak jest tylko tłem i prawie nikt go nie szanuje czy nie darzy symmpatią … Nick jest jaki jest, ale sympatię budzi bo jest … autentyczny i w jakiś sposób szczery. Tego Serbowi nie można przypisać :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Nie oczekujmy od Kyrgiosa wyników na miarę Djokovica. Nick bawi się tenisem, w ogóle bawi się życiem. Nie ma szans na coś spektakularnego.
Natomiast paradoks polega na tym, że taki Djokovic spina zadek jak może, a i tak jest tylko tłem i prawie nikt go nie szanuje czy nie darzy symmpatią … Nick jest jaki jest, ale sympatię budzi bo jest … autentyczny i w jakiś sposób szczery. Tego Serbowi nie można przypisać :P
Ja odczuwam to zupełnie odwrotnie. Gdyby Kyrgios był szczery i autentyczny w tym co robi, oznaczałoby to że jest skończonym idiotą. A on zapewne taki nie jest, z czego powinni się cieszyć jego kibice. Poza, którą przyjął z bliżej nieznanych powodów uczyniła go pajacem. I tak już mu zostanie. Jak dla mnie takie zachowanie jest oznaką słabości i niedojrzałości. Jak wydorośleje, na sukcesy będzie już za późno.
Jeśli chodzi o Serba, stwierdzenie że "prawie nikt go nie szanuje" jest delikatnie mówiąc niezrozumiałe. Świat nie kończy się na Polsce kolego.
Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: Nick Kyrgios

Zacząłbym od tego, że Nick ma naprawdę gigantyczny talent, ale niestety niepodparty ciężką pracą pozostanie w gronie "niespełnionych talentów", którzy nie zrobili nawet w 10% takich karier jakie hipotetycznie mogliby zrobić. Dodajmy fakt, iż niestety Kyrgios nie grzeszy inteligencją no i wychodzi nam kontrowersyjny facet z pierwszych stron tabloidów, dla ktrórego pewnie tenis ma drugorzędne znaczenie, a szkoda.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”