Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

hitman vs Pio

Hitman w swoim blogu pisze:Próbowałem wyzwać mistrza polski na pojedynek, ale 500 euro to jeszcze nie moje stawki. :)
Mistrzu... wpadnij do Warszawy w dowolny weekend na GPW to ci za 60 zeta wpisowego pokażą chłopaki gdzie Twoje miejsce. A ja osobiście bym popatrzył na tę formę życiową w której jesteś. No i tę rakietę z małą główką wciągnięta na 11 kg...
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Hitman

Pio pisze: Mistrzu... wpadnij do Warszawy w dowolny weekend na GPW to ci za 60 zeta wpisowego pokażą chłopaki gdzie Twoje miejsce. A ja osobiście bym popatrzył na tę formę życiową w której jesteś. No i tę rakietę z małą główką wciągnięta na 11 kg...
Czekaj, czekaj, już wiem!
Mała główka, naciąg na 11kg... on gra w squasha!! :]
Beware of the Hologram.
It will trick us!
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Hitman

Pio pisze:Mistrzu... wpadnij do Warszawy w dowolny weekend na GPW to ci za 60 zeta wpisowego pokażą chłopaki gdzie Twoje miejsce. A ja osobiście bym popatrzył na tę formę życiową w której jesteś. No i tę rakietę z małą główką wciągnięta na 11 kg...
http://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/wawa.htm
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Hitman

Pio pisze:
hitman pisze:Próbowałem wyzwać mistrza polski na pojedynek, ale 500 euro to jeszcze nie moje stawki. :)
Mistrzu... wpadnij do Warszawy w dowolny weekend na GPW to ci za 60 zeta wpisowego pokażą chłopaki gdzie Twoje miejsce. A ja osobiście bym popatrzył na tę formę życiową w której jesteś. No i tę rakietę z małą główką wciągnięta na 11 kg...
Do tego to kolega nie musi się ruszać z miejsca.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Hitman

Niesamowity blog...że też wcześniej na niego nie wpadłem, teraz już nie opuszczę żadnego wpisu. :wink:
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Hitman

boro pisze:Niesamowity blog...że też wcześniej na niego nie wpadłem, teraz już nie opuszczę żadnego wpisu. :wink:
Takich teorii to nigdzie nie znajdziesz.... też czytam na poprawę humoru.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Hitman

Bilet na busa do Lublina i z powrotem - 50 zł.
...
Wnerw Pio, że musi się tłuc bez sensu 320 km w obie strony - maksymalny.
...
Mina Hitmana wracającego z kortów rowerem - bezcenna.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hitman

Artlight pisze:Wnerw Pio, że musi się tłuc bez sensu 320 km w obie strony - maksymalny.
Po co od razu Pio.
Wszyscy z którymi grywam w Warszawie by tego dokonali, niektórzy nawet bez nadmiernego spocenia się. :tired:
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Hitman

ESP pisze:
Artlight pisze:Wnerw Pio, że musi się tłuc bez sensu 320 km w obie strony - maksymalny.
Po co od razu Pio.
Wszyscy z którymi grywam w Warszawie by tego dokonali, niektórzy nawet bez nadmiernego spocenia się. :tired:
Dobra, dobra. Ale Piotr z Lublina wyraźnie zaprasza właśnie Piotra z Warszawy na mały test-meczyk. Inni chętni do kolejki! :D

Poza tym dobrze obaj wiemy, że akurat Pio - z jego alergicznym nastawieniem do pewnych postaw ludzkich na korcie i wokół niego - jest idealnym kandydatem na taką eskapadę.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hitman

To ja zgłaszam się na kierowcę. Pio na tak "ważne" spotkanie nie może się tłuc pekaesem.
rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Hitman

Jadę z Wami i gram z przegranym turniej pocieszenia. A potem z wygranym finał. :wink: Nie wiem, co by mi sprawiło większą satysfakcję. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Hitman

A ja to widzę tak:

1. Ja pożyczam Pio rower.
2. Pio jedzie te 160 kilosów rowerem z W do L.
3. Prosto z roweru Pio wskakuje na kort.
3. 45 minut później Hitman rowerem wraca do domu.
4. ESP odwozi wnerwionego na maksa Pio z powrotem do Warszawy.

....

Tylko kurczę kto mi rower odda....? :/

Dobra, koniec pastwienia się nad Hitmanem. Przepraszam Piotr, ja akurat bardzo lubię czytać Twoje wpisy, ale tym tekstem o "wyzywaniu mistrza Polski" to trochę jednak pojechałeś....
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Hitman

Artlight pisze: Przepraszam Piotr, ja akurat bardzo lubię czytać Twoje wpisy, ale tym tekstem o "wyzywaniu mistrza Polski" to trochę jednak pojechałeś....
Tylko jeszcze nie sprecyzował, czy to mistrz amatorów, czy PZT. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Hitman

Gary pisze:
Artlight pisze: Przepraszam Piotr, ja akurat bardzo lubię czytać Twoje wpisy, ale tym tekstem o "wyzywaniu mistrza Polski" to trochę jednak pojechałeś....
Tylko jeszcze nie sprecyzował, czy to mistrz amatorów, czy PZT. :wink:
Stawiam na "skrzatów".

Ehhh, miałem już nic nie pisać. Gary, nie prowokuj.... :twisted: .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hitman

Ale robicie koledze "syf" na blogu :twisted: ...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Hitman

Artlight pisze:A ja to widzę tak:

1. Ja pożyczam Pio rower.
2. Pio jedzie te 160 kilosów rowerem z W do L.
3. Prosto z roweru Pio wskakuje na kort.
3. 45 minut później Hitman rowerem wraca do domu.
4. ESP odwozi wnerwionego na maksa Pio z powrotem do Warszawy.
Zgłaszam sprzeciw. To jest nieuczciwe faworyzowanie Pio gdyż będzie rozgrzany.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Hitman

Zaraz zaraz, pokory trochę! Hitman chciał grać z mistrzem, a kto to jest Pio? Nawet TF-u nie wygrał, musi poczekać! :]

Wprawdzie to się może zdarzyć bo Hitman jedzie na TF już któryś rok, więc jeśli drabinka będzie łaskawa ......
Traw3k tam kiedyś chciał bardzo zagrać ze mną i bach ..... pierwsza runda na TF-ie. O_O

Pio sobie wyśni, a Hitman przyjedzie wszystkich oklepać i jak nie w pierwszej rundzie to może wyżej?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Hitman

Dlatego hitman przyjeżdża do Warszawy rowerem i jest rozgrzany i wraca z dwoma...

A tak serio to myślę że będzie idealna okazja na kolejnym TFie jak hitman w końcu się stawi bo jest w pierwszej trójce najwięcej piszących a na pewno na pierwszym piszących z taką fantazją.
I moim zdaniem wyjątkowo powinien być rozstawiony.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: hitman

Ale jazda. :)

Pio za ile możesz załatwić kort na 2h w Warszawie? Jeśli w 25 zł się zmieścimy, to możemy się umówić na meczyk. Pofatyguję się do Ciebie. :) A może jeszcze ktoś zechce dołączyć i zrobimy jakiś towarzyski dwumecz, albo coś? Kusi mnie ten GPWA w sobotę, bo w Lublinie nic się nie dzieje i mi brakuje rywalizacji z lepszymi ode mnie.

A swoją drogą co złego w tym, że wyzwałem mistrza Polski? Ktoś ucierpiał, coś się zawaliło? Bo widzę jakaś straszna panika z tego powodu w moim temacie. Jeszcze takiego ożywienia tu nie było. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Hitman

hitman pisze:A swoją drogą co złego w tym, że wyzwałem mistrza Polski? Ktoś ucierpiał, coś się zawaliło? Bo widzę jakaś straszna panika z tego powodu w moim temacie. Jeszcze takiego ożywienia tu nie było. :)
Absolutnie nic się nie stało. Co nie zmienia faktu, że nadal mnie interesuje, czy to MP amatorów, czy PZT. I z której kategorii wiekowej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”