Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor

Re: Muzyka

Muzyka to nie matematyka...
Trudno samemu nauczyć się grać na klawiszach, może lepiej zapisz ją na jakiś kurs czy do ognidska muzycznego. No chyba że geniusz to da radę :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

TomPL pisze: 3 gru 2023, 18:43 Muzyka to nie matematyka...
No chyba że geniusz to da radę :)
Raczej nie. Moje geny zmieszały się z genami niewiasty... :-/
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

Kim Wilde i "Cambodia". :::gd:::
Mniej znana piosenka ale fantastyczna! Dzisiaj jest ze mną. Pogrążam się powoli w sesji piwnej... :wink: , a jutro idę na 18-kę siostrzenicy żony. Dam w palnik, tak myślę. rotfl Lubin, godz. 17, restauracja Baron. Zapraszam chętnych, przygarnę. :D

https://www.youtube.com/watch?v=NoC4JIF ... 0&index=12
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

Już po imprezie, ufff... Nie wspominam mile, szkoda że nikt z Was nie przybył. Wydaje mi się, że totalnie tam nie pasowałem. Muzyka jakaś dziwna, nigdy takiej nie słyszałem, w linku pod moim tekstem zamieściłem coś podobnego. Oh, co za dziadostwo! Było tak - młodych może z 20 osób i starych (takich jak ja mniej więcej) z 15. Na jednej sali. Oni się bawili bo to ich czas, ich impreza, a nam została wóda i... gadka szmatka... Około godz. 22 70% gówniarzy już zaliczyło pierwsze "pawie" i pierwsze awantury. Bo to jakaś dzierlatka wkurwiła się na swojego chłopaka, a to inna zgubiła telefon i się rozbeczała... Ja pierdole! Po co ja tam poszedłem? I jeszcze wkurwił mnie mąż drugiej siostrzenicy żony! Ale nie wypadało mu wpierdolić tak z marszu bo cienias i dziad, napił się i zaczął do mnie skakać. Ja, pomimo swoich wielu zalet... :wink: jeszcze boks trochę trenowałem, a uczył mnie mój przyjaciel, znany wrocławski pięściarz Tadeusz Krawczyk. Kto zna branżę i ma pojęcie to go zna. W każdym razie swoje wypiłem i jakoś poszło. :::hot:::

Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

Powrót do lat 80. :::gd:::
Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. Nie wiem dlaczego, być może piosenki tej grupy nagrane były na jednej ze szpul. Miałem wtedy ze 14 lat. Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.

CFA
Orator
Orator

Derler pisze: 18 sty 2024, 00:32 Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. ...Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.
Daj spokój, wpadło Ci w ucho i tyle. To zwykłe disco - do niezniszczalności trochę brakuje.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

CFA pisze: 18 sty 2024, 07:52
Derler pisze: 18 sty 2024, 00:32 Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. ...Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.
Daj spokój, wpadło Ci w ucho i tyle. To zwykłe disco - do niezniszczalności trochę brakuje.
Widać, że nie czujesz klimatu muzyki z tamtych lat. Najprawdopodobniej nie żyłeś w PRL-u.

CFA
Orator
Orator

Derler pisze: 21 sty 2024, 00:12
CFA pisze: 18 sty 2024, 07:52
Widać, że nie czujesz klimatu muzyki z tamtych lat. Najprawdopodobniej nie żyłeś w PRL-u.
Nie. Po prostu wolę inne klimaty. Jak przejrzysz zestawienia szumnie tytułowane "wielkie, największe przeboje lat ..."
to zawsze są to jakieś inne listy i inni wykonawcy. Jeden słuchał BoneyM a inny Marillion
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum

Sen o Warszawie. Niesamowite! Jestem po wrazeniem jak można zrobić legendę

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”