Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Nawierzchnia syntetyczna/mączka

Vivid pisze:
ppeter pisze:Popatrz na buty Wilsona, bardzo trwałe i dobre buty w bardzo dobrych cenach obecnie. Wilson Rush, drugi z górnych modeli w cenie 240 zł.
Tak, kiedyś jakościowo kulały ale obecnie są już OK, i trafiają się czasem w bardzo dobrych cenach (nawet koło 150zł).
Nie zgadzam się, *od zawsze* (z jednym wyjątkiem Nike) gram w butach Wilsona i nigdy nie przydarzył mi się gorszy model na przestrzeni kilkunastu lat. Tak jak pisze ppeter, bardzo trwałe i dobre buty w świetnych cenach - o ile się dobrze poszuka, w sklepach stacjonarnych starsze modele mogą kosztować śmieszne pieniądze.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nawierzchnia syntetyczna/mączka

Jestem bardzo zadowolony z jakości i trwałości Wilsonów (też gram w butach tej firmy "od zawsze"), jedyny problem, który pamiętam wiązał się z modelem, który miał jakieś dziwne materiałowe szlówki na sznurówki zamiast standardowych i te materiałowe dosyć szybko się przecierały.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
player
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 17 cze 2012, 20:27
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Nawierzchnia syntetyczna/mączka

No fakt, dzisiaj miałem okazję przymierzyć wspomniane Adidasy, oraz Wilsony. Te drugie o wiele wygodniejsze, w sam raz na moją szeroką nogę. Niestety był tylko model Tour Ceptor, który chyba się nie nada? Także na gwałt poszukuję Wilsonów, jeżeli paczka ma dojść do gwiazdki :) do 200 zł z przesyłką absolutne max, najlepiej taniej.
Dunlop Aerogel 4D 500 Tour

Wróć do „Buty”