Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex 2014

Umknął mi jeden szczegół, to specyficzne wyprofilowanie widełek ze zwężeniem po wewnętrznej stronie zostało w nowych ramach wydłużone aż do główki rakiety (8&4).

Może to okazać się przydatne przy identyfikacji rakiet zawodników, pod warunkiem, że będziemy mieli dobre fotki tej części ramy. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex 2014

El Diablo pisze: Może to okazać się przydatne przy identyfikacji rakiet zawodników, pod warunkiem, że będziemy mieli dobre fotki tej części ramy. :wink:
Jak zwykle o jednym. :::gd::: :D
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Yonex 2014

https://www.youtube.com/watch?v=7eSxzTnz9XA :D i wszystko jasne. :D

---------------------

Czy dla serii Si ostatecznie ma pojawić się wersja z głową 93 :) ?
Yonex :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex 2014

Dla Si nigdy nie przewidywano wersji 93. Za pewne chodzi Ci o 93 calowego Vcore Toura, który jak niesie wieść gminna ma zastąpić Vcore Toura 89 w drugiej połowie 2015 roku.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Yonex 2014

Dziękuję za informację :) . To sobie jeszcze poczekamy :) . Tymczasem pozostałe nowe ramy już w ST .
Yonex :)

Wróć do „Yonex”