Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:Ciekawe, gdzie szybciej skończy się mecz - w Łomiankach czy w Paryżu ;)
Nieważne, oba mecze mają ten sam ciężar gatunkowy. Jest to walka o Honor i o przejście do Historii. Nagrody finansowe są nieistotne, choć Nasz Kapitan nie powiedział zapewne ostatniego słowa w tej kwestii. :wink:
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dwn zdobył pierwszy punkt, po wspaniałej grze 6:1, 6:1.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Oby tak dalej !
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL jak zawsze waleczny, ale niestety poległ 3:6, 3:6.
Mamy 1:1.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Czekamy na dalsze wieści.
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz nie zawiódł w singlu, niestety polegli z Dwn'em w deblu open, a my z Tomem wygraliśmy w super tiebreaku debla +45.

3:2 dla nas! :!ok!:
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Gratulacje oraz duże brawa :::yay::: . Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Również gratuluję! :!:brv:!:
Pomału wracam do grania, więc w przyszłych kolejkach powinienem być już do dyspozycji, choć formą raczej nie będę błyszczał. ;-P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Mecz emocjonujący do samego końca super tie-breaka ostatniego meczu deblowego, jako obserwatorzy denerwowaliśmy się pewnie bardziej niż Ci Panowie na korcie. Do stanu 7:6 super tie-breaka zażarty bój, ale wtedy Iamtheway wyciągnął z rękawa strzał z forhendu, a następnie stoicki spokój TomaPL dokończyły dzieła i wygrana na terenie rywala stała się faktem :::yay::: .

Frajda Łomianki - Forum Tenis NET 2:3

Maciek - JCz 4:6 4:6
Mateusz - Dwn 1:6 1:6
Roman - TomPl 6:3 6:3
Maciek/Łukasz - JCz/Dwn 6:4 6:1
Roman/Karol - Iamtheway/TomPl 2:6 6:4 6-10
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Brawo! Gratulacje! :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

:::gd::: :::gd::: :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dopiero odtajałem... To był bardzo ciężki mecz, ale każdy z nas dołożył swoją cegiełkę i daliśmy radę. :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze:Maciek - JCz 4:6 4:6
Jak widzę rewanż się udał.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Super Panowie. :::yay:::
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Absencja Pio stworzyła mi okazję zagrania w podstawowym składzie i to singla. Wynik dla mnie dość gładki ale gra w poszczególnych gemach bardzo wyrównana. Miałem problemy z mocną piłką rywala i własną kondycją ale widziałem szansę na wygraną i nie mogłem tego puścić :D.
Reszta kolegów również walczyła do końca i chyba liderujemy :).
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Tak trzymać Panowie :::yay::: . Idziecie jak burza, szkoda że nie ma transmisji, nawet z poślizgiem :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:
TomPL pisze:Ciekawe, gdzie szybciej skończy się mecz - w Łomiankach czy w Paryżu. ;)
Nieważne, oba mecze mają ten sam ciężar gatunkowy. Jest to walka o Honor i o przejście do Historii. Nagrody finansowe są nieistotne, choć Nasz Kapitan nie powiedział zapewne ostatniego słowa w tej kwestii. :wink:
Jednak nasz trwał dłużej - Nadal pewnie już 3-go szampana otwierał, gdy my kończyliśmy koło 21-szej. :]
Trochę odespałem, to się rozpiszę, bo zdjęć tym razem żadnych nie będzie:
Ludzie z Frajdy to miła, przyjazna ekipa, ale organizacyjnie trochę mnie rozczarowali. Po pierwsze - nie ma na kortach TV, a miałem nadzieje przynajmniej troche podejrzeć jak walczą w Paryżu. :/ Po drugie - po 19-tej wypuścili na nas chmary żarłocznych komarów. :o No i w końcu - zbierali się do tego meczu, jak sójka za morze (wszyscy ich zawodnicy byli spóźnieni) a wyznaczanie z góry, że deble dopiero gramy po 19-tej (pewnie czekali na te komary) kompletnie mnie znerwiło i spóźniłem się do domu na kino nocne. (:]
Co do poszczególnyc spotkań:
Mateusz - Dwn 1:6 1:6
Mateusz to zawodnik z mocnym serwisem i FH (o ile się rozkręci i zacznie mu wchodzić), ale dwn się nie przestarszył i trzymał go na dystans swoim mocnym FH a z BH grał bardzo niskiego slajsa o długości nieodgadnionej dla przeciwnika, czym go skutecznie rozstrajał. :] Wiele gemów na przewagi, jestem pod wrażeniem koncentracji i konsekwencji jaką wykazał dwn :::gd:::
Roman - TomPl 6:3 6:3
A mi zabrakło i koncentracji i konsekwencji. A że i powera nie miałem, to nie było żadnych argumentów by wybieganego i regularnego przeciwnika czymś pogonić. I jeszcze ten jego odwrotny i przede wszystkim szybki serwis - miałem za wolną rękę by to przyzwoicie odgrywać :/ Na usprawiedliwienie mam tylko, że tydzien nie grałem bo oszczędzałem bolącego achillesa :rolleyes:
Maciek - JCz 4:6 4:6
Walka o każdą piłkę, bo Maciek to wyszkolony zawodnik, strzelec zawodniczy - jak trafiał to nie było czego zbierać. Ale Jacek grał swoje na drugą stronę i rozrzucał i doczekiwał się błędów przeciwnika. Gdyby nie to, że parę razy tylko przerzucał zamiast rozrzucać :wink: to drugi set byłby krótszy. W sumie piękny pokaz mądrego amatorskiego grania przeciwko wyszkolonej młodej strzelbie.
Maciek/Łukasz - JCz/Dwn 6:4 6:1
Patrzyłem tylko kątem oka, bo oba deble grane były równolegle. Przeciwnicy mieli większą siłe ognia, szczególnie serwisową a i przy siatce nasi słabiej. Chyba nie było szans...
Roman/Karol - Iamtheway/TomPl 2:6 6:4 6-10
Po drugiej stronie wyrównana para, ale tylko serwis Karola był szczególnie niebezpieczny, za to serwis Romana łamaliśmy regularnie. Zaczęliśmy równo i zaskoczyliśmy ich prawie nie robiąc błędów a i na siatce parę razy skończyliśmy. W drugim secie ja chyba osłabłem a i oni się połapali - popsułem wiele przy siatce, przegrałem oba swoje serwisy, Iamtheway też swój popsuł i stąd set do tyłu. W ST na szczęście dobrze zaczęłiśmy, Iamtheway huknął ze 3 razy po linii, ja zagrałem ze 2 kończące... loby rotfl i jakoś dowieźliśmy to do końca. Uffff... :::hot:::

Ps. Jednak mam jedno zdjęcie - to stąd nadleciały te żarłoczne bestie:
Obrazek
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Genialnie. Brawo!!! :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No no gratulacje Panowie, świetna robota :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Gratulacje :-). Super wynik i oby tak dalej!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Turnieje amatorskie”