Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
talarekr
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lut 2013, 19:32

Babolat Pure Storm Team

Witam, mam pytanie odnośnie starej rakiety Babolata Pure Storm Team. Dokładniej chodzi mi o ten model.

Czy wie ktoś może gdzie mogę kupić dokładnie taki model?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Babolat Pure Storm Team

A nie jest to jakiś starszy model Pure Storm Team?
Dostępne w sklepach są w innym malowaniu. Pewnie dr ED zaraz wyłuszczy sprawę ;-).
Beware of the Hologram.
It will trick us!
talarekr
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lut 2013, 19:32

Re: Babolat Pure Storm Team

Wziąłem sobie nowy model Storma ale to jest zupełnie inna rakieta, w niczym nie przypominająca tą która mam. :) Dlatego chcę kupić taką drugą, żeby na zapas mieć. :)
Ostatnio zmieniony 2 lut 2013, 20:13 przez talarekr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Pure Storm Team

Toś se ramę wymyślił.

To jest Babolat Pure Storm Team, wprowadzona około połowy roku 2004.
Należy do pierwszej generacji Stormów, kiedy były one tylko lżejszymi opcjami ram zawodniczych Pure Control.

Obecne Pure Stormy nie odbiegają znacząco parametrami od Pure Storm Teama. Jeśli jednak testowałeś te pierwsze i uważasz, że to nie to, to mam przykrą wiadomość. Rakieta przestała być produkowana pod koniec 2007, kiedy to nota bene Pure Controle również zniknęły na rzecz Pure Storm Tourów.

Może gdzieś jakieś NOS'y* się uchowały. Cena nie powinna być wysoka ale na pewno nie znajdą się ot tak.

* - New Old Stock = Nowe ramy ze starej produkcji. Najczęściej "zapodziane" w magazynach.


Uwaga: Obecnym odpowiednikiem tej rakiety jest Babolat Pure Storm GT, nie zaś wersja Team!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Davidos
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:33

Re: Babolat Pure Storm Team

Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Pure Storm Team

To nie ta rakieta... nawet nie jest zbliżona jakimkolwiek parametrem.* :::fcplm:::


* - Pomijając długość.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Davidos
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2010, 10:33

Re: Babolat Pure Storm Team

Faktycznie. O_O
talarekr
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lut 2013, 19:32

Re: Babolat Pure Storm Team

Właśnie kupiłem sobie odpowiednik tej wersji czyli Pure Storm GT ale niestety, albo mi się wydaje albo to jest "zupełnie inna rakieta".

To jest ta rakieta, jeśli dobrze patrzę? Klik!

Scalone. Proszę nie dublować postów. / ED
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat Pure Storm Team

Jak sam stwierdziłeś, chcesz dokupić sobie drugą rakietę tego samego modelu.
W takim razie powinieneś wiedzieć co masz, a jeśli masz wątpliwości to wziąć rakietę w ręce i porównać ze zdjęciami.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Babolat”