Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Prince Cup 2013 Kortowo Poznań

Czy ktoś może z zacnych forumowiczów poza mną brał udział?

E1: Chyba forum omija Wielkopolskę szerokim łukiem. rotfl

E2: Dobra, to ja już sobie sam ze sobą pogadałem, temat można zamknąć. :::yay:::
A tak swoją drogą - grywacie w ogóle w jakiś turniejach? Bo aktywność w tym wątku na forum jest naprawdę bardzo mizerna ...
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Prince Cup 2013 Kortowo Poznań

Ja gram tylko w ligach i na TF. :)

Na Kortowie miała być liga, miałem w niej grać, ale organizator chyba zmienił zdanie i nic tam nie ma.

A Ty grasz w jakiejś lidze? Bo tych turniejów w Poznaniu to tak trochę maławo...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Prince Cup 2013 Kortowo Poznań

Lemmy pisze:A tak swoją drogą - grywacie w ogóle w jakiś turniejach?
Ja gram w około 40 turniejach rocznie - 2 TFy, około 35 turniejów GPW, Masters kończący ligę na DeSkach i może jeszcze coś się czasem zdarzy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Prince Cup 2013 Kortowo Poznań

Marcin_L pisze:Ja gram tylko w ligach i na TF :)
Na Kortowie miała być liga, miałem w niej grać, ale organizator chyba zmienił zdanie i nic tam nie ma.
A Ty grasz w jakiejś lidze? Bo tych turniejów w Poznaniu to tak trochę maławo...
Nie gram w lidze, bo generalnie nie mieszkam w Poznaniu. :) Ale kiedyś jak mieszkałem, grałem ligę na Warcie. Na Kortowie liga będzie chyba tylko zimą, z tego co się orientuję.
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Prince Cup 2013 Kortowo Poznań

Lemmy pisze:
Marcin_L pisze:Ja gram tylko w ligach i na TF :)
Na Kortowie miała być liga, miałem w niej grać, ale organizator chyba zmienił zdanie i nic tam nie ma.
A Ty grasz w jakiejś lidze? Bo tych turniejów w Poznaniu to tak trochę maławo...
Nie gram w lidze, bo generalnie nie mieszkam w Poznaniu. :) Ale kiedyś jak mieszkałem, grałem ligę na Warcie. Na Kortowie liga będzie chyba tylko zimą, z tego co się orientuję.
Teraz liga ALT z Warty przeniosła się na Olimpię i rozrosła się do 7 lig plus jednej Golden League.

Wróć do „Turnieje amatorskie”