Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

RatRace szukał ogólnego tematu dla IO i faktycznie nie było takiego, mamy już więc miejsce, żeby cieszyć się zwycięstwami i poutyskiwać po porażkach.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Zacznę od pomarudzenia na Dołęgę :::bd::. Mógł mieć medal, nawet złoto... a tak wszystko w rękach Bonka :::gd:::.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Kołecki był prawie pewien medalu Dołęgi, ale jak wielu naszych sportowców na tych Igrzyskach, nie wytrzymał tego psychicznie zdaje się.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Również byłem pewien, że Marcin zdobędzie spokojnie medal, myślałem nawet o złocie. Młodego młociarza wczoraj mogłem zrozumieć... weterana pomostów już nie tak do końca :-(.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

bugaloo pisze:Również byłem pewien, że Marcin zdobędzie spokojnie medal, myślałem nawet o złocie. Młodego młociarza wczoraj mogłem zrozumieć... weterana pomostów już nie tak do końca :-(
Niech mi jakiś Niemiec odbierze pamięć bo zapominam gdzie położyłem kluczyki ale kurczę pamiętam wszystkie medale Montrealu 76'.
Wyjdzie że samych złotych mieliśmy wtedy więcej niż teraz wszystkich razem.

Trzeba mieć przekonanie o własnej wyższości żeby pokonywać rywali, ale szacunek do rywala jak widać po naszych olimpijczykach warto też mieć.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

ppeter pisze:RatRace szukał ogólnego tematu dla IO i faktycznie nie było takiego, mamy już więc miejsce, żeby cieszyć się zwycięstwami i poutyskiwać po porażkach.
Zbawco, Mistrzu, Wybawicielu!

Nareszcie temat, gdzie my Polacy możemy przodować z łatwością. Ponarzekamy sobie po naszemu, czyli po mistrzowsku. A tak troszkę w bardziej poważnym tonie. Ja do Dołęgi nic nie mam. Po prostu tak się czasami zdarza. Ale trochę mam problem, żal że pompuje się balon, którego później nasi tego nie potrafią unieść.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

W ciężarach tak bywa, nie potępiał bym Dołęgi w czambuł. Tyle, że w naturze bilans powinien się zgadzać, a tu co nasz faworyt, to w plecy. Chociaż Zieliński fantastycznie zaskoczył i wygrał wojnę nerwów, więc nie ma co marudzić.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Od Rogowskiej także się spodziewaliśmy więcej. Nawet mieliśmy chrapkę na choćby brąz a tu wszystkie próby spalone...
Fajnie, że chociaż paru nowych się wybiło na tych mistrzostwach. Może to zwiastun, że trzeba próbować stawiać na te sporty gdzie nam '' idzie ''.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Mam pode mną od dwóch miesięcy hurtownię sportową. Fajne chłopaki do tego chcieli popróbować tenisa i dają mi wygrywać. Ale pogadaliśmy o sporcie bo widzę jakie sprzęty pakują do szkół i klubów.

Normalnie było mi zazdrość, pamiętam jak mieliśmy jechać na pierwszy mecz trener poprosił mnie w przeddzień żebym przyszedł wieczorem na salę bo trzeba przygotować koszulki. Była gąbka, farba, olejna, szablon i kupiony komplet jednakowych koszulek i spodenek.

Robiliśmy numery na koszulkach.

Mówię: dziś to dzieci w szkołach mają fajnie, wszystko czego dusza zapragnie, nie brak niczego.
-Uczniów na WF-ie i zajęciach brak.
-Przesadzacie

Wtedy usłyszałem że 15-20% uczniów ćwiczy na WF, SKS-y ruszają tydzień przed zawodami.

Teraz każdy medal będzie dla mnie niespodzianką. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Chyba największymi gwiazdami, podobnie jak w Pekinie, będą koszykarze USA, to jakie przewyższenie mają nad innymi drużynami jest fenomenalne, szkoda że brakuje Bosha, D-Wade'a i Supermana to byłby dopiero koncert gry. Przykra jest również sprawa z Rondo, cóż jak wiemy z rodzimego podwórka, niektórzy sportowcy mają inne priorytety.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=riR_SyhvB6s[/youtube]

Niesamowite...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

W pingla kiedyś zagrałem hotdoga. Nie wiem jak się udało ale wyszło. Kumpel przywalił po mojej obronie z góry z "patelni". Piłka poszła nade mną a że ma wagę jaką ma to była relatywnie wolna, odwróciłem się dopadłem ją jak opadała i niewiele myśląc pacnąłem tyłem między nogami, klasyczny hotdog, piłka w stół, punkt dla mnie bo kumpel zgłupiał :).
W tym wszystkim oczywiście 99% fart i przypadek, a reszta to koordynacja, zręczność i szybka ręka ;).

Tak jak zagrał ten zawodnik to mi parę razy też ktoś zagrał. Ale jemu było chyba trudniej bo to zawodnik niepełnosprawny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

I o to chodzi tato, on był niepełnosprawny :).
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Przepiękne to było! Żałuje, że jesteśmy krajem, w którym nie ma żadnych transmisji z paraolimpiady. W niektórych państwach jest to przeżywane na równi ze zwykłymi igrzyskami, a na stadionie codziennie pojawia się 80tys. widzów. Transmisje na cały świat, a w Polsce... malutki artykuł na Onecie o złocie...
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

To i ja coś od siebie wrzucę. Wydaję mi się warty zwrócenia uwagi.

Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

U nas nadal niepełnosprawność, ta widoczna, to stygmat. Daleko nam do np. krajów Skandynawskich ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Ja myślę, że patrząc na osiągnięcia tych niepełnosprawnych sportowców, niejeden zdrowy "sportowiec" (o zwykłych ludziach nie wspominając), może czuć się upośledzony ruchowo, stąd ta marginalizacja.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

Gratulacje dla Rafała Wilka!!! Mimo tak poważnego wypadku jaki miał kilka lat temu na torze żużlowym. Nie stanął w miejscu nie poddał się. Został trenerem klubu żużlowego. Teraz 2 złote medale na paraolimpiadzie. Dla mnie to człowiek naprawdę o silnej psychice.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - rezultaty, komentarze

36 medali w tym 14 złotych! 9 miejsce w klasyfikacji medalowej. Gdyby tak Nasza kochana telewizja publiczna zainteresowała się tymi wydarzeniami i transmisją... Mogliśmy mieć wiele wspaniałych emocji, i to takich jakie by się w końcu przydały, czyli szczęśliwych i pełnych sukcesów. Trzeba tylko pogratulować wszystkim sportowcom i życzyć, aby za 4 lata można było ich obejrzeć :).
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5

Wróć do „Inne sporty”