Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

O wersji Pro nic nie wiadomo? :) Albo jak to wyglądało w poprzednich latach? Tylko wersja MP była w limitowanej edycji?
Swoją drogą ta wersja limitowana chyba nawet ładniejsza od normalnej ale ze Speedem się nie równa (mam na myśli tę wersję limitowaną całą czarną).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene Radicals 2013

Mi ta limitowana wersja przypomina bardziej kolorową papugę na wystawie. Brzydal :::bd:: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Graphene Radicals 2013

Kto "to" malował, Gary?! O_O
A można było np. pomalować jak pierwszego Radicala (Trisys 260)...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Dla mnie by mogła być po prostu wyczerniona tak jak ma teraz Grigor Dimitrov. Czyli podobnie jak była wersja Heada Graphene Speed Pro : http://www.lovetennisblog.com/wp-conten ... /70272.jpg
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Head Graphene Radicals 2013

Trochę pomieszanie z poplątaniem jak ostatnia koszulka Kyrgiosa ale mi się podoba. Kwestia gustu, jednym się podobają biedronkowe Tour F, innym papugowe Radicale. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ja akurat bardzo lubię zielony i niebieski, więc dla mnie to wygląda lepiej niż normalna wersja. :) Tylko czy Pro wyjdzie w tych kolorach?
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Graphene Radicals 2013

Vivid pisze:A można było np. pomalować jak pierwszego Radicala (Trisys 260)...
Brawa dla Pana powyżej. Oryginalny Radical Tour (Trisys 260/Bumblebee) to moim skromnym zdaniem najładniejsza rama Heada, rasowy trzmiel a nie jakaś tam papuga! :D :::gd:::
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene Radicals 2013

Hmm, nowe linie Radicali i Prestige patrząc na liczbę komentarzy na forum to jakiś nieudane wynalazki chyba. Nikt nie miał, nikt nie grał. Serio serio? Mi też się w sumie malowanie nie podoba! :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Jakby ktoś chciał to limitowana wersja Head Graphen Radical MP jest już do kupienia w Polsce. ;)
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ta seria Radicali, to jak dla mnie porażka Heada. Gram nimi od dwóch miesięcy (staram się grać). Mam wrażenie jakbym grał czymś plastikowym, siła jest, natomiast czucia brak. o ile forehand jeszcze da się ogarnąć to backhand to koszmar, szczególnie slajs który jeśli nie wstrzymuję ręki to leci w kosmos. Próbowałem bawić się ołowiem ale to nic nie daje po prostu cytując klasyka : "Z g...... czekolady nie zrobisz". Na plus w tej rakiecie zdecydowanie serwis i smecz. Poza tym wszystkim pierwszy raz od 20 lat poczułem łokieć. Grałem nowym Speedem i nowym Instinctem i odczucie plastikowości jest identyczne. Rakiety idą "do Żyda", jedno szczęście, że to prawie prezent od dealera. Teraz kusi mnie grecki przedstawiciel Mantisa do zmiany stajni. Zobaczymy, rakiety do testów będę miał w weekend. Póki co biorę moje Prestige S IG i cieszę się z gry czymś normalnym bardziej "oldschoolowym".
Obrazek
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Head Graphene Radicals 2013

Jakie malowanie, takie języka używanie....

https://www.dropbox.com/s/9i8rix2h9xz2b ... k.png?dl=0
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Graphene Radicals 2013

SPOILER:
A to jusz nie kce!
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ma ktoś jakieś wrażenia z gry Radicalem Pro Graphene :) ?
Yonex :)
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Head Graphene Radicals 2013

Ja gram i dla mnie super. :)
Ma olbrzymi potencjał jeśli chodzi o rotacje. Z mocnymi płaskimi uderzeniami też nie ma problemu. :)
Czucie nie jest takie "mięciutkie" jak przy mniej sztywnych ramach ale mi to akurat odpowiada w tej rakiecie.
Słyszałem, że niektórzy mają problemy z nadgarstkiem po grze Radicalem. Ja nie odczuwam żadnego dyskomfortu. :)

Wróć do „Head”