Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Koszulka Asics Court GPX

Co prawda umawiałem się na testy butów, ale że w pakiecie firma przysłała także koszulkę i spodenki skrobnąłem dodatkowe recki. Koszulek firmy ASICS wcześniej nie używałem - mam swoją ulubioną markę i od dawna już bez entuzjazmu podchodzę do testowania produktów innych producentów.

Według danych producenta produkt złożony w 100% z poliestru. Nie znam się na technologii produkcji, zakładam jednak, że poliester poliestrowi nierówny. ASICS COURT GPX sprawia w dotyku przyjemne wrażenie, tkanina lekka, miękka i delikatna. Ze względu na niskie jeszcze temperatury na kortach koszulkę zabierałem na siłownię - materiał nieźle odprowadzał wilgoć, koszulka zapewniała mi suchość i wygodę podczas treningów. Nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń na orbitreku, podczas których się pociłem. Nie stwierdziłem też żadnych otarć, ani podrażnień.

Tkanina elastyczna, zapewnia wygodny krój, z tym zastrzeżeniem, że testowałem standardowy model, dla mnie w pasie nieco za szeroki - na co dzień używam ciasnych wersji. Nie czułem żadnych ograniczeń podczas treningu, właściwie to nawet zapomniałem, że ją noszę i po co, więc chyba o to chodzi i zaliczam na plus ;)

Cechą koszulki ASICS COURT GPX może być jej trwałość, wiadomo poliester. Koszulka zaliczyła około 10 wizyt w pralce i nie odbiło się to negatywnie na jej kondycji - tkanina nie mechaciła się i nie traciła kształtu, a kolor nie zblakł, zachowując swoją pierwotną jakość.

Jeśli chodzi o styl, koszulka ASICS COURT GPX ma raczej elegancki i nowoczesny wygląd, ale to oczywiście rzecz gustu. Występuje w różnych opcjach kolorystycznych - ja testowałem kolor dopasowany do spodenek i butów. W mojej ocenie ten zestaw prezentuje się nieźle.

Podsumowując, ASICS COURT GPX to wysokiej klasy koszulka do tenisa, która zapewnia komfort, dopasowanie, trwałość i styl. Dobry wybór dla entuzjastów tenisa poszukających wysokiej jakości odzieży sportowej, która sprosta wymaganiom gry w warunkach letnich, wysokiej temperatury i związanej z tym potliwości ciała.
Obrazek
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Pozostałe”