Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Tenis w mediach

Angole wzięli się za Janowicza - że przyjechał do Anglii jak jego rodacy zarobić:
http://www.sport.pl/tenis/1,107387,1422 ... oxSlotIIMT
Także Janowicz musi bardzo uważać na sędziów liniowych bo jak gra ich rodak to są ślepi.
W ub. roku takie coś miał Federer - ale tam grał często i sprawdzał piłki oraz starał uderzać nie tak bardzo w linie bo werdykty były różne.
A jak pisały ranne gazety - dawać Feda rozszarpiemy go.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis w mediach

kis12 pisze: W ub. roku takie coś miał Federer - ale tam grał często i sprawdzał piłki oraz starał uderzać nie tak bardzo w linie bo werdykty były różne.
Mogę wiedzieć, jakie środki przyjmujesz? Bo też chciałbym mieć taką fantazję. Luuuudzie, to nie Onet, by próbować forsować takie tezy.
#NKrising
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis w mediach

HeadShot pisze:
kis12 pisze: W ub. roku takie coś miał Federer - ale tam grał często i sprawdzał piłki oraz starał uderzać nie tak bardzo w linie bo werdykty były różne.
Mogę wiedzieć, jakie środki przyjmujesz? Bo też chciałbym mieć taką fantazję. Luuuudzie, to nie Onet, by próbować forsować takie tezy.
A ile razy to brał sprawdzenia Federer? Bo boczni inaczej widzieli? Byłam w tym czasie tam,czytałam mądrą prasę brytyjską.
Grał z Andym przecież.
Może Ty masz kłopoty z lekami lub słoneczkiem.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis w mediach

Na TVN24 nagonka trwa w najlepsze, ton oczywiście nadają prowadzący, którzy mieliby problem z odróżnieniem trzepaczki do dywanów od rakiety, jak prowadzą rozmowę z kimś kumatym to od razu ręka leci w kierunku 'fejspalma', nawet nie ma słowa, że Aga osiągnęła drugi najlepszy wynik w swojej karierze, ale nie podała ręki? Jedziemy jak po burej suce, a jakże! I to zdziwienie, gdy rozmówca wcale nie podziela takiego zdania.
Uwielbiam te sytuacje, w których nagle 38 milionów ludzi staje się z dnia na dzień ekspertami.

Kis, przestań się kompromitować dla swojego dobra, ok? W mądrej prasie brytyjskiej wyczytałaś, że Federer zaczął grać dalej od linii, by nie krzyczano mu autów? Chyba w The Sun. rotfl Poza tym, naucz się cytować posty w prawidłowy sposób.
#NKrising
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Tenis w mediach

TVN się mści, bo Radwańska nie jest po linii i położyła na nich, kolokwialnie mówiąc, laskę. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, polityków jest niezależna.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Tenis w mediach

HeadShot pisze:Na TVN24 nagonka trwa w najlepsze, ton oczywiście nadają prowadzący, którzy mieliby problem z odróżnieniem trzepaczki do dywanów od rakiety, jak prowadzą rozmowę z kimś kumatym to od razu ręka leci w kierunku 'fejspalma', nawet nie ma słowa, że Aga osiągnęła drugi najlepszy wynik w swojej karierze, ale nie podała ręki? Jedziemy jak po burej suce, a jakże! I to zdziwienie, gdy rozmówca wcale nie podziela takiego zdania.
Uwielbiam te sytuacje, w których nagle 38 milionów ludzi staje się z dnia na dzień ekspertami.

Kis, przestań się kompromitować dla swojego dobra, ok? W mądrej prasie brytyjskiej wyczytałaś, że Federer zaczął grać dalej od linii, by nie krzyczano mu autów? Chyba w The Sun. rotfl Poza tym, naucz się cytować posty w prawidłowy sposób.
Chcę tylko dodać, że TVN nie informował o wygranych w 4r. i QF ani w faktach, ani w Sporcie. A teraz to bez przerwy nagonka. Cały TVN, obiektywizm za wszelką cenę rotfl I jeszcze dwa obrazki:
Obrazek
Obrazek
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Tenis w mediach

abaszydze pisze:TVN się mści, bo Radwańska nie jest po linii i położyła na nich, kolokwialnie mówiąc, laskę. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, polityków jest niezależna.
A takich osób się powszechnie nie lubi i często zupełnie na wyrost uważa za zarozumiałe.
Nie mam złudzeń - to nie koniec tej nagonki, bo przecież miała dla "nas" zdobyć wreszcie tego Szlema, a dała ciała...
Mielibyśmy się pod co podpiąć, a tu chała!
Dredy górą!
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Tenis w mediach

Czekamy na Tomasza Lisa i jego program. Albo na Wojewódzkiego. Może wypowie się również ksiądz Boniecki. Albo Kora. :::yay:::
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis w mediach

HeadShot pisze:Kis, przestań się kompromitować dla swojego dobra, ok? W mądrej prasie brytyjskiej wyczytałaś, że Federer zaczął grać dalej od linii, by nie krzyczano mu autów? Chyba w The Sun. rotfl Poza tym, naucz się cytować posty w prawidłowy sposób.
Ha ha - to ja w brytyjskiej prasie przeczytałam!
Wyraźnie napisałam - w brytyjskiej prasie napisane było przed meczem cyt. "dawać nam Feda rozszarpiemy go". I to nie były żadne bulwarówki.
A że Federer sprawdzał orzeczenia sędziów żadna nowość wszak grał tam nie raz.

I nie wyrywaj słów z kontekstu wypowiedzi.
Awatar użytkownika
toomanytimes
TROLL
Posty: 270
Rejestracja: 13 mar 2013, 00:29

Re: Tenis w mediach

Nagonka TVN na Radwańską to jest żenada na najwyższym poziomie, jak cały TVN zresztą.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis w mediach

toomanytimes pisze:Nagonka TVN na Radwańską to jest żenada na najwyższym poziomie, jak cały TVN zresztą.
Masz rację, powinno się linczować mafiozów, albo tych którzy dla poczytności dmuchają w ten balonik. :D, a potem udają niewinnych.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Marat
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 cze 2013, 21:22

Re: Siostry Radwańskie

Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siostry Radwańskie

Rozwaliłeś mnie. rotfl Właśnie pokazałeś że sam nie umiesz myśleć samodzielnie i przyjmiesz każdą dawkę anty-TVNowską. :] Oba zdjęcia pokazują dwa inne momenty i to jest tu kluczowe.
maja40790
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2013, 22:26

Re: Tenis w mediach

Media zwykle kłamią, wszystko zależy od ujęcia i od momentu zrobienia zdjęcia. Przecież mogła się obrócić później, bo ktoś ją zawołał, ale tego na zdjęciu nie odgadniesz.
Urodzić się znaczy ty­le, co dos­tać cały świat w prezencie Obrazek
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Tenis w mediach

Ten co wołał to pewnie Żyd albo cyklista.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Tenis w mediach

Niestety sytuacja jest fatalna. No cóż, ale mediów Polacy sobie nie wybierali - dostali je Ci, co mieli dostać. O ile pamiętam koncesje niewiele mają wspólnego z demokracją. Ale jakoś w latach 90-tych nikt tego nie podnosił (lub bardziej - podnosić się nie dało).

A szkoda - tenis to super popularny sport na świecie i nasi sportowcy mogliby nam robić wspaniałą reklamę. No ale zamiast tenisa lepiej informować o 15 miejscu Małysza w III ligowym rajdzie samochodowym. ;)
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Tenis w mediach

Towarzyszu Yhr1976, bełkoczecie coś.
Ja z kolei źle reaguję na emocjonalne posty pełne błędów językowych i chaosu myślowego. :twisted:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Tenis w mediach

Ale a propos czego dokładnie człowieku?

A) Że media są w Polsce słabe? Wg mnie są fatalne. 3/4 moich znajomych w nich pracuje i większość ma o nich gorsze zdanie. Bez względu na opcję polityczną.

B) Że powiedzonko o Żydach i cyklistach jest ukute przez komunistów? To prawda, nawet nie znałem dokładnie genealogii, aczkolwiek ktoś tutaj sam wyskoczył z dwoma i sam sobie samobója strzelił - Tuwimem i Słonimskim. A podwójnego argumentując, iż przed wojną to zrobili. Być nadal komunistą po milionach rozstrzelanych (także komunistów) przez Sowietów w 20-tych i 30-tych latach ubiegłego wieku to raczej temat na rozprawkę z psychoanalizy. Z tej grupy jedynie Broniewskiego można wykluczyć - z takim życiorysem i tak przepitą, choć bardzo zdolną głową trudno za siebie odpowiadać. Ba, ja nawet mam słabość do Władysława Broniewskiego.

C) Że byli komunistami w/w - wystarczy poczytać Aleksandra Watta, Zbigniewa Herberta czy choćby Miłosza na temat w/w? Ale z takimi bełkoczącymi w jednej paczce aż miło być.

D) A propos tego, że media w Polsce i koncesje na nie otrzymali ludzi związani z SB? To chyba oczywiste. Już chyba nawet SLD temu nie zaprzecza :) Dziadek był wysoko w SB i była to zwykła świnia. On nigdy w komunizm nie wierzył, jego koledzy wszyscy się dobrze ustawili, choć większej wiedzy na temat czegokolwiek nie mieli. Kilku skończyło jako fachowcy w Computerland nawet - choć na oczy komputera wcześniej nie widzieli.

E) A propos Małysza? Bez bicia się przyznaję, irytuje mnie Małyszomania. III ligowy rajd był raczej żartem.

Błędy językowe wynikają z tego, że po 12h pracy - nie mam czasem ani sił ani cierpliwości by sprawdzać i poprawiać literówki. Ale nie są to błędy wypaczające sens zdania, więc dość lotnym komentarzem nas nie uraczyłeś.

Ja emocjonalny byłem ponad 15 lat temu w w/w sprawach. Później, po okresie buntu i niezgody z na takie podejście - przychyliłem się niejako do wcielenia w życie dość znanej frazy Zbigniewa Herberta o swoich rodakach i ich bystrości w tym okresie "Pies im mordy lizał". :)

Good night and good luck!
Dobranoc i powodzenia!
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis w mediach

To ja powiem inne powiedzonko znanego "ojca narodu", żeby was pogodzić i żebyście pisali na ten temat już w jednym wątku.

...kto za młodu nie był socjalistą ten na starość będzie skurwysynem. Józef Piłsudski
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Yhr1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 8 sie 2013, 23:51
Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Re: Tenis w mediach

Zgadzam się!

Natomiast Piłsudskiemu na wiele się to nie zdało - i tak zamykał w obozach koncentracyjnych demokratycznie wybranych premierów i innych - od prawa, przez centrum, do lewa.

Tak to już jest z powiedzonkami ;)
Chroniczne poszukiwanie rakiety idealnej. Stadium zaawansowane.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”