Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Pure Drive Lite

widget pisze: Problem w tym, że firmuje Radwańska, czyli kobiety kupią chętnie, a facet będzie miał dylemat, czy aby przypadkiem ten Babolat nie podważa jego męskości. :)
Na jednym turnieju amatorskim faceci wręcz chwalili się, że mają rakietę jak Radwańska. Chyba więc nie wszystkim odejmuje. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Pure Drive Lite

Pomijając fakt, że ten model pasuje do jej gry jak pies do jeża.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Pure Drive Lite

SevenUP pisze:Pomijając fakt, że ten model pasuje do jej gry jak pies do jeża.
To co by było gdyby grała jakąś normalną rakietą. Przy takiej grubej i sztywnej ramie piłki dolatują ledwo do kara serwisowego. Jakby grała czymś miękkim i precyzyjnym to by do siatki nie doleciało. rotfl
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pure Drive Lite

SevenUP pisze:Pomijając fakt, że ten model pasuje do jej gry jak pies do jeża.
Czy Ja wiem? Na pierwszy pobieżny rzut oka tak mogłoby się wydawać ale po dokładniejszej analizie wydaje mi się że wybór jest jak najbardziej słuszny.

Odrzućmy na wstępie pogląd iż Radwańska wygrywa dzięki fenomenalnej technice... jak to dzisiaj było? Martina Hingis? Nie, Martina Navratilova! Jasssne... :rolleyes: rotfl

Pomijając to co potrafi(ła) zagrać wyniki starszej z sióstr oparte są w chwili obecnej na przerzucie, podnoszeniu piłki oraz poprawionej kondycji fizycznej.

Biorąc pod uwagę powyższe zastanówmy się... dziewczyna nie powala warunkami fizycznymi ale jest dobrze przygotowana kondycyjnie. Gra na przebicie ewentualnie kontrą z linii końcowej. Teraz taki Pure Drive nawet w wersji Lite przy jej sile ułatwia głębokie odgrywanie mocniejszych zagrań zza końcowej linii. Wspomaga również ją przy serwisie. Często odgrywa przykucnięta szorując kolanami po korcie. Dorzućmy do tego że trudniejsze spotkania są pełne niekończących się wymian, coś czuję, że po pierwszym maratońskim secie inną rakietą miała by już problem z przebiciem piłki albo co najmniej utrzymaniem głębokości odgrywanych piłek.

Tak więc czy aby na pewno rakieta nie pasuje do tego co gra?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Babolat”