Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Dzisiaj, a właściwie już wczoraj, słyszałem w radiu informacje, że Podolski otworzył specjalną świetlicę dla ubogich dzieci na Pradze w Wawie, super sprawa :::gd::: ... niestety dużo bardziej zasmuciły mnie wypowiedzi tychże dzieciaków.
Na początku dziennikarz pytał się dzieciaków czy chcą zagrać z Łukaszem itd, odpowiedzi były, że oczywiście tak itd.
Ale kolejne pytanie brzmiało. Jaki powinien być dobry piłkarz?... i tutaj wypowiedzi dzieciaków mnie załamały trochę, mianowicie brzmiały poza pierwszą odpowiedzią, że musi być dobry.

Musi być ładny, żeby laski na niego leciały... i oczywiście odpowiedź o kasie...

Kurna trochę załamujące jest, że już małe dzieciaki w pierwszej kolejności takie skojarzenia mają :/ , a później się dziwić, że tak szybko palma kopaczom odbija jak dostanie pierwszy lepszy kontrakt :/ :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Basic pisze:Kurna trochę załamujące jest, że już małe dzieciaki w pierwszej kolejności takie skojarzenia mają :/ , a później się dziwić, że tak szybko palma kopaczom odbija jak dostanie pierwszy lepszy kontrakt :/ :/ .
Fakt, to smutne. Niestety media napędzają taki sposób myślenia. Każdy ma talent, może zostać gwiazdą nic nie umiejąc, zostać sławnym z dnia na dzień, a najważniejsze, żeby mieć i wyglądać (połowa programów w MTV jest o tym). Słabe. :/
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Obi - gratulacje. :::gd:::

Miałem obejrzeć finał LM - zobaczyłem zajawkę w TV jak Najlepszy Piłkarz Świata przyjechał na stadion z gustownym pomarańczowym plecaczkiem wysadzanym cekinami i tak sobie myślę po co mi to, wypiję piwo pod inne wydarzenie. :rolleyes: :twisted:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

hokej pisze:Obi - gratulacje. :::gd:::
:::gd::: :::gd::: :::gd::: Legia znowu Mistrzem!!!

A w LM chyba drobna niespodzianka do przerwy. ;-P
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Brawo dla chłopaków z Loftus Road. QPR po rocznej przerwie znowu w Premier League. :::yay::: :::yay:::
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Brawo Real, cisnęli i w końcu wycisnęli. :)

Niezależnie od wyniku strach będzie jutro wyjść na dwór w Madrycie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Ewidentny karny po wolnym, Ronaldo dobrze pokazywał że ręka. Był ruch w stronę piłki, błąd sędziego nie pierwszy dzisiaj.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Ja bym to zakwalifikował jako zasłonięcie i brak karnego.
Za to picuś-glancuś popisał się nurkiem w dogrywce, dramat.
Real strzela na 2:1, chyba po zabawie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

hokej pisze:Ja bym to zakwalifikował jako zasłonięcie i brak karnego.
Ruch był, ale zasłaniał się, też nie przyznałbym karnego.

A tak chciałem karne. :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Zasłania się bardziej twarz niż drugą głowę rosnącą na barku ;). Ale co za różnica, Atletico jeśli przegra to na własne życzenie. Pod koniec regulaminowego zamiast grać to wybijali byle dalej... Ogólnie żenada, że praktycznie wszystkich łapią skurcze, cieniutko z kondycją u zawodowców-milionerów :D .

Edit: I po ptokach, idę spać :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Było blisko. Ale wygrał lepszy, niestety.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

scudetto pisze:Zasłania się bardziej twarz niż drugą głowę rosnącą na barku ;). Ale co za różnica, Atletico jeśli przegra to na własne życzenie. Pod koniec regulaminowego zamiast grać to wybijali byle dalej... Ogólnie żenada, że praktycznie wszystkich łapią skurcze, cieniutko z kondycją u zawodowców-milionerów :D .

Edit: I po ptokach, idę spać :] .
Kasy mało, skład wąski, sezon szalony. I tak osiągnęli więcej, niż komukolwiek się wydawało. Wygrała lepsza dzisiaj drużyna, ale śmiem twierdzić, że gdyby nie walka o mistrzostwo do ostatniego meczu, Atletico dowiozło by sukces do końca.
Ronaldo niewidoczny, Bale musi się przestawić na współpracę z kolegami, bo chwilami przypomina mi Smolarka Seniora (zamknij oczy i biegnij ile sił). Ale jako drużyna Real ma bardziej wyrównany skład.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

scudetto pisze:Ogólnie żenada, że praktycznie wszystkich łapią skurcze, cieniutko z kondycją u zawodowców-milionerów :D ..
Jak dla mnie zbyt mocne słowa biorąc pod uwagę, że to jest sam koniec sezonu, wiele meczy, pewnie jakieś +/- 100h w nogach. No i wyczerpujący mecz z Barcą na koniec ligi. Dla mnie bardzo szkoda bo miałem nadzieję, że Atletico dowiezie ten mecz do końca :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Szkoda Atletico. Ja trochę zdziwiony byłem tym, że doliczono aż 5 minut do regulaminowego czasu gry - sporo. Po stracie gola w dogrywce Atletico ruszyło do przodu ale nie było sił wracać, ale nie ma co winić za kolejne bramki bo przegrać 1:2 czy wyżej to w finale już nie ma znaczenia...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Basic pisze:
scudetto pisze:Ogólnie żenada, że praktycznie wszystkich łapią skurcze, cieniutko z kondycją u zawodowców-milionerów :D ..
Jak dla mnie zbyt mocne słowa biorąc pod uwagę, że to jest sam koniec sezonu, wiele meczy, pewnie jakieś +/- 100h w nogach. No i wyczerpujący mecz z Barcą na koniec ligi. Dla mnie bardzo szkoda bo miałem nadzieję, że Atletico dowiezie ten mecz do końca :/ .
A pamiętasz jak za dzieciaka ganiało się od rana do wieczora, grało w "sezonie" po 500 meczów i skurczy nie było? :D Żartuję oczywiście, wczorajszy wpis też był lekko sarkastyczny, bardziej chodziło mi o kasę, skoro taką zarabiają to mogliby zafundować sobie jakieś hiper-super-lux odnowy, żeby wytrzymać te marne 120 minut :wink: .
hokej pisze: Kasy mało, skład wąski, sezon szalony. I tak osiągnęli więcej, niż komukolwiek się wydawało. Wygrała lepsza dzisiaj drużyna, ale śmiem twierdzić, że gdyby nie walka o mistrzostwo do ostatniego meczu, Atletico dowiozło by sukces do końca.
Ronaldo niewidoczny, Bale musi się przestawić na współpracę z kolegami, bo chwilami przypomina mi Smolarka Seniora (zamknij oczy i biegnij ile sił). Ale jako drużyna Real ma bardziej wyrównany skład.
Dokładnie, ciekawy jestem jakby to wyglądało, gdyby Atletico mogło grać w najmocniejszym składzie, bo chyba nie grało?( nie śledzę hiszpańskiej symulki na codzień :] ).
Charakterystyka Bale'a - :::gd::: .
Jakuboto pisze:Szkoda Atletico. Ja trochę zdziwiony byłem tym, że doliczono aż 5 minut do regulaminowego czasu gry - sporo. ...
Przecież jedni i drudzy dość często wylegiwali się na trawce... :wink:

Właściwie najlepszym podsumowaniem jest to:
alfred pisze:Było blisko. Ale wygrał lepszy, niestety.
.
Nie kibicowałem żadnej drużynie, chciałem dobrego meczu. Dramaturgia była, gole były, może poziom lekko niski jak na możliwości obu drużyn - ale to finał, więc stres też daje znać o sobie. Obejrzałem do końca, więc nie było tak źle :D . Finałów z udziałem Chelsea nie oglądałem do końca, nuda mnie usypiała rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Jak dla mnie Simeone popełnił wielki błąd taktyczny. Wprowadzając Diego Costę w pierwszym składzie. I tracąc jedną zmianę po 15 minutach - nic nie zyskując. Jak już Costa miał zagrać - trzeba było wprowadzić go nie na pierwsze - na ostatnie 15 minut - tyle by wytrzymał , a co by nasiał grozy w obronie Realu..mogłoby to być decydujące dla utrzymania wyniku.
hokej pisze: Kasy mało, skład wąski, sezon szalony..
Zgadza się. Cały sezon grali krótką ławką - nic dziwnego,że nie wytrzymali kondycyjnie.
A Gareth Bale spłacił się po tym meczu w 100%. :wink:

GRATULACJE, kibice Królewskich! :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Oleoleoleole! Jest la decima, Real był lepszy, Atleti po zdobyciu gola murowało bramkę. Iker spartolił, Bale marnował setki... Benz bezużyteczny, Ronaldo ( nie w pełni sił, lekko kontuzjowany?) pilnowany non stop. Di Maria i Modrić na plus mimo dużej ilości wrzutek a'la Alves. Dla Ramosa złota piłka. :::gd::: Sergio zagrał świetnie w obronie i w ataku. Gracze Atletico kosili równo z trawą Blancos :::bd:: , brak karnego za rękę w murze - sędzia średni.
HALA MADRID!
Majorka pisze:
GRATULACJE, kibice Królewskich! :D
Przyjęte :::gd::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Zbliżają się Mistrzostwa Świata, więc i wielkie święto dla wszystkich kibiców. Pomyślałam, że wyjątkowo można by się pobawić jak przy okazji Rolanda w typowanie. Wsród moich znajomych już od wielu lat typujemy mecze zarówno MŚ jak i ME, mam więc gotowy szablon w Excelu, który sam wszystko podlicza. Ogólnie sposób przeprowadzenia jest jeszcze do przemyślenia, ale zastanawiam się czy ktoś byłby w ogóle chętny pobawić się w typowanie MŚ.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

Ja. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Piłka Nożna - sezon 2013/14

I ja. Bez względu na gatunek jakościowy nagrody. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Inne sporty”