Oceń korty

Super
14%
1
Bardzo dobrze
29%
2
W porządku
29%
2
Ujdzie
14%
1
Do bani
14%
1
 
Liczba głosów: 7
Awatar użytkownika
misterd
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2009, 09:58

Korty Podleśna

Lokalizacja: Ul. Podleśna
Nawierzchnia: Mączka
Liczba kortów: 4 (w tym 1 kryty),
Godziny: 6:00 do 24:00
WWW: http://www.podlesna.logonet.pl
Kontakt:
Do godziny 15: 602 374 727
Po godzinie 15: 607 510 310
Cennik:
pon.- pt. do godz. 15 - 15 zł/h,
pon.- pt. po godz. 15 - 20 zł/h,
sob.- niedz. cały dzień - 20 zł/h,
uczniowie i studenci - 10 zł/h.

Opis:
Największym plusem tego miejsca jest fakt, że korty położone są (jak sama nazwa wskazuje ;)) na skraju lasu, pośród drzew, które skutecznie osłaniają od wiatru (a do tego leśne powietrze skutecznie wpływa na poprawę samopoczucia ;)). Mimo, że ośrodek otacza las, nie oznacza to, że dojazd do miejsca jest w jakiś sposób utrudniony, bowiem dojazd na korty to ok. 10 minut od głównej arterii Trójmiasta.

Same korty są raczej dobrze utrzymane, na infrastrukturę okołokortową składają się ławki (po 1 na kort), do tego szatnie oraz prysznice (?) w kontenerze przystosowanym do tego typu potrzeb.

Auto można bezproblemowo zaparkować bezpośrednio przed wejściem na teren kortów z uwagi na fakt, że poza nimi w okolicy nie uświadczymy niczego więcej ;).
Obrazek AG 500
szytynamiare
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2008, 20:30

Re: Korty Podleśna

Korty dobrze utrzymane, ceny bardzo przystępne, jednak spotkałem się z niezbyt miłą obsługą. Dlatego rzadko tam bywam, chociaż innym polecam.
kozioo
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 6 maja 2008, 19:18

Re: Korty Podleśna

Mogę (niestety) potwierdzić to co pisze szytynamiare... Ciekawe czy myślimy o tym samym człowieku. Chętnie bym na nich grał, ale po 2-3 niemiłych incydentach wolę zapłacić kilka zł więcej i grać w bardzo przyjemnej atmosferze na przykład na kortach przy Abrahama.
mike_gda
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2008, 10:10

Re: Korty Podleśna

Jak dla mnie nawierzchnia utrzymana fatalnie. Ogólnie to szału nie ma.

Wróć do „Gdańsk”