kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Polska Federacja Tenisa

Jak na razie, z tego co widzę to turnieje PFT nie cieszą się zainteresowaniem, rzekłbym - jakimkolwiek. Odbył się jakiś w ogóle po otwarciu czy wszystko jak na razie anulowane? Następne terminy na 20 maja i jak na razie to widzę w większości miejsc zapisanych 0 osób, w poszczególnych 1-2.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polska Federacja Tenisa

No przecież Jacek grał w Poznaniu i było 20 osób?
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Polska Federacja Tenisa

TomPL pisze: 11 maja 2023, 17:19 No przecież Jacek grał w Poznaniu i było 20 osób?
A to on nie grał w turnieju otwarcia? Mi chodziło bardziej o to, czy jakiekolwiek turnieje poza tym otwarcia się odbyły
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Polska Federacja Tenisa

No i chyba polska federacja tenisa wzięła i umarłą. 0 zaplanowanych turniejów na stronie - ktoś wie w ogóle czy się coś tam dzieje?
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polska Federacja Tenisa

Wróbelki w maju ćwierkały, że PFT została założona przez kogoś, kto przez swój impulsywny charakter został zbanowany z uczestnictwa w PLT. Fundament takiego startu - jak widać - nie był jakoś szczególnie ugruntowany. ;)
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Polska Federacja Tenisa

Jeśli jest tak, jak pisze wwojtek, to rzeczywiście to się udać raczej nie mogło :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Polska Federacja Tenisa

Rozmawiałem na miejscu z organizatorami turnieju w Poznaniu. Wydawało mi się, że intencje są dobre. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, wiele elementów organizacyjnych wpływa na powodzenie tego typu przedsięwzięcia. Rozkręcałem kilka cykli i rozgrywek tenisowych dla amatorów, w każdym przypadku początki były trudne, wymagające wykonania wielu telefonów i osobistych spotkań z osobami decyzyjnymi w klubach, czy też liderami środowisk amatorskich. Nie mówiąc już o systemie informatycznym wspomagającym ogarnianie kalendarza, rankingów, wyników cyklu. W przypadku PFT na pewno zabrakło tego ostatniego - po turnieju inauguracyjnym nie tylko na wyniki czekaliśmy długo, bodajże ze dwa tygodnie o ile mnie pamięć nie myli, na rankingi jeszcze dłużej (zresztą te co się pojawiły liczone według innych zasad niż pierwotnie wyczytałem w regulaminie) , jak również kalendarz. Wprowadziło to z pewnością dezorientację u ewentualnie chętnych do współpracy organizatorów. Zdecydowanie nastąpił falstart rozgrywek, zabrakło kogoś kto by spiął wszystkie elementy, samym marketingiem daleko się nie zajedzie...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”