Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Völkl C10 Pro 2010

Jedna z nielicznych ram, której Völkl od dawna nie zmieniał*... rama, waga, swingweight, balans wszystko po staremu. Jedyne zmiany to kosmetyka... szata graficzna jaką Völkl zaproponował na rok 2010 jest następująca...
Voelkl C10 Pro 2010.jpg
Voelkl C10 Pro 2010.jpg (74.77 KiB) Przejrzano 4877 razy
Jeśli ktoś przywiązał się do tego modelu może być spokojny. Wszystko zostaje po staremu.



* - Przynajmniej od 8 lat... jednakowoż stary ale naprawdę stary C10 Pro to oczywiście zupełnie inna kategoria wagowa w porównaniu z tym.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Völkl C10 Pro 2010

Trochę narzekali na TW, na tą odświeżoną wersję (przynajmniej na to co było dostępne na TW w 2009), że to nie to samo, ciekawe jak będzie z tym modelem i czy będzie dostępny w Polsce.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl C10 Pro 2010

ppeter pisze:Trochę narzekali na TW, na tą odświeżoną wersję (przynajmniej na to co było dostępne na TW w 2009), że to nie to samo...
Albo mylisz TT z TW albo o czymś nie wiem. Jak będziesz miał chwilę to zarzuć jakimś linkiem bo ta rama nie zmieniła się od przynajmniej 8 lat.
ppeter pisze:...czy będzie dostępny w Polsce.
Jakoś wątpię... poprzednich w Polsce nie widziałem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Völkl C10 Pro 2010

Napisałem ogólnie TW, bo to mogło być albo w opiniach o rakiecie, albo faktycznie z TT, postaram się to znaleźć.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Zonta23
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 11 sie 2008, 13:02

Re: Völkl C10 Pro 2010

Jakie są parametry tej rakiety??
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Völkl C10 Pro 2010

Jeżeli nic nie zmienili, to tutaj jest wszystko:
http://www.tennis-warehouse.com/Völkl_C ... .html#spec
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Voelkl”