Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

No gdzieś czytałem przed rozpoczęciem sezonu, że jeszcze tylko brakuje żeby wprowadzili silniki elektryczne. Wtedy dopiero będzie czad. rotfl
A elektronika faktycznie coraz bardziej rozbudowana, niedługo miejsca na kierownicy im zabraknie. :)
Obrazek
_____
Samos
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 25 sty 2014, 08:58

Re: Formuła 1

htb pisze: A elektronika faktycznie coraz bardziej rozbudowana, niedługo miejsca na kierownicy im zabraknie. :)
Będą dwuosobowe bolidy. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

Silniki coraz mniejsze, czekam aż zaczną używać tych z kosiarek do trawy ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
rnadal87
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwie 2014, 12:35

Re: Formuła 1

Ale za to będą bardziej bezpieczne. Na kosiarkach też fajnie się ściga. :wink:
Samos
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 25 sty 2014, 08:58

Re: Formuła 1

Niektóre zmiany nie są przemyślane. Obniżyli przedni spojler, aby po najechaniu na bolid kierowca nie został wystrzelony w górę. No, teraz kierowca w którego wjechano robi fikołki, a winowajca liczy ilość obrotów. ;)

Wg mnie za dużo zmian na gorsze. Słaba aerodynamika, brak możliwości zmiany przełożeń skrzyni biegów (1 zmiana na sezon), ograniczenia w spalaniu. :(
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

3 GP za nami, silnik Mercedesa rządzi stawką. Swego rodzaju ciekawostką jest rywalizacja Vettel-Ricciardo (kwalifikacje 0:3 O_O ).
Jeśli w Europie nie nastąpi wyrównanie stawki to możemy być znowu świadkami dominacji jednego zespołu. Dobre przynajmniej dla kibiców jest to, że Rosberg z Hammiltonem naprawdę walczą ze sobą, fair i bez fochów. Ich wzajemne gratulacje po GP Bahrajnu były czymś dawno niespotykanym na tym poziomie - szacunek dla obu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
roj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2012, 09:08

Re: Formuła 1

Samos pisze:Niektóre zmiany nie są przemyślane. Obniżyli przedni spojler...
A tak dokładnie to co autor miał na myśli pisząc to zdanie?
Samos
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 25 sty 2014, 08:58

Re: Formuła 1

Na myśli miałem to, że obniżenie przedniego spojlera miało zapobiegać sytuacji, że po najechaniu bolidu A na bolid B, bolid A leciał w górę (co było niebezpieczne). Teraz to bolid B ma takie szanse.
roj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2012, 09:08

Re: Formuła 1

Wciąż pudło ale kombinuj dalej.
Samos
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 25 sty 2014, 08:58

Re: Formuła 1

Nie chce mi się kombinować. Wyrażam tylko swoje zdanie.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

Roj "na okrągło" chce chyba powiedzieć, że problem nie w spojlerze przednim, który zasadniczo jest kruchy jak ja na korcie, tylko w "nosie" będącym elementem monokoku. ;-P
I również uważam, że obecne rozwiązanie jest potencjalnie bardziej niebezpieczne, niż wysoki nos powodujący okazjonalnie loty w chmurach (Webber w Valencji) po najechaniu na inny bolid.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Teraz dla odmiany nie lecisz w chmury, tylko zaliczasz wjazd pod bolid. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

W ramach uatrakcyjnienia dla widzów, teraz uderzony zwiedza górne warstwy atmosfery. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

hokej pisze:W ramach uatrakcyjnienia dla widzów, teraz uderzony zwiedza górne warstwy atmosfery. rotfl
To może w ramach wyrównywania szans czy parytetów - jeden sezon nosy do góry i leci walący, drugi sezon nosy w dół i leci walony. rotfl
Na ostatnim GP niezła rolka była. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

Ja bym ich puścił na czołówkę, z różnymi nosami. :::stars::: rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Formuła 1

Ja tam nie wiem z czym macie problem, przy obecnych modyfikacjach polegających na zwiększeniu eko i bezpieczeństwa w F1, kolejnym krokiem będzie wprowadzenie zderzaków. :wink:
Pozostaje tylko kwestia czy powinny być dookoła, bo kierowcy mają tendencję do przepychania się.
Później wprowadzą przejścia dla pieszych ze światłami, żeby kibice mogli poobserwować wyścigi z obu stron toru. rotfl
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Garby im zrobić! Garby!
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

Jeszcze trochę i nie będzie wyścigu bezpośredniego a system taki jak w rajdach, będzie jechał jeden te 60 okrążeń i potem kolejny, zmierzy się czas i zobaczy kto wygrał. A kibic sobie wybierze na kogo przyjdzie popatrzeć. rotfl
No i zawieszenie trzeba zdecydowanie podnieść, SUV bezpieczniejszy. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
sasayaku4
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2014, 17:11
Kontakt: Strona WWW

Re: Formuła 1

Ostatni wyścig był strasznie nudny. Tylko Mercedes a reszta stawki daleko w tyle. Większość zawodników zdublowanych. Teraz w Grand Prix Monaco może tak nie będzie mam nadzieję. W końcu tam liczą się najbardziej nie technika, a umiejętności.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

Schumacher wybudzony. :::gd:::
Oby rehabilitacja też z sukcesem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Inne sporty”