Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Bieganie

Dzisiaj zrobiłem 5km ścieżką rowerową w obecności wody i zieleni. Jako partnera miałem 15 letniego brata. Trochę szliśmy jak nie dawał rady, ale ruchu się zażyło troszkę no i towarzystwo miałem. Pogoda taka sobie. Nie pada deszcz ale jak zawieje jest chłodno. Czy używacie bielizny termoaktywnej do biegania np. w taką pogodę jak dzisij albo wczesną wiosną czy na jesień??. Zastanawiam się nad kupnem takiej bielizny firmy Spaio lub coś z Brubeck całoroczna. Interesowała by mnie koszulka z długim rękawem i spodnie tak samo. Biegam ubrany na krótko. Nie będzie obciachu jak założę taką bieliznę z długim rękawem i spodniami, a na to walnę krótkie spodenki czy też koszulkę w krótkim rękawem?? :D.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bieganie

matirow pisze:Dzisiaj zrobiłem 5km ścieżką rowerową w obecności wody i zieleni. Jako partnera miałem 15 letniego brata. Trochę szliśmy jak nie dawał rady, ale ruchu się zażyło troszkę no i towarzystwo miałem. Pogoda taka sobie. Nie pada deszcz ale jak zawieje jest chłodno. Czy używacie bielizny termoaktywnej do biegania np. w taką pogodę jak dzisij albo wczesną wiosną czy na jesień??. Zastanawiam się nad kupnem takiej bielizny firmy Spaio lub coś z Brubeck całoroczna. Interesowała by mnie koszulka z długim rękawem i spodnie tak samo. Biegam ubrany na krótko. Nie będzie obciachu jak założę taką bieliznę z długim rękawem i spodniami, a na to walnę krótkie spodenki czy też koszulkę w krótkim rękawem?? :D.
Jakby był obciach, to biegaj w kapturze i okularach słonecznych :).
Nikt cię nie rozpozna.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Bieganie

matirow pisze:Czy używacie bielizny termoaktywnej do biegania np. w taką pogodę jak dzisij albo wczesną wiosną czy na jesień??. Zastanawiam się nad kupnem takiej bielizny firmy Spaio lub coś z Brubeck całoroczna. Interesowała by mnie koszulka z długim rękawem i spodnie tak samo. Biegam ubrany na krótko. Nie będzie obciachu jak założę taką bieliznę z długim rękawem i spodniami, a na to walnę krótkie spodenki czy też koszulkę w krótkim rękawem?? :D.
W późną wiosnę, lato i wczesną jesień nie używam bielizny termo. W zimę to już tak. Jak się biega to może i mi nie jest potrzebna, ale jak się idzie i organizm się szybko wychładza, to już wtedy robi się nieprzyjemnie. Choć przy takiej pogodzie jednak bym się zastanowił nad czymś termo. Nałożysz sobie krótkie spodenki i śmigaj. Czym się przejmujesz? Jakbym się musiał przejmować tym, co ludzie mówią i piszą na mój temat, to bym musiał samobójstwo popełniać co drugi, trzeci dzień ;).
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Bieganie

Coś będę zamawiał jutro z formy Spaio.

http://Allegro.pl/bielizna-termoaktywna ... 95008.html

http://Allegro.pl/bielizna-termoaktywna ... 27025.html

Trochę to kosztuje ale będzie na jakiś czas i na każdą pogodę.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Bieganie

Ja nigdy nie używam bielizny termo, bo nie mam, ale radzę sobie bez ;).
Da się ją zastąpić normalnym ubiorem. Zimą biegałem w t-shircie, dwóch bluzach, kalesonach, i dresie. Do tego czapka i szalik. Zimno mi nie było nigdy ;).
A czy teraz używać? Odpowiedź jest prosta, jak potrzebujesz, to używaj, siary nie będzie. Ba, będziesz wyglądać nawet bardziej "pro". ;)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Wróć do „Inne sporty”